Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
276
Favori
610.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşım iki yıldır kullanıyor, memnun kendisi. Ayakkabı da kendini salmadı, hâla diri duruyor. Tabii biraz kullanım alanıyla da ilgili, outdoor a çıkıyorsanız gitmez, şehir içinde kullanışlı.
  • abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Begendim hoşuma gitti almayı düşünüyorum ama 400 liraya north face kalitesinde önerebileceğiniz başka birşey var mı ? Buna benzer tarzda
    Kusura bakmayın konuya hakim olduğunuzu düşündüğüm için size soruyorum . Çok teşekkür ederim cevaplarınız için
  • Semeri kullanıcısına yanıt
    Merhaba kusura bakmayın anca vakit bulabildim. Botlar gayet rahat duruyor ayakta. Topuk desteği var bir tık yukarıda duruyor rahatlatıyor. Tabanı yumuşak yürürken yormuyor. Ağırlık olarak ne ağır ne hafif benim için sıkıntılı değil. Bağcıkların üst taraflarında kanca yok delikli yapı var o dezavantaj. Goretex gibi teri çok iyi atamaz terleme yapabilir uzun süreli kullanımda. Sabah giyip çıkacağım daha detaylı yazabilirim.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Bende slazenger'i aldım fakat geri gönderdim aslında çokta beğendim fakat 2 ayni fiyatlı ürün 2 farklı marka olunca tercih edilesi marka Scooter olmalı diye düşünüyorum.. Yarın merakla bekliyorum düşüncelerinizi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: h3k1m

Begendim hoşuma gitti almayı düşünüyorum ama 400 liraya north face kalitesinde önerebileceğiniz başka birşey var mı ? Buna benzer tarzda
    Kusura bakmayın konuya hakim olduğunuzu düşündüğüm için size soruyorum . Çok teşekkür ederim cevaplarınız için
    Bana sorsan tarzım değil o yüzden benim sana önereceğim şeyi de sen beğenmeyebilirsin.Yine de şu benziyor ama 489 TL en ucuz gördüğüm.Bu North Face gerçekten pahalı bir marka.Yine de başka birşeyler bulursam mesajı editlerim.

https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/the-north-face-kahverengi-erkek-trekking-ayakkabisi-t92t3snmd-385187593?mpch=ads&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&ggmktg1=OCS*akakce******&utm_campaign=akakce&scxid=14489-145823-2357-0
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezimuse

Scooter'ı aldım ben bakalım deneyeceğiz n11 de bkm express indirimi ile 145e aldım.

Decathlon botundan sonra nasıl olur emin değilim ama
    Aynısından almayı düşünüyorum. Size teslim edildiyse yorum yapabilir misiniz? Ürün orjinal mi, kaliteli mal hissi veriyor mu? Bence en önemlisi mermerde yürürken tabanı cıyk cıyk diye ses çıkarıyor mu?
  • Vanished Man V kullanıcısına yanıt
    Çakma olamayacak kadar yerli ürün Çroumda üretiliyormuş galiba. Bence kaliteli gayet fiyatını hakediyor. Dikişleri olsun yağıştırmaları olsun çok iyi. Ünlü markalarda bile işçilik kötü olabiliyor. Mermerde biraz gıcırdama sesi var ama yeni olduğu için olabilir zamanla geçebiliyor bu sesler.
    Hocam bot oldukça rahat. sıcak tutuyor üşüme hissiyatı hissetmedim hiç. Sabah dışarısı da -5 dereceydi. Çok fazla terleme yok gibi çoraplarda. Tabanı yumuşak olması genel kullanım için iyi ancak araziye çıkınca fln erken aşınabilir. Fiyatı ile aynısından sonra yine alınır çok sorun değil. Daha önceki kullandığım 200 liralık decathlon botuna eşdeğer gibi şimdilik. Tabi su geçirme testi yapmadım henüz.
    Ayakta duruşu nasıldır peki?
    Bir fotonuzu alırım hocam kot pantolon altında..

