Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirimde cat bot bulamıyorum fiyatlar uçuk 200-300 arası varmıdır?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yaz kış bisiklete biniyorum ayağım taraklı en son caterpıllar elude wp aldım su geçirmez diyordu tabanıda çok yi görünmesine rağmen aşırı kayıyordu ve nubuk deri dedikleri deriyi ilk defa denemiş oldum hiç kullanışlı değil ayakkabı rahattı konforluydu ama aşırı kayıyor ve su hafifden nem yapıyordu ayakkabı içini iade ettim. bu kışa iyibir yarım bot almak istiyorum. su geçirmez ve tabanı kaymaz . adidas trex bulunurmu dersiniz uygun fiyata zaten her botta olmuyor malum ayak taraklı deneyip almak lazım
  • keen botlarda goretex özelliği yok mu?
  • geçen sene efsane bi harley kampanyası vardı bilen bilir 150 liraya geliyordu tanesi. kaçırdım onu :((((
  • 44.5 numara giyen kaçırmasın sepette 432,98 tl ye geliyor

The North Face Ultra Fastpack Iı Mid Gtx Erkek Bot
    https://www.hepsiburada.com/outdoor-ayakkabilar-c-22003663

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_5866 -- 27 Ağustos 2019; 18:13:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de 13w sanırım 47nr. Timberland bot var. Amerika'dan alınma. Ayağıma büyük geldi. Evde denendi olmadı kutusuna koyuldu duruyor. Etiketi üstünde. İlgilenen olursa özel mesaj atsın. Foto da yollarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Levi's bot almayı düşünüyorum fonksiyonel anlamda bir beklentim yok sadece görüntüsünü çok beğendim ama malzeme kalitesini (deri kalitesi, kullanım ömrü) hakkında bir bilgim yok bilgisi olan var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DisconnectusErectus35

https://www.flo.com.tr/urun/the-north-face-m-storm-strike-wp-trekkin-koyu-gri-erkek-bot-100460501

Düzenleme: ben linki koyuduğumda 406 tl idi. Bindirmişler.
    tekrar aynı fiyat keşke ben de alabilsem
  • cagrxx kullanıcısına yanıt
    bende de para yoktu alamadım o sırada. fırsat gelir yine, daha kışa var
  • Salomon 3d gtx almıştım zamanında. Ayağı deli gibi terletiyordu. Bu tarz ürünleri iç mekanlarda giymemek gerekiyor sanırım. Giyemiyorum artık o ayakkabıyı deli gibi koku yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turkforce

Amazon zamanında Merrel ve Columbia almıştım. Merrel olanda Vibram taban vardı. Islak zeminde çok kayıyor.
    Vibram tabanlı ürün kesinlikle alma. Columbia'nın tabanı farklıydı hatırlamıyorum ama ıslak zeminde kayma vs. kesinlikle yok.

Bir de Adidas terrex serisiydi yanlış hatırlamıyorsam continental ile işbirliği yaparak bir taban üretmişti. Onu da araştırabilirsin.

Alıntıları Göster
    Hocam vibramın yüzlerce çeşit tabanlığı var. Genelde kar botları yağmurda kaydırır. Mesela benim merrellda da vibram tabanlı var yağmurda gram kaydırmıyor. Modelinde moab fst mid

• Klasik görünümlü, su geçirmeyen, iyi bir bot tavsiyesi bekliyorum. Siyah olursa şahane olur.
  • outdoor bot takip ediyorum. gtx mi daha iyi waterproof mu? waterproof terletiyor diyorlar ama ne kadar doğru?

• Arkadaşlar columbia outdoor bot kalıpları nasıldır ? Kaç numara giyiyorsanız aynı numaranız oluyormu yoksa yarım yada 1 beden büyükmü almak gerekiyor
    Teşekkürler

• Antocio kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07B91V66G/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o07_s00?ie=UTF8&th=1&psc=1

ben bunu almıştım geçen sene güzeldi memnunum
  • Arkadaşlar merhaba, araştırma görevlisiyim ben, hepinizin malumu tavsiye edilen botların çoğuna ar gör botu diyorlar hatta Bu işe başlamadan ben de öyle der eğlenirdim ama cidden o tarz bir ayakkabı lazımmış
    Ankara'da olduğum için spor tarzda bir bota ihtiyacım var, su geçirmezlikten çok buzda kaymaması önemli benim için tabanının, araba ile gidip geldiğim için çok yağmur, kar vs görmüyorum ama arabadan yürüyene kadar buz tutmuş zeminde düşmemek daha önemli oluyor. Ancak en önemlisi rahat olması. CAT vs botlarım da var ama onlarla gün geçmiyor resmen akşam eve gelince ayaklarımı zonklatıyor. Bana rahatlığı ön planda olan güzel bir kışlık bot önerir misiniz arkadaşlar?

Şimdiden önerenlere teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: RHN397

Arkadaşlar merhaba, araştırma görevlisiyim ben, hepinizin malumu tavsiye edilen botların çoğuna ar gör botu diyorlar hatta Bu işe başlamadan ben de öyle der eğlenirdim ama cidden o tarz bir ayakkabı lazımmış
    Ankara'da olduğum için spor tarzda bir bota ihtiyacım var, su geçirmezlikten çok buzda kaymaması önemli benim için tabanının, araba ile gidip geldiğim için çok yağmur, kar vs görmüyorum ama arabadan yürüyene kadar buz tutmuş zeminde düşmemek daha önemli oluyor. Ancak en önemlisi rahat olması. CAT vs botlarım da var ama onlarla gün geçmiyor resmen akşam eve gelince ayaklarımı zonklatıyor. Bana rahatlığı ön planda olan güzel bir kışlık bot önerir misiniz arkadaşlar?

Şimdiden önerenlere teşekkürler.
    Bu isler paraya bakar. Salomon ve Merell var bu sektordeki en iyi markalardir.

Dolar ve vergiler cok artti eskilere kiyasla su an iyi botlari 1000 tl civarinda sezon oncesi oldugu icinde gecen sezona ait olanlari intermette belki vardir. Goretex olanlari tercih etmeniz gerekir. Terletmez ve su gecirmez. Ayak sismesi zonklatmasi da minimuma iner. Kaliteleri tartisilmazdir. Ancak cok masraflilar

• Dostlar bu CAT leri hiç 250 civarında bulamaz mıyız yav
  • krstarica kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Paraya bakar çok doğru, hani 500-600'lere kadar çıkılır çok iyi bir şey için ama 1000 gerçekten çok fazla. Dediğiniz markalar en rahat olanlar diyorsanız ben internette vs o markaları araştırmaya başlayacağım. Teşekkür ederim önerileriniz için tekrardan.
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.