Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Saglamlıktan ziyade resmi kıyafetle giyilecbiliecek kahverengi bot arıyorum. Ama tabi dışarda da giyecem.
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    Açıkcası bunların görünüşü daha bir hoşuma gitti seninkilerden ama kararsız kaldım, resmi kıyafetle de kullanmayı planlıyorum. Siyah botum olduğu için kahverengi düşünüyorum bu sefer. İnternetten bot almak biraz riskli avm lere gidip almak lazım.
  • yemre95 kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı VS. Bu tür ürünleri Mağazadan deneyerek alırım. Bence sizde öyle yapın. Mutlaka kafanıza yatan model olacaktır. Yada karar verdiğiniz modeli internetten araştırın Fiyat kıyaslaması yapın alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bimde 60 liraya Nusret Çelik %100 deri bot var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denedim ama Almadım. Üst deri gibi ama Alt bildiğin Plastik. Fazla uzun ömürlü olacağını sanmıyorum. Gerçi bu fiyata fazla bir şey beklememek lazım.
    Alana Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

scooter olanını aldıydım ben n11 kampanyasından 170 e geldi kuponla, kaliteli ama ağır bir bot. bu tarz yüksek botlar ağır oluyor yerinde olsam içinde rahat yürüyebileceğim ince boyunlu botlardan alırdım

şu tarz botlardan bahsediyorum(aşağıdaki botlar hakkında bilgim yok genel tip olarak atıyorum)
    https://www.hepsiburada.com/scooter-m5562ns-erkek-watertight-su-gecirmez-bot-p-HBV00000E6T4X
    https://www.hepsiburada.com/scooter-erkek-bot-m1416c-p-HBV00000ECBVT
    Rahat araç kullanılıyormu? pedal hassasiyeti için soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Denedim ama Almadım. Üst deri gibi ama Alt bildiğin Plastik. Fazla uzun ömürlü olacağını sanmıyorum. Gerçi bu fiyata fazla bir şey beklememek lazım.
    Alana Hayırlı olsun.
    Geçen yıl da aralıkta 55 TL'ye getirmişler böyle bot bime gene aynı marka.
    Kullanan memnunmuş.
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Hangi ayakkabıyı aldınız hocam. Bende aldım softshell ayakkabılarından. Daha dışarıda deneyemedim.

• https://www.greyder.com/00674-gunluk-erkek-bot-kahve_138204

329 tl değermi bot tabanı hafif ve pedalda hissedilir mi ?

• yemre95 kullanıcısına yanıt
    Hocam dükkanımdaki bota bakabilirsin.

• Bilemiyorum Doğrudur. Ben uzun ömürlü olmasını isterim hele hele bu bir Botsa. Yinede alana hayırlı olsun.

• City Outdoor yanları zikzak çizgili. Softshell olmayanı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nightmare667 kullanıcısına yanıt
    arabam yok bilemiyeceğim, ama ağır ve uzun boyunlu olduğundan çok rahat edebileceğinizi sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

TERREX SWİFT R2 MİD GORE-TEX YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI

https://m.adidas.com.tr/tr/terrex-swift-r2-mid-gore-tex-yuruyus-ayakkabisi/AC7771.html

*Adidasın Bu Botunu kullanan var mı? Acil yorum istiyorum. Parasının Hakkını verir mi?
    2 sene önce 550 ye eşime almıştım. Kış ve sonbaharda giyiyor devamlı. Çok memnunuz

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkürler.

• linksiz kullanıcısına yanıt
    Hocam ben outdoor city softshell olan bir modelini aldım greyder'in . Üretim kalitesi pek hoşuma gitmedi altında yapıştırıcı izleri vardı onun dışında iyi gibi duruyor. Bu konuda da önerildiğini gördüm bu markanın . Bence alınabilir ama bence imkanınız varsa gidip bir bakın gözünüzle görün ve deneyin ayakkabıyı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 7 Aralık 2019; 21:57:9 >
  • timberland kullanan var mı
    uzun süre soğukta duruyorum, almışken uzun süreli kullanımlı rahat sıcak bir bot bakıyorum

Killington modeli var güzel görünüyor ama birçok yerde stokta yok
    , yoksa hiç riske görmeyip şu klasik tarçın modele mi bakayım

• gael kullanıcısına yanıt
    decathlondakilere baktınız mı ?
  • emirklyc kullanıcısına yanıt
    quechua marka botum var 4sene idare etti ama şimdi eskidi kenarları hafif yırtıldı, 4sene lik süreçte bir şikayetim olmadı ama sadece eve gelip ayakkabıyı cikardigimda çoraplarım altı nemli ıslak olurdu

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.