Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2019-2020]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tiestoly Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Android )
3.453
Cevap
231
Favori
417.409
Tıklama
Giriş
    310 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: buğrakasım

45 numara giyiyorum ayağım taraklı şöyle 250 en fazla 300 liraya yok mu kar suyunu dahi geçirmeyecek bir bot .tavsiye verene dua ederim☺️
    Kardeşim kimse kesin garanti veremez o konuda.Yağmur botu gibi birşey olması lazım ki geçirmesin.Üstelik 45 numara bulmak gerçekten zor..Sanırım az üretiyorlar.Ben şu geçirmez derim ama az da olsa geçirir ve haksız çıkarım.
    |
    |

Hocam ben mağazada inceledim bu ürünü .tabanı çok kalitesiz göründü bana.deneyiminiz nasıl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    halisakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    821 Mesaj
    tabanı gri kısım yumuşak ve hafif, yağmur çamur don buz 1 aydır giyiyorum kesinlikle tabanı kaymıyor sıcak tutuyor. yürürken ayaklarım rahat ediyor. ben 220 TL ya almıştım şuan boynerde 75 TL kodla 295 e geliyor sanırım, yeni versiyonları da çıktı onlarada bakabilirsin.

https://www.markastok.com/greyder-erkek-bot-8k1gb10445-5012-laci-lacivert
    https://www.markastok.com/greyder-erkek-bot-8k1gb104455-2131-siyah-siyah

• Çavuş
    65 Mesaj

Teşekkür ederim .tabanı biraz sünger gibi gelmişti de bana ondan şüphede kaldım.

|
    |
    halisakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2082 Mesaj
    Selamlar. Rahat araba sürebileceğim spor tarzda waterproof soğuk su geçirmeyen 450tlye kadar hafif tabanı rahat tipi çok önemli değil trekking tarzı bot bakıyorum 43 numara. Goretex bakıyorum ama fiyatlar yüksek geliyor. Değer mi değmezmi bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flonky -- 16 Ocak 2019; 14:7:35 >
    |
    |
    Bot önerisi isteyen arkadaşlar aradığı özellikleri ve en önemlisi de kaç numara giydiğini belirtirse daha iyi olacak.
    |
    |

45 numara giyiyorum ayağım taraklı şöyle 250 en fazla 300 liraya yok mu kar suyunu dahi geçirmeyecek bir bot .tavsiye verene dua ederim☺️
    Böyle bir TNF bot var 45 numara gore-tex ama 409 TL.Sadece aklında bulunsun dedim.Diğer sitelerde min. 600 civarı.Görünüşe göre su ve kar geçirmeyebilir diye düşünüyorum.
    https://www.sariyildizspor.com/urun/north-face-erkek-outdoor-ayakkabi-t0cdf5kx7-m-hedgehog-hike-mid-gtx-y29066-002
    https://www.youtube.com/watch?v=D3Nu4lNwkUw

ÖZELLİKLERİ;

M HEDGEHOG HIKE MID GTX

Yağmurlu havalarda su geçirmezlik için Gore-TEX zarıyla donatılan The North Face Hedhehog Hike Mid GTX outdoor ayakkabılarının koruyucu ve destekleyici uyumu sayesinde mesafelerinizi artırın. Adım hareketlerinin doğal ve doğru şekilde gerçekleşmesini sağlayan Cradle™ teknolojisi, darbe etkilerini emerek dengeli adım geçişleri sunar. Vibram® dış tabanı teknolojisiyse, en zorlu, engebeli, hatta ıslak zeminlerde bile tutunabilirliği artırır.

Özellikler:
    - Nefes alabilirliği kaybetmeden su geçirmeyezlik sağlayan Gore-TEX® teknolojisi,
    - Tamamı sırçalı deri malzemeden oluşan yumuşak ama dayanıklı dış yüzey,
    - Topuk bölgesinde destek ve denge sunan TPU malzemeli Cradle™ katmanı,
    - Dış yüzey panellerin ve iç yüzeyde, aşınmalara dirençli, nefes alabilirlik sağlayan tekstil mesh malzeme,
    - Anatomik yastıklamalar için çift parça, basınçlı kalıplama EVA orta taban,
    - Tüm taban ortası ve topuk bölgesinde desteği artıran TPU katman,
    - Zemin tutuşu ve dayanıklılığı artırmak için tasarlanan kabartmalara sahip Vibram® kauçuk dış taban,
    - Daha koruyucu ve destekleyici bir dış yüzey için yanlarda sentetik, parmak bölgesinde kauçuk kaplamalar.

Gore-TEX®: North Face ve Gore-Tex beraberliği ile endüstrinin suya ve rüzgara dayanıklı nefes alabilirlik özelliği olan, en yenilikçi ve yüksek performanslı hava koşullarına karşı koruyan teknolojisi ortaya çıktı. Gore-TEX kumaşı suya dayanıklı ve nefes alabilirdir. Gore-TEX zarındaki küçük gözenekler, yağmurlu ya da karlı havalarda suyu ya da havayı geçirmezken, teri dışarı atarak kuru kalmanızı sağlar.

