Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Popülerde ilk başta internetteki bot kullanıcı olayı sandım fazla internete giriyorum galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba bunu alacağım..Hoşuma gitti.Dockers marka bot kullanan var mı rahatlığı nasıl.

http://www.flo.com.tr/Dockers-203102-M-Siyah-Erkek-Bot.html
  • 150 tl çekle 125 sadece 43 numara var
    [BOT FIRSATLARI 2023-2024]

link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hogokce -- 4 Ekim 2015; 20:13:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

quote:

Orijinalden alıntı: lifestyle4458

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemgitlan

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: muhtesemgitlan

hocam niye öyle dediniz giyilmez mi günlük hayatta?

Outdoor botlar günlük kullanılmaz çok kayar. Her adımınızı temkinli atmak zorundasınız :)

acayip kıllandım, hiç giymeden iade edebilirim

Zaten yorumlarda kaygan olduğunu yazmışlar bile bile neden aldınız ki :)

@ergomu Günlük bot alsanız daha iyi olur. Outdoor alırsanızda vibram taban kesinlikle almayın hani kışın haberlere çıkarlar ya kaldırımda yürürken havada takla atanlar olur aynen öyle bir kış geçirirsiniz Şaka bir yana satın alırken sorup soruşturun.

vibram taban kayar demişsiniz alakası bile yok hocam. vibram her türlü yüzeyde optimum sürtünme sağlayan tabanları üretir. özellikle the north face, columbia, solomon, merrell vs. gibi markalarda ve extrem dağcılık markalarında bu taban kullanılır. insanları yanlış yönlendirmeyin.

Vibram taban kayar. Vibram tabanın asıl olayı kaymazlık değil sağlamlıktır, hayvani derecede sağlam bir tabandır dağda, taşta, kayada yıllarca kullanırsınız. Dayanıklı olduğu içinde serttir ve pürüzsüz ıslak zeminlerde fena kayar. Yumuşak serilerini bazı merrell'lerde bulsanız bile tam kauçuk tabanlardan çok uzakta kalır tutuş anlamında. Bol kar, çamurda, toprakta kaymaz zaten dişlerinden dolayı ama, şehirde ıslak asfaltta, alışveriş merkezlerinde ıslak yerlerde falan oldukça fena kayar. Zaten bu yüzden kış için üretilen outdoor botlarında vibram taban kullanılmaz, onun yerine kara göre çeşitli sertlikte karma olarak hazırlanmış kauçuk tabanlar kullanılır. Sürekli şehirde kullanılacak ve kış amaçlı alınıyorsa vibram tabanlı bot seçmek çok mantıklı olmaz.

vibramın tek tür tabanı yok. her koşula göre farklı tabanları mevcut. ayrıca serttir demişsiniz gelin ben size bendeki vibram tabanı göstereyim. onu kontrol edin bir de cat gibi markaların tabanını kontrol edin. hangisi daha sertmiş öyle görün. zaten aşırı sert vibram tabanlar tırmanış ayakkabılarında olur. ben bütün zeminler için kaymaz demedim. her ayakkabı kayar illaki. her zemine daha çok uyum sağlayan taban vibramdır dedim. kullanış amacına göre sertlik değeri değişken bikaç çeşit vibram tabanı mevcut. kağıt gibi yazlık ayakkabılarda bile kullanılan bir taban çeşidi. sizin kullandıklarınız sert olanlarıdır muhtemelen. pürüzsüz, ıslak zeminlerde hiçbir tabanın iyi tutması beklenmez zaten. bu arada vibram alcak arkadaşlar ağırlık olarak karda kullanacaklarsa dişleri daha derin modellere bakabilirler.

Vibramın 5 çeşit tabanı ve 4 sertlik seviyesi var. Hiçbiri de ıslak düz zeminlerde tutuşlarıyla ünlü değiller. Vibram tabanlı boyu olup karda buzda, asfaltta kaymıyor diyeni bulamazsınız. Tekrar ediyorum vibram sağlamlık amaçlı bir tabndır ve çamur, toprak, kaya gibi yüzeylere göre bir tabandır. Islak kaya geçişleri, buz, ince kar, kışık şehir kullanımına uygun değildir. Derin karda zaten dişli olan her model tutunur ama ince veya buzlu karda, pürüzsüz ıslak yüzeylerde tabandaki diş önemli değildir, kauçuğun hamur karışımı önemlidir. Ben vibram alıyorum kaymaz diye şehirde giymeye kalkan hüsrana uğrar, uya da kaymadığını düşünüyorsa hayatında hiç kaymaz tabanlı ayakkabı giymemiştir. Net. Askere gitmiş arkadaşlar orada verilen kauçuk tabanlı spor ayakkabıların buzda dahi ne kadar iyi tutunduğunu hatırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeverMoree

Sadece marka basıp satan outdoor piyasa ürünlerine bin basar arkadaşlar buyrun ;

http://www.decathlon.com.tr/forclaz-flex-3-novadry-su-gecirmez-ayakkabi-id_8298765.html

Hocam günlük kullanıma uygunmudur bunlar? Çok hoş geldi de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MVP24

quote:

Sadece marka basıp satan outdoor piyasa ürünlerine bin basar arkadaşlar buyrun ;

http://www.decathlon.com.tr/forclaz-flex-3-novadry-su-gecirmez-ayakkabi-id_8298765.html

Hocam ben gittim baktım ayakkabıya.Ben İstanbulda yaşadığım için kış için gayet iyi gibi gördüm.Boğazlı ayakkabılar giyemediğim için bu tarz ayakkabılara bakıyorum.Salomon merrel bilmem ne etiket basıp 400-500 liraya satıldığını düşünürsek gayet alınır cinsten.Eğer İstanbulda iseniz İstanbul Forum da Decathlon mağazasında bulabilirsiniz.

