Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
276
Favori
610.530
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ggPatriot

Bir tane sipariş geçtim. Teşekkürler haber verdiğiniz için. Yakın zamanda kamuda işe başlayacağım ve takım elbise altına uyar diye düşünerek aldım.
    https://www.trendyol.com/bulldozer/siyah-erkek-bot-bul-190263-p-4738718

şu da güzelmiş takım elbise altına kıyak gider.
  • Şundan BlackFriday indirimiyle almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

https://www.trendyol.com/bulldozer/siyah-erkek-bot-bul-190263-p-4738718

şu da güzelmiş takım elbise altına kıyak gider.

Alıntıları Göster
    Tavsiye için teşekkürler. Hoşuma gitti ama daha işe başlamadan kıyafet almaktan çok içeri girdik, yoktan yiyoruz sürekli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggPatriot -- 13 Aralık 2019; 23:10:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ggPatriot kullanıcısına yanıt
    Nerede başlıyonuz işe?

• Orman gm hocam

• Merhaba arkadaşlar.
    işyerinde kot ve normal pantolon altına giyebileceğim ve kasten musluğa falan tutmadığım sürece yağmurda yürürken su geçirmez, bot veya alternatif midcut ayakkabı önerebilirmisiniz? Antalyada yaşıyorum

edit:
    Scooter M1542 245₺ 'ye almaya karar vermiş gibiyim ancak daha ucuz önerilerinize açığım
    [BOT FIRSATLARI 2023-2024]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaNOnE -- 14 Aralık 2019; 19:27:30 >
  • StaNOnE kullanıcısına yanıt
    Hocam ayakkabıyı alırsanız yorumlarınızı paylaşabilir misiniz benimde hoşuma gitti.

• Schtroumpf Grognon kullanıcısına yanıt
    Senelerdir 250'nin altında idi bu ürünün fiyatı. Az önce almaya niyetlendim 350 olmuş.. Şans yok ki bizde.

• bitik. kullanıcısına yanıt
    kirmizi olan versiyonu gecen sene yoksa, yeni urun geldi diye zam yapmislardir. ha yine de decathlon uk fiyatiyla yakin orasi ayri. bundan 10 pound daha pahali ama bizde 150tl daha fazlaya satilan urunleri var. birinin ceki duzen vermesi lazim.

ben boyunsuz baktigim icin almadim, en sonunda en ucuzunu alip gecicem (siyah renk, mavi bagcikli)

• Lowa botları indirimli alabileceğim bir yer var mı görebildiğim kadarıyla büyük firmaların çoğu doğrudan satmıyor hep avcılık malzemesi olan dükkanlar satıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tabanı sağlam ve ortopedik olarak iyi bir bot lazım. 200-300 civarı CAT, Quechua ve Scooter dışında bir seçenek var mı? Yoksa 500-600 seviyesine çıkıp Salomon falan mı bakmalıyım?
  • Şu model dikkatimi çekti deri ve altında buz ve karda kaymayı önleyici aparatı mevcut. Hafif ve rahat olduğundan bahsedilmiş yorumlarda. Indirimle (kupon) birlikte 165 tl ye geliyor.

https://urun.n11.com/erkek-bot/mount-100-hakiki-deri-karda-ve-buzda-kaymayan-tabanli-erkek-bot-P381336644

• fayda-i maksimize F kullanıcısına yanıt
    İş ayakkabisi alacaksanız 50 TL olanlar var onlara bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Tabanı sağlam ve ortopedik olarak iyi bir bot lazım. 200-300 civarı CAT, Quechua ve Scooter dışında bir seçenek var mı? Yoksa 500-600 seviyesine çıkıp Salomon falan mı bakmalıyım?
    500-600 e çıkıp salomon bakmalısın. Spor ayakkabı kadar rahat botları giydiğin zaman başka bot giyemezsin zaten

• Salomon Outdoor Ayakkabısıhttps://www.boyner.com.tr/salomon-outdoor-ayakkabisi-888044-200402

Var mı bunu kullanan ? Bu tarz, düşük bilek arıyorum. Sıcak tutsun, su geçirmesin kafi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kaşe kabanla giymelik koyu kahve şık bir bot arayışındayım dostlar. Nortface gibi columbia gibi asistan botu istemiyorum. Rahatlık çok öncelik değil, estetik olması daha önemli. Rahat giymem gereken zamanlarda giyeceğim rahat bir botum ayrıca var

• KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Timberland'in botları hem rahat hem şık. Onlara bir bakın bence.
  • daniel_wellington D kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı değil mi? Vereceğimiz paraya değer mi? Fiyatından dolayı Timberland alıp almamakta çok kararsızım.
  • Yaklaşık 2 yıldır kullandığım su geçirmez, çok sağlam ve rahat bir ayakkabı. Bazıları için fırsat olabilir. Şu anki fiyatı: 120 TL.
    175 TL üzeri kargo ücretsiz olduğu için kargo ücreti çıkıyor ancak YL20INS kodu ile birlikte 20 lira daha ucuza alınabilir.
    https://www.instreet.com.tr/dockers-by-gerli-225006-9pr-siyah-erkek-gunluk-ayakkabi-10041984
  • [BOT FIRSATLARI 2023-2024]

419 tl ye denk geliyor, reebok gore tex. Şekil olarak da hosuma gitti ama gecen sene aldigim reebok astroide gtx ayakkabi malesef tasarim hatasindan dolayi iki teki de sag li sollu ustten delindi zamanla. 3 ay kadar zaman icinde. Bunda boyle hata yok gibi bilemiyorum.

Neyseki boyner yine parayi geri vermisti.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.