Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meteoru Eliyle Tutan Adam M kullanıcısına yanıt
    [BOT FIRSATLARI 2023-2024]

Ağırlık 650 yazıyor. Gramsa çok ağır değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalladam -- 27 Kasım 2020; 22:53:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, sportif değil de klasik tarzda siyah renk uygun fiyatlı bot tavsiyesi olan var mı? (Kampanyalardan vs.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolf_555 kullanıcısına yanıt
    Bulabildiniz mi acaba. Baya hoşmuş bu bot
  • elbetbirgun kullanıcısına yanıt

Hocam bayan bot diyor. Cinsiyetinizi bilmiyorum, sadece dikkat çekmek istedim belki fark etmemişsinizdir diye.

• Site yanlış kategori yapmış hocam. Ürün linki ve sayfa içinde erkek yazıyor ayrıca diğer bütün sitelerde o model erkek olarak kategorilenmiş. 20 lira indirim çeki de var hesabımda 193 e gelecek alırsam.
  • hayalladam H kullanıcısına yanıt

Hocam valla sanırım haklısınız, ben vazgeçtim 2 tane bot alacaktım herkes kampanya yapıyor ama kimse yapmıyor falan almadım ben de[BOT FIRSATLARI 2023-2024] 

• hukuki05 H kullanıcısına yanıt

Yok maalesef bulamadım. Ayakkabı konusunda bile 3. dünya ülkesi muamelesi görüyoruz. Moğolistan'a bile gönderim var mevcut gümrük koşullarından dolayı Türkiye'ye göndermiyorlar.

• Arkadaşlar şu ürünü 281 liraya aldım Morhipo dan. Hopi çark dan 50 paracık 25 de indirim kuponu ile bence uygun fiyata geldi. Hali hazırda bir tane Caterpillar Gore-tex botum var 3 yıldır kullanıyorum memnunum. 300 lira altı bence uygun bu bot için. Düşünen arkadaşlar baksın.

https://www.morhipo.com/caterpillar-alloy-gore-tex-exc-caterpillar-bot/25973192/detay?rType=2&rKey=Caterpillar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 9 Aralık 2020; 11:52:43 >

Hayırlı olsun hocam da boynerden alsaydınız çok daha uyguna gelirdi bence. Ben kardeşime harley aldım 450tl'ye 150tl'ye geldi bana.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Boyner Hopi Morhipo 3 lüsünü bir araya getirince en uygun bu şekilde çıktı. Çark ve kupondan başka yapabileceğim bir indirim göremedim açıkcası 🙂

Şu an öyle hocam ama 27sinde alsanız yani 2 hafta önce boynerde de aynı fiyattı üstüne %50 paracık+maximum 250/50 maxipuan ve herhangi bir çek satıştan 150/50 veya 200/50 kod ile birleşirdi. Yani 300'lük mal 75tl'ye gelirdi. Tabi kazanılan paracıkla farklı şeyler alınıyordu onu ayrı tutuyorum. Hayırlı olsun yine de hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 9 Aralık 2020; 12:40:37 >
  • Evet paracık olarak düşününce baya uygundu. O ara direk cepten çıkacak tutara göre bakındım. Scooter modellerine baktım bir müddet onlardan da memnunum ama taban ile ilgili beğendiğim modellerde şikayetler vardı Cat e fazla para vermeli miyim filan git geller derken tabanının da Flex taban olduğunu farkettim benim kullandığım Cat botu da aynı taban. Almak şimdiye nasip oldu. O değil gece 326 ya almıştım aslında aynı botu Boynerden, onu iade edicem bugün geldi morhipo çarkından parçacık da. 🙂🙂

Şu an aldım kafam rahat modundayım. 😁
  • Selamlar, arkadaşlar black Friday indirimlerinde merrell kivu mid wp 44 numara aldim 379 tl ye. Ayakkabı dün geldi giydim. Küçük geldi. Şuan sitelerde 430 tl.
    Eğer isteyen arkadaş olursa aldığım fiyata vericem. Kampanya boşa gitmesin. Yoksa geri iade edicem 430 saticaklar.

Alacak arkadaş olursa örneğin 43 44 giyiyordum 44 olmadı bunu göz önünde bulundursun. 42 43 giyen arkadaşlara olur.izmirden elden teslim edebilirim. [BOT FIRSATLARI 2023-2024]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silent_engineer -- 10 Aralık 2020; 9:2:59 >

• Jack Wolfskin Outdoor Ayakkabısıhttps://www.boyner.com.tr/jack-wolfskin-outdoor-ayakkabisi-930009-200402

Bu ürünün kalitesi ve fiyatı nasıl daha önce kullanan var mı
  • Daha öncede paylaşılmıştı yine indirimde Morhipo ve boynerde çat botlar 400 civarına geliyor hopi falan varsa daha uyguna da geliyor

• Bende sizin gibi bakıyordum ama fiyatlar almış başını gitmiş hocam...

• Translasyon kullanıcısına yanıt

Haklısın.İnsanlar geçinmenin derdinde bubzor süreçte.Fiyatlar uçuk kaçıyor.

• Neyse bu sene o kadar çetin geçmiyor hala, sanırım bu sene bot almayacağım ben [BOT FIRSATLARI 2023-2024] 

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Sen bizim ekonominin başına geçsene.

• Translasyon kullanıcısına yanıt

Ben amazondan kinetix bot aldım kargo dahil 74.90'a. İşimi görüyo valla. Adrian!!!!

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.