• quote:

quote:

quote:

Hocam ben gittim baktım ayakkabıya.Ben İstanbulda yaşadığım için kış için gayet iyi gibi gördüm.Boğazlı ayakkabılar giyemediğim için bu tarz ayakkabılara bakıyorum.Salomon merrel bilmem ne etiket basıp 400-500 liraya satıldığını düşünürsek gayet alınır cinsten.Eğer İstanbulda iseniz İstanbul Forum da Decathlon mağazasında bulabilirsiniz.

Aynen istanbuldayım, karı kışı kaldırsın zaten benim için görüntü önemli değil pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: skylife_

Galiba bunu alacağım..Hoşuma gitti.Dockers marka bot kullanan var mı rahatlığı nasıl.

http://www.flo.com.tr/Dockers-203102-M-Siyah-Erkek-Bot.html

Gerçek Dockers değil bu bence parasını haketmiyor.
  • MVP24 kullanıcısına yanıt
    O zaman müsait bir zamanınızda Kocatepe İst.Forum Decathlon mağazasına uğramanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

Şöyle 200-300 arası JACK WOLSKIN bulsam.. 42.5 yada 43 numara hemen alırım..
    Hayatımda böyle mükemmel bir bot görmedim.. karda kışta çamurda ve avda kullandım
    3. yıldan sonra futbol topuna bile vurduğum oldu ne bir dikiş atması var ne bişey..
    sadece az az kırılma çatlamalar oldu 4 yılını tamamladı 5 e doğru yol alıyor..
    ama kullanım yılı 2 yılı doldurmuştur.. ayakkabının durumu mükemmel..
    özelliğinden hiçbişey kaybetmedi..

texapore ve freezer özelliklerine sahip hava alan ama su geçirmeyen bir bot.. o yüzden 300 ü gözden çıkardım..
    bot 1 kere alınmalıdır kaliteli alınmalıdır.. ve kesinlikle timberland in süetleri gibi botlara para dökmeyin..
    süet bot tabiki tercih meselesi ama ben moda görüntüden ziyade dayanıklılık ve kalite peşindeyim..
    av kamp gibi alanlar az da olsa ilgi alanımdır doğa şartlarında ve istanbulda son yaşadığımız kar kış ortamında.
    bu tip botlar sizi yarı yolda bırakmaz..

bu yüzden jackwolfskin marka bottan almak isteyen takip eden olursa bir fırsat görürse lütfen rica ediyorum benide haberdar etsin..
    trekking ayakkabıda olur.. :)

illa korayspordan değil herhangi bir yerden.. şu fiyat 250 olsa hemen
    bi 42.5 numara yapıştırırım.. :)

http://www.korayspor.com/jack-wolfskin-outdoor-ayakkabi-trekking-bot-ve-ayakkabilari-jack-wolfskin-4008331-6350-snow-camp-texapore-men-4008331-6350

• Kargo ücretsiz bu fırsat kaçmaz arkadaşlar

http://urun.n11.com/erkek-bot/alberto-guardiani-erkek-bot-P22294876

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

bu markayı tavsiye ederim gayet güzel. ancak soğuk havalarda kullancaksanız tavsiye etmem. daha çok geçiş mevsimlerinde yağmurlu havalar için tavsiye ederim. bu modele yaklaşım ayakkabısı deniyor sanırsam. kanyon yürüyüşü gibi durumlar için. soğuk havalarda ihtiyacınızı karşılamaz. ama havanın soğuk olmadığı zamanlarda çok iyi olur. ayrıca geçen sene sezon başında bu markanın beğendiğim bi modeli vardı 180 liraydı. sürekli takipte olun. kış ağırlaşmadan %50 indirime girmişti öyle almıştım. takipte kalmanızı tavsiye ederim.

• aytac_1973 A kullanıcısına yanıt
    Fotoğrafı varmi

• Harley botum var güzel duruyor boyu da uzatıyor tamam ama altı çok kayıyor bu sene üniversite sebebiyle başka yere geldim ve bayağı bi yokuş var kışı sakatlanmadan atlatırsam iyi.. Bi tavsiyesi olan var mı?

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Gerçek dockers değil derken anlamadım ? ürün orjinalliği için diyorsan orjinaldir..Kendi sitesindede aynı fiyata flo çakma satacak hali yok..Ama kalite olarak diyorsan orası ayrı..Bilmiyorum böyle bir bot aryordum bu tarzda başka markalarda araştırayım o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: skylife_

Gerçek dockers değil derken anlamadım ? ürün orjinalliği için diyorsan orjinaldir..Kendi sitesindede aynı fiyata flo çakma satacak hali yok..Ama kalite olarak diyorsan orası ayrı..Bilmiyorum böyle bir bot aryordum bu tarzda başka markalarda araştırayım o zaman

Dockers by Gerli bunlar
  • skylife_ kullanıcısına yanıt
    Yandan fermuarli modelini kullandım yıllarca cok rahat ve dayanıklı tavsiye ederim

• Gittigidiyorda ekstra 20₺ indirim yaptı indirim çeki + nuvo ile daha uyguna gelebilir. Sıcak değil ama ılık

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam bende bildiğimiz dockers sandım..Ama kalitesi iyiyse marka farketmez..Zamanında Kinetix'in botunu almıştım hakiki deriydi 3 sene giydim o kadar kaliteydi...Biraz daha araştırayım Adana'ya kışın gelmesine en az 1 ay var :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.