Vibram® Dış Taban Teknolojisi: The North Face, kaliteli ve dayanıklı dış tabanlar üretebilmek adına uzun zamandır Vibram® ile çalışmaktadır. Vibram® tabanları fevkalade çekiş gücü, denge ve dayanıklılık sağlar.

Cradle™: Cradle, şok etkisini doğal olarak emen, ayağın dengesini sağlayan, biyomekanik olarak doğru adım atabilmeyi destekleyen kısaca denge, tamponlama ve konfor arasında fevkalade bir uyum sağlamayı başarabilen bir orta taban teknolojisidir.

EDİT: Videoda yorumda hafif bir şekilde su geçirdiğini yazmış birisi.Yani fiyatı yüksek de olsa tam garantisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 16 Ocak 2019; 16:51:43 >

• Çavuş
    65 Mesaj
    Teşekkür ederim abrooke139.bana tuzlu geldi biraz.sene sonunda daha da inerse ancak o zaman alabilirim battık zaten bu sene☺️

• Yüzbaşı
    310 Mesaj
    quote:

Teşekkür ederim abrooke139.bana tuzlu geldi biraz.sene sonunda daha da inerse ancak o zaman alabilirim battık zaten bu sene☺️
    Evet ben de mesajı editleyecektim.Çünkü videonun altındaki yorumda neresinde bir delik varsa çorabım ıslandı şeklinde yazıyor ingilizce olarak.Dediğim gibi 1000 küsürlük bot da olsa garanti veremiyorsun.Aslında bot bulmak kolay ama tamamen su geçirmeyenini bulmak zor veya ucuza bulmak zor.
    |
    |

• Yarbay
    7793 Mesaj

Scooter aldım ben oldukça memnunum. Hatta çevremdeki 4-5 kişi daha aldı onlardan da bir şikayet almadım. Karda giydim suyun içine girip çıktım su geçirmedi. Tek dezavantajı bana göre birazcık terletmesi. 14 saatte çok hafif ayak parmaklarım terlemişti. Ayrıca mermer de fayanstada ıslakken kaymıyor
    |
    |
    prostart kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Samsung 50MU7000 500px:http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Er
    7 Mesaj

Nereden aldınız acaba linkini atar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ezimuse kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

N11den markastok satıcısı dan aldım. Okul11 kodu ile %11 indirim ile alabilirsiniz

|
    |
    prostart kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    437 Mesaj
    Bi arkadaş sail lakers diye site atmış biraz baktım modelleri hoşuma gitti türk firması ortalama 200 220 lira kullanan veya duyan varmı fiyat performans nasıldır

|
    |

Bu botu şu anda ben kullanıyorum. Kışın başından beri kullanıyorum daha hiç su almadı (Bu yıl çok kar oldu Eskişehir’de ) tek sorun karın içinde durarken (hareketsiz) goretex olan yerler soğuk soğuk ayağınıza dokunuyor. O kısımlara kar getirmezseniz ayağınız üşümez veya hareketli olursanız da üşümez. Dayanıklı olur mu o konuda birley diyemeyeceğim bu yıl kış bitti daha dağılmadı hayırlısı bakalım kaç yıl dayanacak.

|
    |
    abrooke139 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Scooterın bu modelini kullananlar önerir mi almayı düşünüyorum. Kaydırmayıp su almaması yeterli benim için. Görünüş olarak da baya hoşuma gitti. Yorumların bazısı iyi diyor bazısı kötü diyor. Kullanan, tavsiye eden var mı? Model numarası: m5222t

• Onbaşı
    23 Mesaj
    Arkadaşlar dockers by gerli'den bir bot aldım ama ayak parmaklarım donuyor. pişman oldum bir nevi. önereceğiniz model var mı? şunu al soğuk bilmezsin dediğiniz var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: okanhh

Bu botu şu anda ben kullanıyorum. Kışın başından beri kullanıyorum daha hiç su almadı (Bu yıl çok kar oldu Eskişehir’de ) tek sorun karın içinde durarken (hareketsiz) goretex olan yerler soğuk soğuk ayağınıza dokunuyor. O kısımlara kar getirmezseniz ayağınız üşümez veya hareketli olursanız da üşümez. Dayanıklı olur mu o konuda birley diyemeyeceğim bu yıl kış bitti daha dağılmadı hayırlısı bakalım kaç yıl dayanacak.
    Evet gore-tex'in o fileli bölümlerden soğuk geçirmesi gibi bir dezavantajı varmış.Eğer su geçirmiyorsa dayanıklı bir bota benziyor.Tabanı konusunda nasıl acaba kayıyor mu falan? Bu alacak olanlara da bir fikir olur.Bu arada güle güle uzun ömürlü kullanırsın umarım
    |
    |

• Binbaşı
    1205 Mesaj
    Trendyol da inci 2 al %20 indirim kampanyasindan faydalanarak 2 bot aldim. 135,00 tl ye geldi ikisi. Memnun kalirsam buradan yazarim. The north face botum var fiyati tuzlu ama 5 yildir kullaniyorum o markayi oneririm ilk gunku gibi tas gibi duruyor.

|
    |
    Senin ilini ve töreni kim bozabilir!
    Titre ve kendine dön!
    "Bilge Kağan"
HızlıCevap
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.