Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Şanstan ziyade goretex algısı bizde anlam olarak yüzde yüz geçirmez diye biliyoruz.Botu kullanırken kırılmalar oluştukça goretex astar içerisinde suyu geçirmeyen gözenekler büyüyor ve su alıyor. Genelde de şikayetler ilk kışı geçirirken sorun yok sonraki kış veya bahar aylarındaki yağışlarda su almaya başlıyor. Bu durum Reebok'un goretex astarı olan adını hatırlamadığım bir modelde başıma geldi.

İzmit'te ikamet ediyorum. İstanbul'a gitmek için bir bahane nedeniyle gidip bakacaktım ama bir türlü bir neden olmadı. Sipariş geçecektim ama şikayetvar üzerinden yds hakkında çok fazla olumsuz yorum var. Daha müşteri hizmetlerine bile ulaşılamıyor, bir de üründe problem çıkarsa neler olur düşüncesiyle vazgeçtim.

Goretex, fileli spor ayakkabı da başıma geldi aynısı.

Goretex'ten daha iyi bir teknoloji yok mu acaba?

• Goretex aslında tıpta kullanılan bir teknoloji. Sonradan ayakkabı için de yararlı bir fonksiyonu olacağı düşüncesiyle entegre edilmiş. Elbette Goretex astarlarının sınıfları vardır ama ne kadar çeşidi var ayakkabı dünyasında bilmiyorum. SPX'e ait bir youtube kanalı var. Orada outdoor ürünlerde kullanılan vibram,goretex gibi terimler hakkında videoları izlemenizi tavsiye ederim.

• Egerki ayakkabı su almasın istiyorsanız dıştan mum ile kaplayabilirsiniz daha önce Lumberjack botum vardı deri su aliyordu bottan da ümidimi kesince denedim hakikaten şu gecirmiyor YouTube da videoları var basit bişey ama ayak hava almiyor ve terleme biraz daha fazla oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.spx.com.tr/urun/nepall-outdoor-ayakkabi-ebony-jab-16.html

Bu ayakkabı 240 TL'ye nasıl sizce. Alınır mı?

• ellez78 E kullanıcısına yanıt

Hocam orada Caterpillar ve Harley Davidson botları da satıyorlar fakat bunların hepsi yerli üretim Yeşil kundura da sadece branding yapıyor yani yurt dışındaki bates ile Türkiye'deki bir değildir. Fakat kötü müdür sanmıyorum.

• Merhaba, bu başlığı yeni keşfettim. Bütün sayfalara bakma imkanım olmadı. Kız kardeşim için kışlık bot arayışındayım. Uzun zaman kullanabileceği, kaliteli bir marka ve model öneriniz var mıdır? Rica etsem bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

• Return to Monke kullanıcısına yanıt

Nepal de yerli urun kalitesini bilemiyorum ancak modelleri fena durmuyor bakmak lazim heleki en dandik botlarin 150 -200 den başladığını varsayarsak Cat ler olmus 500-600 tl

http://nepalloutdoors.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellez78 -- 3 Kasım 2020; 21:16:11 >
  • zodiac_tauruss Z kullanıcısına yanıt

Sehirdemi giyecek doğa yürüyüşü falan varmı veya kaç yasa göre normal şehir de giyecekse Cat veya Harley botlar kolay kolay ölmüyor eskimiyor meret bunun yanı sıra Lumberjackinde güzel modelleri var tabi daha üst modeller bakarsanız northface Timberland gider ama ne kadar ekmek o kadar köfte yani imkan meselesi

• ellez78 E kullanıcısına yanıt
    Şehirde giyecek. İşe gidip gelirken kullanır daha çok. Hafif ama kaliteli bir model olmasını istiyor. 36-37 numara giyiyor. Yetişkin birisi ama minyon bir tiptir. Çocuk gibi vücut ölçüleri. 1.5 metre falan boyu. Ufacık tefecik bir kız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eğer çok para vemeyeyim diyorsanız lumberjack outdoor modellerine bakın bi derim ( ben outdoor tiplerı severken eşim daha çok klasik bot tarzı Cat gibi Dockers klâsik botları gibi botları seviyor) ne tarz alacağınıza bi karar verin genede bir çok marka tıp ve model var

