Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Yds botları iyimidir ? Ben baya beğendim. Bedenleri nasıl kullanan varsa bilgi verebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: derbeder.53

Bu Yds botları iyimidir ? Ben baya beğendim. Bedenleri nasıl kullanan varsa bilgi verebilir mi ?

bunu bende merak ediyorum 300 tlye goretex bot satıyorlar, internette baktığım kadarıyla hep olumlu yorumlar var ama ? gerçekte de asolo, salomon gibi kaliteli midir?
  • Harleyimi alırım 10 sene keyfime bakarım tank gibi bot maşallah :)

• Harley istiyoruz

• Fearless_eagle_ F kullanıcısına yanıt
    rahatlık sizin için önemliyse harley timberland gibi botları pek önermem. kibar görüntüde outdoorumsu botlar daha kullanışlı oluyor.

mesela bu ayakkabı 420gr ağırlığındaymış. yaklaşık 1kg'lık harleyden daha rahattır ve sıcak tutar. fiyatıda çok uygun.
    https://www.decathlon.com.tr/forclaz-50-erkek-doa-yuruyuu-botu-id_8244102.html?LGWCODE=1625219;119903;6841&utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=LF

• cemsch C kullanıcısına yanıt
    Bu ayakkabılar iyi güzel de her şeyin altına giyilmiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seneler evvel StoneRock mağazasından Dockers bot almıştım. Hala daha sapasağlam. Ne bir dikiş atması, ne yanlardan açılma, ne yüzeyinde bir bozulma vs hiçbir sorunu yok. Sanırım daha uzun süre gideri var. Zaten rahatlığı da gayet iyi.
  • https://www.decathlon.com.tr/arpenaz-100-mid-novadry-bot--id_8343087.html
    bu ürünü inceledim hoşuma gitti sizde bakıp bi bakın istedim güzel ve sağlam duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: replax_1907

https://www.decathlon.com.tr/arpenaz-100-mid-novadry-bot--id_8343087.html
    bu ürünü inceledim hoşuma gitti sizde bakıp bi bakın istedim güzel ve sağlam duruyor

decathlon daki ürünler geri dönüşüm ürünlerinden yapılıyor.
    hafif ıslak veya buzlu bir zeminde çok fena kayıyor.taban kalitesi berbat
  • Konu iyi ama zamanlama kötü bence. Şu saatten sonra indirimli değil zamlı bir bot alınır çünkü malum sezon yeni açılıyor. Ama morhipo'ya bakmanızı tavsiye ederim kış sezonu da olsa uygun fiyatlar oluyor. Tavsiye edebileceğim botlar ise timberland, cat ve harley bence kalite olarak hakkını veriyor. İyi forumlar

• geçen yıl decathlondan aldığım su geçirmez botu bu sene de kullanmaya çalıştım ama ayakta çok kaba duruyor ve sadece su geçirmeme özelliği var, bu soğukta dahi ayaklarım dondu.
    kısa vadede tavsiye ederim, uzun vadede kaliteli bir bot bakın bence

ben de şu an 300-400 TL'ye kadar çıkmayı göze aldım
  • Arkadaşlar ne kadar alınır fiyat bilmiyorum çok sıcak değil gibi ama bilgililer bir bakabilirse alınabilir fiyat mı acaba bu 2 bot. Üst limitimi 250 tl olarak belirlemiştim bu fiyatlara çıkmaya değer mi yoksa Black Friday bekleyeceğim gibi duruyor.

305 tl
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/5452947/62931/outdoor-bot?utm_medium=cpc_facebook&utm_source=facebook&utm_campaign=DPA+RM+Bra+D-facebook&utm_content=DPA+RM+Bra+D+-+Columbia+-+V08_beyaz&utm_id=5982ed38a5ec6c1f603f5370

370 tl
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/5453006/62931/outdoor-bot?gclid=CPTGuZL-1NYCFQeBsgod4EkC1A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bongo47 -- 3 Ekim 2017; 21:14:0 >

• Kars merkezde yaşıyorum ve Kars Digor'da öğretmenim. Normal zamanlarda da okul zamanında da giyebileceğim bir bot arayışındayım. Burada geçen kış çok sert geçmiş ve -35-40 derece soğuk yaşanmış. Normalde -25-30 oluyormuş çoğu kış. Soğuğa dayanıklı ve su geçirmez kaliteli bir bot arayışındayım. Gerekirse 500-600 TL bile vermeye razıyım yeter ki kayıp düşme ve hastalanma riskini minimuma indireyim.
    Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.
  • bi hevesle gidip harley bot aldım kalas gibi bişey olmuyor rahatlık sıfır karda fena kayıyor taş gibi durduğu için atmayada içim sinmiyor rahatlık arayan hiç bulaşmasın merrel düşünülebilir onun yerine

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusemrenarin

Konu iyi ama zamanlama kötü bence. Şu saatten sonra indirimli değil zamlı bir bot alınır çünkü malum sezon yeni açılıyor. Ama morhipo'ya bakmanızı tavsiye ederim kış sezonu da olsa uygun fiyatlar oluyor. Tavsiye edebileceğim botlar ise timberland, cat ve harley bence kalite olarak hakkını veriyor. İyi forumlar

Konu 2015 yılında açılmış.

• Arkadaşlar kaliteli bot arıyorum. Cat harley Davidson a baktım kürek gibi botlar giyerken ayağım ağırdı. Rahat bir bot arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

• Hitlerin Bıyığı kullanıcısına yanıt
    bütçeni aşmıyorsa merrel memnun edecektir.

• ya şöyle birşey var merell bot yazınca 400 e de çıkıyor 800 e de. 400 butcemi asmiyor ama 800 aşıyor. Hangisi 9ldugunu nereden anlayabilirim. Bir de görünüş de önemli benim için o yüzden cat almayı düşündüm ama sıfır rahatlık ayrıca ben düz tabanim kundura bile giyince 1 saate ayaklarım ağrıyor

• Hitlerin Bıyığı kullanıcısına yanıt
    ayakkabı olayı zevk işi hocam tabi sizdeki durum biraz farklı mağazada deniyerek model kararı vermen iyi olur çevremde birkaç kişiye önerdim çok memnunlar

• 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.