Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu site güvenilir mi bazı botlar çok uygun fiyatlı ama ismi bende güvensizlik oluşturdu.

https://www.balikdenizdemalzemesibizde.com/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klasik deri bot önerisi olan var mı ?
    2 sene önce tergan almıştık forumca o bot hala duruyor yanına bir tane daha almak istiyorum.

• Hala araniyor. Ozellikle suya dayanikli terletmeyen bir bot...

• spor ayakkabıda 45 giyiyorum north face Storm Strike modelinde sizce kaç numara olur?ayakkabıyı kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardgodzi

spor ayakkabıda 45 giyiyorum north face Storm Strike modelinde sizce kaç numara olur?ayakkabıyı kullanan var mı?
    Aynı numara olur

• burak_5866 kullanıcısına yanıt
    Hocam North Face Storm Strike nasıldır acaba fikriniz var mı? Ya da Keen'in o fiyat aralığında birkaç modeli var mesela. Dolomite sizden duydum ona da bakıyorum şu an, ben de kışın Sivas'ta kullanacağım botu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: disisteyenbiri

Hocam North Face Storm Strike nasıldır acaba fikriniz var mı? Ya da Keen'in o fiyat aralığında birkaç modeli var mesela. Dolomite sizden duydum ona da bakıyorum şu an, ben de kışın Sivas'ta kullanacağım botu :)
    Bence north face in o modeli çok iyi değil. Şehir merkezinde kullancakasaniz bot değil ayakkabı boyutunu tavsiye ederim. İlla bot alacaksanız salmon north face merell dolomite asolo salewa bakabilirsiniz

Teşekkür ederim hocam

• Keen'in şu botu hakkında bilgisi olan var mı? Performansı nasıldır, spor ayakkabıya göre kalıbı nasıldır?

https://www.morhipo.com/keen-bot/24105834/detay

• 600-700 tlye kadar kışın yağmurda su almayacak yerler ıslaklen kaymayacak ayağımıda soğuk tutmayacak bir bot önerisi olan varmı hafif olması önceliğim çünkü ayağımda 15 saatten fazla duracak 43 numara giyiyorum ayakkabıları bütçe biraz daha esnetilebilir.

• https://www.decathlon.com.tr/sh520-x-warm-bot-id_8502617.html

Su geçirmez ama sıcak havalarda biraz ayağınızı boğabilir.
  • EstrEmO kullanıcısına yanıt
    evet güzelmiş ama waterproof yazıyor galibs gore-texler daha iyi oluyor ?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIF

600-700 tlye kadar kışın yağmurda su almayacak yerler ıslaklen kaymayacak ayağımıda soğuk tutmayacak bir bot önerisi olan varmı hafif olması önceliğim çünkü ayağımda 15 saatten fazla duracak 43 numara giyiyorum ayakkabıları bütçe biraz daha esnetilebilir.
    Amazon zamanında Merrel ve Columbia almıştım. Merrel olanda Vibram taban vardı. Islak zeminde çok kayıyor.
    Vibram tabanlı ürün kesinlikle alma. Columbia'nın tabanı farklıydı hatırlamıyorum ama ıslak zeminde kayma vs. kesinlikle yok.

Bir de Adidas terrex serisiydi yanlış hatırlamıyorsam continental ile işbirliği yaparak bir taban üretmişti. Onu da araştırabilirsin.
  • disisteyenbiri D kullanıcısına yanıt
    Keen'in bu botunu almayı dşünürsen eğer morhipodan değil boynerden alırsan 600'e 200 tl indirim varhttps://www.boyner.com.tr/keen-gunluk-ayakkabi-641752-3549080 546 tl 600 'e tamamlarsın 400'e gelir bilgin olsun ve bota gelince benim açımdan muhteşem bir bot görünüşü biraz kaba gibi gelebilir fakat çok rahat ve gayet güzel bir bot ben trecking için giyiyorum genelde şehir merkezi içinde n söylerler bilemem
  • Man of Steel kullanıcısına yanıt
    Gece mid boyutunu aynı şekilde aldım Boyner'den 400e geldi hocam teşekkür ederim, şu an deneme fırsatım olmayacak ama umarım kışın beni üzmez.

• disisteyenbiri D kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam bence sizi rahatsız etmeyecektir umarımda etmez şehir içinde kullanacaksanız durumu banada bildirin bende tecrübe etmiş oluyım ben hep ormanda falan kullandım çünkü

• Man of Steel kullanıcısına yanıt
    Evet şehir içinde kullanacağım, kullanma zamanım geldiğinde deneyimimi paylaşırım tabii ki

• Arkadaşlar ben bot giyen biri değilim kışın ve sonbahar aylarında giyebileceğim iyi bir spor ayakkabı tavsiyeniz var mı acaba

• Şehirdeyseniz su geçirmez bot çok gereksiz. Suyun içinde yürümüyoruz sonuçta ergonomik ayağı terletmeyen mümkünse deri botları tercih edin.

Plastik olan ürünlerden kaçının. Ayağınızı terletir, sağlığınızı bozar.Gore-texler istisna bu konuda onların da fiyatı 1000 tlye yakın artık. Bu fiyatlara değmezde.
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.