Şimdi Ara

Boun Management Deneme Günlüğü■《EA》 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
15
Favori
7.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Endemik ayt matematik ilk 6 deneme sonucu eklendi. İlk 6 denemesinden yola çıkarak Acil'den daha kaliteliydi yorumunu yapabilirim.
    Onun haricinde Sonuç Derece, çözdüğüm kadarıyla çok zor bir deneme değil. Zorlayan kısmı ise soruların zorluğu değil de uğraştırıcı ve vakit kaybettirici olması. Ben çok beğendim denemeleri. 25+ net yapan biri çok rahat çözebilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam yine tokatlıyor 

• Pat pat Osmanlı tokadı

• hocam fen dışında netlerimiz hemen hemen aynı feni ne zamandır halletiniz başarılar bu arada

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • loveofdevils kullanıcısına yanıt
    Hocam sayısal çıkışlı olduğum için az çok temelim vardı. Sonrası deneme+analiz ile gelişti. Bence önce kolay net getiren konuları halletmek lazım. Özellikle biyoloji ve kimyada bu tür sorular çok var.

Teşekkürler. Size de

• teşekkür ederim hocam şu an tyt kimya çalışmaktayım ardından biyolojiyi de halledicem fenden banko netlerim olsun istiyorum bakalım neler olacak

• Kolay gelsin hocam. Bölümde yerini ayırttım seneye bekliyorum  

• Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Sıralar soğumadan geleceğim yakında inşallah

• kolay gelsin hocam.tyt genel ve ayt genel cozuyor musunuz gunlukte goremedim de.

• Teşekkür ederim hocam

Ayt çözmüyorum lakin tyt çözüyorum. Genel denemeleri eklemiyorum şimdilik. Onları eklemeye Nisan'da başlayacağım. Yukarıda sadece kontrolün bir denemesini ekledim ondan sonra vazgeçtim. Şu sıralar haftada bir çözüyorum.
    Eğer onun sonuçlarını soracak olursanız ağırlıklı olarak 90-95 bandında geliyor(135dk).

• Bu haftayı bomboş geçirdim. Bir dahaki hafta toparlanıp ayağa kalkma vakti !

• iyi geceler hocam. sınava hazırlık süreci bittiğinde çözmüş olacağınız ayt matematik branş denemeleri nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B849B3DA4 -- 14 Mart 2022; 2:41:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler.

Acil, endemik, bs, 345, orijinal, apotemi, 3D, vakit kalırsa aydın ve çap.

• Up. Endemik ayt matematik denemelerini, biri hariç bitirdim. Onu çözmeyi düşünmüyorum. Onun haricinde bu denemeler hakkında yorumumu ekledim. Almak isteyenler için faydalı olabileceğini düşünüyorum.

• Derece kokusu alıyorum, başarılar diliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TAHA_Fe kullanıcısına yanıt
    İnşAllah hocam. Teşekkür ederim

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam 3 saat önce yazmışsınız şu anda yazmışsınız. Yeni mi uyandınız ya da sabahlıyor musun uz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.