Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2019-2020]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
3.898
Cevap
257
Favori
446.281
Tıklama
Giriş
    1167 Mesaj
    http://www.hepsiburada.com/the-north-face-m-litewave-explore-gore-tex-erkek-ayakkabi-p-HBV0000016M72?magaza=BRANDS&TRENDS

Görüntüsü çok hoşuma gitti spor ayakkabı gibi duruyor. %15 indirimle fiyatı da uygun gibi. Koruma konusunda ne dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

'North Face + Gore-Tex' iyi olması gerekir
    |
    |
    OnlyAnanas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    7 Not
    şu bota karar verdim çin çöplerine para vermek istemediğimden goretex hem de;

http://www.ydsshop.com/?urun-219-yds-22-mntm-1278-gtx

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

şu bota karar verdim çin çöplerine para vermek istemediğimden goretex hem de;

http://www.ydsshop.com/?urun-219-yds-22-mntm-1278-gtx

Yds kaliteli ürünler üretir.yarı yolda bırakmaz

montlari nasil biliyor musunuz hocam? internetten bilgi bulamıyorum marka hakkında.

|
    |
    zibidi gonzales kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mike4peace

montlari nasil biliyor musunuz hocam? internetten bilgi bulamıyorum marka hakkında.

Montları hk bilgim yok maalesef.ama onların da kaliteli olduğunu düşünüyorum.
    |
    |

1 senedir yds nin kış bağcıklı postalını kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Sadece sağ iç derisi sürtünmeden dolayı aşındı ve çatladı o kadar.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    Vatansever Müslüman Türk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    7 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: FrknEgeOztrk

1 senedir yds nin kış bağcıklı postalını kullanıyorum hiçbir sıkıntısı yok. Sadece sağ iç derisi sürtünmeden dolayı aşındı ve çatladı o kadar.

Insanlari anlamak guç vestele küfrederler hadi o kaliteli değil ama sağlam bir Türk markasi var desteklemiyorlar bu insanlar neden bu kadar riyakar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Kimse kötü demedi ki YDS için. Aksine memleketin nadir medari iftihari firmalarindan biri. Kızdığım şey gereksiz pahalı olması. YDS yerli üretim yapan bir marka neden bu kadar pahalı olur anlaması güç. Gtx astarın bir ayakkabi icin ortalama 10 usd maliyeti olduğunu büyük bir üretici firmanın sahibinden duydum. Peki bu fiyatlar nedir böyle. Gtx astarlı montu 1700 lira yahu şaka gibi. Muadili outdoorcularda fiyatlar 1200e 1250ye bulursunuz. Yerlisin sen yahu. Avrupa firmasi olsa 3000 olacak demek ki fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Goratex mi bu ürün acaba ?

|
    |
    zybidi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kestele ben de söverim, ithal ettikleri panelleri, karayelde kullandıkları baz modeli bildiğim ve yüzde yüz yerli reklamı yüzünden ama nato standardında postal üreten tek türk markası yakupoğlu. Uzun zamandır kışlıkları yakupoğlundan alıyorum. Desanın dandik postalları yerine çok iyi bir tercih. Zaten askeri ürün bunlar bir norm u var. Tüketici standardı olmayan bir ürün yerine standardını bildiğim askeri ürünleri her zaman tercih ettim. Şimdiye kadar da hiç ne mağazalarındaki hizmette ne de ürünlerinde sıkıntı çekmedim şükür.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    7 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: hboz90

Goratex mi bu ürün acaba ?

yds ve üretim kalitesi hakkında video

https://www.youtube.com/watch?v=H8bnc4SW8m8
    |
    |

Orijinalden alıntı: OnlyAnanas

http://www.hepsiburada.com/the-north-face-m-litewave-explore-gore-tex-erkek-ayakkabi-p-HBV0000016M72?magaza=BRANDS&TRENDS

Görüntüsü çok hoşuma gitti spor ayakkabı gibi duruyor. %15 indirimle fiyatı da uygun gibi. Koruma konusunda ne dersiniz?

Hocam hangi ilde kullanacaksınız bilmiyorum ama, iklim çok sertse üşütebilir. Geçiş mevsimlerinde mükemmel, terletme yapmıyor. Onlarca model inceledim, ayakta en kibar duran gtx modeli diyebilirim. Tabandan ötürü yazın da ayakta sırıtmıyor. Kış şartlarında kullanmadım ama üşütebilir gibi geldi, sayası biraz ince. 2016 üretimli ayakkabı. Soğuk kış şartlarında kullanacaksanız yeni ve üst modelini tavsiye edebilirim. Litewave fastpack gtx diye aratırsanız bulabilirsiniz. Sizin gösterdiğinize göre ayakta biraz daha kaba duruyor, her ikisi de kauçuk taban ama fastpack gtx yere daha sağlam basıyor.

• Teğmen
    217 Mesaj

Hocam merhaba bi sorum olacak soguk yerde kullanmak için tnf hedgehog bot aldım , umarım bildiginiz bi modeldir nasıldıe sizce kullanım olarak sorun çıkarır mı sizce bana kullanacagım yer Erzurum yani soguk :) , yorum yaparsanız sevinirim .

|
    |
    AytekinNet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sanırım Clarks bot tercih edeceğim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İyiymiş.

Sert havalarda değil ama soğuk havalarda umarım sıcsk tutuyordur

|
    |

Hayır gore-tex değil bot hakkındahttps://www.outdoor-works.de/likecms.php?site=ajax.html&dir=&st=ma&get=more_popup&v_id=222204&langu=en

Böyle bişey buldum.

|
    |
    hboz90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AytekinNet

quote:

Hocam hangi ilde kullanacaksınız bilmiyorum ama, iklim çok sertse üşütebilir. Geçiş mevsimlerinde mükemmel, terletme yapmıyor. Onlarca model inceledim, ayakta en kibar duran gtx modeli diyebilirim. Tabandan ötürü yazın da ayakta sırıtmıyor. Kış şartlarında kullanmadım ama üşütebilir gibi geldi, sayası biraz ince. 2016 üretimli ayakkabı. Soğuk kış şartlarında kullanacaksanız yeni ve üst modelini tavsiye edebilirim. Litewave fastpack gtx diye aratırsanız bulabilirsiniz. Sizin gösterdiğinize göre ayakta biraz daha kaba duruyor, her ikisi de kauçuk taban ama fastpack gtx yere daha sağlam basıyor.

Teşekkürler hocam, İstanbul'da kullanacağım. Ayağımı çok usutecek bir hava olduğunu pek hatırlamıyorum, yağmuru sıkıntı benim için daha çok. Şu geçirmeme konusunda iyiyse sıcaklık konusundan taviz verebilirim.

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.