Kotun paçaları dar olunca üzerinde kıvırdım artık serserimsi oldu biraz yarin atabilirim hocam fotoğraf

Fotoyu bekliyorum hocam hala 😊

kusura bakmayın hocam yoğunluktan atamadım.

• https://www.markapark.com/Ayakkabi-Caterpillar-015M101105-UTMOST-WP-CATERPILLAR-BLACK--DERI-7619

linkteki botu indirimden almıştım cat bot hiç giymedim daha önce hem wp hemde deri yazdığı için aldım. botu aldıktan sonra water prof anlayışının içeri su almama değil dere kenarında yürüsen deredeki suyu bile içine alma mı acaba diye düşünmeye başladım suyu görsün kesinlikle ayaklarınınız her noktasında hissediyorsunuz. botun diğer bir avantajı da bu içine aldığı su sayesinde ayakkabının boyasını ayaklariniza öyle bir geçiriyor ki ya asit kullanacaksınız yada deri değiştireceksiniz almayı düşünen yeltenen varsa bunları bir düşünsün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalender46 K kullanıcısına yanıt
    Yukarıda fotoğraflarını paylaştığım botu geçen hafta sonu karda fln kullandım. Kesinlikle su geçirmedi hocam. Birazcık terleme yaptı sadece ama ıpıslak olmadı çoraplar. Hafif terlemeye bağlı uç kısımlarda üşüme oldu. Onun dışında 145 liralık fiyatını şimdiden hakediyor diyebilirim. Tarzını beğenirseniz öneririm. Jack wolfskin decathlon botlarını 3'er yıl giyen birisi olarak tavsiye ederim. Ayrıca mermerde fayansta da kaymıyor
    Decathlon hangi botu ile kıyas hocam?
    Ben de bu modeli almak üzereyim ama Decathlona da bakabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frk_Plt kullanıcısına yanıt
    FORCLAZ 100 HIGH NOVADRY

şu an aynısı yok hocam. Mevcut decathlon botlarını da beğenmedim fiyatları da yüksek. 2 yıl dayansa yine yeter bu fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezimuse -- 4 Ocak 2019; 11:22:29 >
    Teşekkürler hocam. Görmüştüm bunları ama hiç denemedim.
    Scooter alacağım sanırım :)
    Şu an 160 TL civarı bulunuyor. Kupon çek vs ile düşürüp alırız artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalender46

https://www.markapark.com/Ayakkabi-Caterpillar-015M101105-UTMOST-WP-CATERPILLAR-BLACK--DERI-7619

linkteki botu indirimden almıştım cat bot hiç giymedim daha önce hem wp hemde deri yazdığı için aldım. botu aldıktan sonra water prof anlayışının içeri su almama değil dere kenarında yürüsen deredeki suyu bile içine alma mı acaba diye düşünmeye başladım suyu görsün kesinlikle ayaklarınınız her noktasında hissediyorsunuz. botun diğer bir avantajı da bu içine aldığı su sayesinde ayakkabının boyasını ayaklariniza öyle bir geçiriyor ki ya asit kullanacaksınız yada deri değiştireceksiniz almayı düşünen yeltenen varsa bunları bir düşünsün
    İroni güzel ama yazdıklarını 2 defa okuduktan sonra tam anlayabildim Merak ettiğim botu ilk bağcık başlangıç seviyesinin üzerine kadar mı suya soktun.Çünkü o seviyeden sonra aralardan su geçireceği bariz görünüyor.Eğer dikiş yerlerinden de su alıyorsa bunların WP lerine de güvenilmez o zaman.
  • Şu konuya ara ara girip bakıyorum fırsat var mı diye , hep 400-500 tl üstü botlar paylaşılıyor , bot fırsatı konusu mu yoksa , bot tavsiyesi konusumu anlamadım.
    daha bu sene bot almam hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.