• quote:

Orijinalden alıntı: ellez78

Nepal de yerli urun kalitesini bilemiyorum ancak modelleri fena durmuyor bakmak lazim heleki en dandik botlarin 150 -200 den başladığını varsayarsak Cat ler olmus 500-600 tl

http://nepalloutdoors.com/

Yerli ürün dışında bir şey alınmaz zaten artık. Fiyatlar aldı başını gitti. Euro bugün 10 TL'yi gördü.

• Arkadaşlar bu site ve model hakkında bilginiz var mı? 36,5 ve 37 numara kalmış görünüyor ama malum kurlar yüzünden goratexli bir ürünü 575 liraya bulmak pek mümkün görünmüyor. Sipariş geçtim ama şüphe uyandırdı. Ürün:

https://www.athleticzone.com.tr/the-north-face-w-hedgehg-fp-gtx-eu-35583.html?gclid=CjwKCAjw8-78BRA0EiwAFUw8LNcPXi-G3GpS4UAKlbzR61Gl9euUE-FkPPVJ8EOSCphVUd2EqOGBkBoCd5EQAvD_BwE

• Scooter botlar nasıldır arkadaşlar kendi sitesinde nerdeyse 200 liraya düşmüş botlar.

Harley davidson botlara internetten bakıyorsanız hiç özenmeyin yürünecek gibi değil , baya uzun botlar ve botun her tarafı sert,, arka tarafları sert.

Greyderin scooterın botlarına bakın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 5 Kasım 2020; 12:14:25 >
  • 2 senedir lumberjack flake kullaniyorum
    Su gecirmeme konusunda cok basarili saglam bot üstelik
    Lakin tek kötü yani islak zeminde asiri kayiyor
    Uygun fiyat bulursaniz kesinlikle tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.spx.com.tr/merrell-kivu-mid-waterproof-erkek-botu-kahve-j033069-11488/

41-46 arası numaralar mevcut. Kalıplar hakkında bilginiz var mıdır?

• AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt

Hocam bu botlar ağır mıdır? Bu havalarda giyilir mi?

MERRELL KIVU MID WATERPROOF

• Süet deri ve üst örgü
    • Hava alan astar örgü
    • Doğa ve şehir kullanımına uygundur
    • Stabilite ve konfor için EVA orta tabana sahiptir
    • Antimikrobiyal ajanlar ayakkabı kokusunu azaltır
    • M Select ™ GRIP, dış taban dayanıklı çekiş gücü sağlar
    • Topuktaki hava yastığı ayağa gelen darbeleri, şoku absorbe eder
    • Süet yürüyüş botu gün boyu konfor ve tam ayak koruma sağlamak üzere üretilmiştir

SPX'in sitesi haricinde başka bir yerde bilgiye rastlayamadım. Waterproof özelliği yazılmış ama pek güvenemedim. Biraz Trekking'e yönelik gibi. İstanbul kışında idare edebilir.

• AdiqeCaLe kullanıcısına yanıt

Hocam Isparta'da giyeceğim çok soğuk oluyor fakat bu ayakkabı sıkıntı çıkarmaz gibi. Ben fermuarlı almayı düşünüyordum fakat onlar iyi değiller mi su geçirgenliği artıyor mu o zaman?

Her dikiş ve fermuar, kumaş astarının esnemesine gözeneklerin açılmasına sebep olabilir. Farazi konuşuyorum. Ürünün kumaş astarıyla ilgili bir bilgim yok. Dikişli kısımları mümkün olduğunca yukarı kısımlarda olan modellere bakmanızı tavsiye edebilirim.

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.