Şimdi Ara

Botech Cihazlar | Genel Konu | Soruları bu konuya sorunuz. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
5
Favori
80.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drakin

arkadaşlar başlığı açtı açalı baya bi artmış yorumlar.bende kesin olarak almaya karar verdim kurulumunu uyducu ya yaptırcam bitane hiç anlamam bu işlerden.şimdi bu receiver ile erotik kanalları izleme imkanım varmı tek çanak mevcut bende ?

sever desteği olmadığı için fta mecburusn gibi...turksata..hala chip belli olmadımı şunun...hiremicoyla kıyaslayan bi arkadaşda olsa fena olmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 2 Ekim 2010; 21:51:39 >
  • İçerisinde büyük ihtimalle MStar MSD7828 var.
    Cihaz Xoro HRS 8500 ün sanırım aynısı.
    55 - 60 avro luk bir fiyatı var yurt dışında.
    detaylı bilgiye
    buradan ulaşabilirsiniz.

Edit: diğer klonları da şunlarmış;
    Comag SL40 HD, Auvisio PX-1177 / PX-1187, Trekstor Cepto S2, DYON Eagle, AEG DVB-S2 HD 4546

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucanturk45 -- 4 Ekim 2010; 21:07:46 >
  • Elektroworlden dün aldım 199 tl ye

samsung full hd lcd aldım.yanında bu uydu alıcıyı aldım.

uzman ve bu işi iyi bilen arkadşlara soruyorum.199 tl para verdik.bundan daha iyisi varsa ne önerirsiniz fazla tuzlu olmayan.üzerine 40-60 tl eklerim en fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucanturk45

İçerisinde büyük ihtimalle MStar MSD7828 var.
    Cihaz Xoro HRS 8500 ün sanırım aynısı.
    55 - 60 avro luk bir fiyatı var yurt dışında.
    detaylı bilgiye
    buradan ulaşabilirsiniz.

Edit: diğer klonları da şunlarmış;
    Comag SL40 HD, Auvisio PX-1177 / PX-1187, Trekstor Cepto S2, DYON Eagle, AEG DVB-S2 HD 4546

Bilgi ve link için teşekkürler!

İşlemci ile ilgili biraz araştırma yaptım. Genelde DVB -T özellikli cihazlarda daha çok
    kullanılmaktaymış.

• soruma cevap gelmedi
  • arkadaşlar ben bu cihazı 150 tl ye aldım 1 hafta sonra geri iade ettim cihaz bir saat çalıştıktan sonra aşırı ısınıyor ve kendi kendine açılıp kapanmaya başlıyor ama görüntü derseniz güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalantor83

arkadaşlar ben bu cihazı 150 tl ye aldım 1 hafta sonra geri iade ettim cihaz bir saat çalıştıktan sonra aşırı ısınıyor ve kendi kendine açılıp kapanmaya başlıyor ama görüntü derseniz güzel

Nereden almıştınız?
  • serkan bey sizce chipi ali chip den iyimidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 5 Ekim 2010; 14:16:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

serkan bey sizce chipi ali chip den iyimidir?

Bu noktadan sonra cihazın görüntü kalitesini test etmeden karar veremiyorum.
    Özellikle, "çözünürlük derinliği"ni test etmem gerekiyor !...

Eğer cihaz işlemcisi yeni olmasaydı, daha önce kullanıldığı cihazlara göre bir kanaat
    bildirmem mümkün olabilirdi !!! Ama şu aşamada test etmeden bir şey söyleyemiyorum.

Saygılar, sevgiler.
  • uydu cihazları satan bayii sahibi bi arkadaşımdan fabrika çıkış fiyatına almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

arkadaşlar ben bu cihazı 150 tl ye aldım 1 hafta sonra geri iade ettim cihaz bir saat çalıştıktan sonra aşırı ısınıyor ve kendi kendine açılıp kapanmaya başlıyor ama görüntü derseniz güzel

Nereden almıştınız?

uydu cihazları satan bayii sahibi bi arkadaşımdan fabrika çıkış fiyatına almıştım
  • quote:

Ben de öyle bir sorun yok saatlerce çalışıyor. Kendi kendine açılıp kapanma yok. Isınıyor ama el değmeyecek kadar değil. Daha önce kullandığım uydu alıcılarda aşağı yukarı bu kadar ısınıyor. Sizin cihazda belki donanımsal bir problem vardı.
  • quote:

uydu cihazları satan bayii sahibi bi arkadaşımdan fabrika çıkış fiyatına almıştım

toptan fiyatı denir kardeş ona fabrika çıkış fiyatı 50-60tl filandır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darendeli -- 11 Ekim 2010; 23:51:38 >
  • Bende cumartesi akşamı çobançeşme deki Koçtaştan aldım bir tane , fakat sansui pvr da çıkan kanalların yarısını bile çekmiyor, çok zayıf alıcısı. bugün b.düzündeki koçtaşa gidip değiştireceğim ürünü eğer onda da aynı problem olursa iade edeceğim.

