Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bendeki mid olandı hocam. Şimdiye kadar damla su geçirmedi. Ax2 nin gore tex olmayan modelide var sizdeki o olmasın hocam?

Edit: goretex olan modelmiş sizdekide yeni farkettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faseww -- 9 Kasım 2020; 19:22:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Notrinova N kullanıcısına yanıt

Vibram'ın arctic grip versiyonu bayağı başarılı görünüyor onun dışında kaliteli bir termo tabana sahip bot bulmak gerekiyor.

• Birde Hummel hiker modelini gördüm ama water prof deneyen varmı boynerde morhipoda falanda var 250 civarı guzel iyi bir bot a benziyor ama kullanan varmi
    https://www.sporthink.com.tr/urun/hummel-bot-hiker-high-hu-206750-u-6261
    https://www.trendyol.com/HUMMEL/Bot-Hiker-High-206750-2001-p-35663953?boutiqueId=540009&adjust_t=mk12x3o_m4o2h83&adjust_campaign=product_free&link_contentid=35663953&link_userID=10138173&utm_campaign=35663953&utm_medium=product_free&utm_source=share&utm_term=10138173

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellez78 -- 10 Kasım 2020; 12:26:30 >

• kışlık su geçirmez rahat ve hafif outdoor bot ne alınır? baktım geçen lumbarjack iyi gibi.

• Arkadaşlar north face back to berkeley bot almak istiyorum ama daha önce alip kullanan oldu mu önerirmisiniz ayrica north faceden ilk kez bot alacağim kalip olarak durumu nedir acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ellez78 E kullanıcısına yanıt
    faseww F kullanıcısına yanıt

Hocam bendede ax2 mid goretex modeli var gri renkli olan 2016da sportiveden aldım aldığım günden beri su geçiriyor 2019da reebok astroride gtx aldım aynı şekilde aldığım günden beri su geçiriyor.Ya benim ayaklarda goretex işe yaramıyor yada goretex fasa fiso.Seninde ayakların taraklımı hocam sorun bundanmı kaynaklanıyor acaba

@faseww

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvery -- 15 Kasım 2020; 1:8:44 >
  • ogzhngr O kullanıcısına yanıt

Kalıbını Nike gibi düşünebilirsin, spor ayakkabı ne alıyorsan onuda öyle yani

• Merhaba, beyler kışın istanbul'da günlük kullanım için sıcak tutacak Cat tipi bot önerisi olan var mı ?

• salvery kullanıcısına yanıt

Tarak ile falan alakası yok benim ayaklarım daha ince uzun ama dediğim gibi aldığımdan beri su geciriyor bu adidas ile de alakasida yok bir arkadaşım northface goratex botu şu geçirmiş mağazaya goturdugunde botu nerde kullanıyorsunuz demisler zaten outdoor bot nerede giyeceğiz acaba sıkıntı şu ki ülkemizde müşteri memnuniyeti sıfır ha bunda bizimde suçumuz var uzun bir süreç diye tüketici hakem.heyeti ile uğraşmak istemiyoruz firmalara bunun bir yaptırımligi yok ugrasirsaniz sonuç alıyorsunuz ama dediğim gibi peşinden koşmak gerekiyor

• Çocuk için (4-6 yaş) bot araştırıyorum. Yakın zamanda denk gelen oldu mu?

• https://www.timberland.com/shop/mens-port-union-waterproof-chukka-boots-a291m220

Linkteki ürünü Türkiye’de zaten bulamadım ancak yurtdışından da istediğim numarayı (44) Türkiye’ye gönderen bir yer bulamadım

Bu renkte ve boyutta önerileriniz var mıdır, teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzhngr

Arkadaşlar north face back to berkeley bot almak istiyorum ama daha önce alip kullanan oldu mu önerirmisiniz ayrica north faceden ilk kez bot alacağim kalip olarak durumu nedir acaba

ben kullanıyorum acayip hafif ve rahatlar.. ben timberland bot kullanıyordum north face inanılmaz hafif ve rahat hissettirdi timberlandden sonra..

0 bir tane daha var elimde yüzde 40 indirimli verebilirim..

2 adet de 0 timberland var onda da herkese yüzde 40 yardımcı olurum..

• salvery kullanıcısına yanıt

hocam aldığım ax3'üde denedim o da su geçirmedi şans mı desem ne desem bilemedim.

• bozkurt35 kullanıcısına yanıt
    Ürün rengi ve numarasi nedir foto alabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzhngr

Ürün rengi ve numarasi nedir foto alabilirmiyim

north face satıldı hocam timberlandler duruyor..

• elimde 44 numara deri, su geçirmez profesyonel bot var. ilgilenen var ise, pmİ(özel mesaj) gönderebilir.

• Arkadaşlar iyi günler ziraat mühendisiyim açık tarlada çalışıyorum. 600 tl ye kadar bilekten su geçirmez bot öneriniz var mı acaba? Hafif ve rahat olsun. Trendyol da geçerli 50 tl kuponumda var

Şu ürünü sipariş verdim bilgisi olan varsa yazarsada sevinirimhttps://www.reebok.com.tr/ridgerider-trail-4-ayakkabi_82340

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanturkk -- 23 Kasım 2020; 12:5:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanturkk

Arkadaşlar iyi günler ziraat mühendisiyim açık tarlada çalışıyorum. 600 tl ye kadar bilekten su geçirmez bot öneriniz var mı acaba? Hafif ve rahat olsun. Trendyol da geçerli 50 tl kuponumda var

Şu ürünü sipariş verdim bilgisi olan varsa yazarsada sevinirimhttps://www.reebok.com.tr/ridgerider-trail-4-ayakkabi_82340

Hocam, açık tarladaysan bu paylaştığın ayakkabı sana gitmez. silsen silinmez, yıksana goretex özelliği gider. tarladaysan her tarafın çamur olur. Tavsiyem, deri botlara bak. silmesi, temizlemesi daha basit olur senin açından. aslında en mantıklısı tarla için iyi bir çizme olur.

• Merhabalar bu siteden daha önce alışveriş yapan var mı güvenli mi

https://www.trekkinn.com/outdoor-mountain/mens-shoes-shoes/3097/s

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.