Şimdi Ara

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.140
Cevap
30
Favori
220.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sn.playdead fiziksel olarak hantalligindan bahsetmis diye anladim ben. Bu arada 803d ile 802d surecek amfiler birbirinden cok farkli olmayacaktir. Her iki hoparlorunde nominal empedanslari 2 ohmlardaydi diye hatirliyorum hafizam beni yaniltmiyorsa. Zor surulmesi daha cok bununla alakali, 2-3 ohmda hakkiyla guc verecek amfinin fiyati tuzlu olur. Entegre bir cihazla bu arkadaslari surmek pek verimli olmaz. Karda kaskol bere takip palto giymemek gibi olur.
  • evet bahsettiğim fiziksel hantallık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Sn.playdead fiziksel olarak hantalligindan bahsetmis diye anladim ben. Bu arada 803d ile 802d surecek amfiler birbirinden cok farkli olmayacaktir. Her iki hoparlorunde nominal empedanslari 2 ohmlardaydi diye hatirliyorum hafizam beni yaniltmiyorsa. Zor surulmesi daha cok bununla alakali, 2-3 ohmda hakkiyla guc verecek amfinin fiyati tuzlu olur. Entegre bir cihazla bu arkadaslari surmek pek verimli olmaz. Karda kaskol bere takip palto giymemek gibi olur.

Herşeye rağmen çok şık bir hoparlör 802D insanoğlunun düşündüğü en güzel dizaynlar arasında...

Sn altanpsx en son sizdede B&W 804 vardı yanlış hatırlamıyorsam şu anki hoplarör setinizin marka ve modellerini öğrenmek çok isterim!!!

PM den bile paylaşsanız açıklamam forumda merak etmeyin

• Sayın asefik lafını etmişken bende peder beyin sisteminin resmini ekliyim istedim 802 diamond adına görsel bir done olsun

Bowers & Wilkins (B&W) Soru, Sorun, Tavsiye ve İncelemeleri
  • maşallah baya iyiymiş
  • Sakgoz bu ne bee:D
    Ayrıntıları alabilirmiyiz
  • Hocam tam net ayrıntıları bir daha gittiğimde veririm zira bu set gibi bir set daha var mcıntosh lardan oluşan bu sette agırlık accuphase üzerine kurulu sağolsun peder bey zamanında istikbalimizi bunlara gömdü
  • Saka deyil harbiden gömmüs :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Sayın asefik lafını etmişken bende peder beyin sisteminin resmini ekliyim istedim 802 diamond adına görsel bir done olsun

Cihazlar ve 802'ler sanki daha iyi yerleşimi hakediyorlar .. Bu halleriyle bir köşede atıl kalmışlar gibi...

• Valide sultan öyle uygun gördü o odada cihazlar :)
  • 802 Ler çok büyük çok kaba görünüyor bence...
    En optimumu 804d Ler benim için...
    En fazla 803d ama o da 804d ye göre oldukça büyük ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asefik

quote:

Sn.playdead fiziksel olarak hantalligindan bahsetmis diye anladim ben. Bu arada 803d ile 802d surecek amfiler birbirinden cok farkli olmayacaktir. Her iki hoparlorunde nominal empedanslari 2 ohmlardaydi diye hatirliyorum hafizam beni yaniltmiyorsa. Zor surulmesi daha cok bununla alakali, 2-3 ohmda hakkiyla guc verecek amfinin fiyati tuzlu olur. Entegre bir cihazla bu arkadaslari surmek pek verimli olmaz. Karda kaskol bere takip palto giymemek gibi olur.

Herşeye rağmen çok şık bir hoparlör 802D insanoğlunun düşündüğü en güzel dizaynlar arasında...

Sn altanpsx en son sizdede B&W 804 vardı yanlış hatırlamıyorsam şu anki hoplarör setinizin marka ve modellerini öğrenmek çok isterim!!!

Sevgili Asefik bos verin benim mutevazi sistemimi, ben sizlerin guzel sistemlerinizi gormekten cok keyif aliyorum. Sizinkileri gorelim, konusalim.

• quote:

Valide sultan öyle uygun gördü o odada cihazlar :)

Bende uygun oda var severek yardimci olabilirim.
  • Hakikatten çok hantal ve çok çirkin duruyorlar.Zaten sesleride çok kötüdür onların.Bence atın onları hatta siz yorulmayın ben gelir götürürüm
  • quote:

quote:

quote:

Sevgili Asefik bos verin benim mutevazi sistemimi, ben sizlerin guzel sistemlerinizi gormekten cok keyif aliyorum. Sizinkileri gorelim, konusalim.

Mütevazi mi? Altan beni dellendirme şimdi, mütevazi sistemini açıklatma bana.

• quote:

Sayın asefik lafını etmişken bende peder beyin sisteminin resmini ekliyim istedim 802 diamond adına görsel bir done olsun

Vaaa süpermiş hele şükür DH forumda B&W 802D görmüş olduk

Bu hantal muhabbeti aldıda gitti ne yapacaksınız müzik çalarken hoplarla dans etmek gerekiyorda benmi bilmiyorum

Babanız zevkli ve bilge adammış (tabi aynı zamanda paralı ) sn sakgoz bir kere almış tam almış tebriklerimi ve saygılarımı iletin lütfen

Sn altanpsx'in dediği gibi baya zor sürülüyorlarmış maşallah 5 katlı dolap yetmemiş...

Paylaşım için teşekkürler...

• quote:

tabi canım inlaki
  • bizim babamızda hala inatla 42 inç plazmada tv ve film izliyor benim odanın yakınından geçmiyor okadar alakalı yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuribaras

bizim babamızda hala inatla 42 inç plazmada tv ve film izliyor benim odanın yakınından geçmiyor okadar alakalı yani

Nuri,
    Baban senin odaya gelse sadece sistemi açmak için bir kaç hafta kurs alması lazım. Adam haklı, niye dertsiz başını derde soksun ki?
  • quote:

quote:

Vaaa süpermiş hele şükür DH forumda B&W 802D görmüş olduk

Bu hantal muhabbeti aldıda gitti ne yapacaksınız müzik çalarken hoplarla dans etmek gerekiyorda benmi bilmiyorum

Babanız zevkli ve bilge adammış (tabi aynı zamanda paralı ) sn sakgoz bir kere almış tam almış tebriklerimi ve saygılarımı iletin lütfen

Sn altanpsx'in dediği gibi baya zor sürülüyorlarmış maşallah 5 katlı dolap yetmemiş...

Paylaşım için teşekkürler...

Estağfurullah Sayın asefik sadece bahsi geçince resmi ekliyim dedim en azından bu işlerden keyif alan biz kullanıcılar için görsel döküman olur. Bu arada her ne kadar muazzam pürüzsüz ve kaliteli bir ses alınasa da bana göre gereksiz pahalı açıkcası bu işleri belli bir noktada doyuma ulaştırmak durmasını bilmek lazım hazır nuriyide burda görmüşken:) bilmem mesaj gitmesi gereken yere gittimi:)

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.