Makina güzel bence , mkv oynatması falan da harika. Kanal geçişleri de yeterince güzel , görüntü de TRT HD de süperdi , HD izlemek zevk olacak gerçekten de.
  • bu ürünü bende kullanıyorum ama trt hd şifreli olduğunu gösterip açmıyor acaba nasıl açabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadir_bado

Bende cumartesi akşamı çobançeşme deki Koçtaştan aldım bir tane , fakat sansui pvr da çıkan kanalların yarısını bile çekmiyor, çok zayıf alıcısı. bugün b.düzündeki koçtaşa gidip değiştireceğim ürünü eğer onda da aynı problem olursa iade edeceğim.

Makina güzel bence , mkv oynatması falan da harika. Kanal geçişleri de yeterince güzel , görüntü de TRT HD de süperdi , HD izlemek zevk olacak gerçekten de.

Ben de Koçtaştan almıştım. Sizinkiyle aynı şekilde kanal bulamama sorunu çıkmıştı. Büyük ihtimal kullanılıp iade edilmiş bir üründü.Ben de cihazı iade ettim. Elektroworld dan yeni bir tane aldım. Maşallah sabahtan akşama kadar çalışıyor takılma donma vs. yok. Kanal bulamama sorunu da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: coldasice

quote:

Bende cumartesi akşamı çobançeşme deki Koçtaştan aldım bir tane , fakat sansui pvr da çıkan kanalların yarısını bile çekmiyor, çok zayıf alıcısı. bugün b.düzündeki koçtaşa gidip değiştireceğim ürünü eğer onda da aynı problem olursa iade edeceğim.

Ben de Koçtaştan almıştım. Sizinkiyle aynı şekilde kanal bulamama sorunu çıkmıştı. Büyük ihtimal kullanılıp iade edilmiş bir üründü.Ben de cihazı iade ettim. Elektroworld dan yeni bir tane aldım. Maşallah sabahtan akşama kadar çalışıyor takılma donma vs. yok. Kanal bulamama sorunu da yok.

Sanırım sizin makina bana denk geldi :D , geri götürdüm B.düzündeki koçtaştan değiştirdim , yazılımını usb de götürdüm yanımda orada test edip aldım.

Şuanda tüm kanallar canavar gibi çalışıyor , ama arada bir ekran kararıp geri geliyor , sanırım yazılım geliştikçe daha da iyi olacak.

Mkv leri çok güzel oynatıyor , kanal geçişleri de idare eder , sonuçta 200tl ye alınmış bir makina ne beklenir ki.

yazılımları :http://www.eurosatbase.com/2010_HD_USB.html adresinden takip edebilirsiniz.

flashınızı fat32 olarak formatlayın , ana klasörüne atın , cihazınızda menu ye girip yazılım güncelleme diyin ve usb yi seçin zaten belleğinizdeki yazılımı görecektir.

Yeni yazılımları beklemedeyiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: coldasice

quote:

Sanırım sizin makina bana denk geldi :D , geri götürdüm B.düzündeki koçtaştan değiştirdim , yazılımını usb de götürdüm yanımda orada test edip aldım.

Şuanda tüm kanallar canavar gibi çalışıyor , ama arada bir ekran kararıp geri geliyor , sanırım yazılım geliştikçe daha da iyi olacak.

Mkv leri çok güzel oynatıyor , kanal geçişleri de idare eder , sonuçta 200tl ye alınmış bir makina ne beklenir ki.

yazılımları :http://www.eurosatbase.com/2010_HD_USB.html adresinden takip edebilirsiniz.

flashınızı fat32 olarak formatlayın , ana klasörüne atın , cihazınızda menu ye girip yazılım güncelleme diyin ve usb yi seçin zaten belleğinizdeki yazılımı görecektir.

Yeni yazılımları beklemedeyiz.

01.11.2010 tarihinde yeni yazılımı çıktı , dün akşam yükledim cihaza, reset sorunları giderilmiş fakat görüntüde gözle görülür şekilde kötüleşme oldu :(

Fakat kanal geçiş hızları ve göz kırpma sorunları giderilmiş gibi.

Biraz daha sabretmemiz gerekecek sanırım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.