Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Boyner’de 200 lira indirim var CAT ve Harley botlarda. 99 liraya hanıma Harley çizme aldım. Diğer fiyatlar fahiş geldi ama bi bakın
    İndirimi anlatabilir misiniz
  • stevenashty kullanıcısına yanıt
    Hocam Boyner uygulamasında haftasonuna özel 200 tl alt limitsiz indirim var kupon kodu CH20

Diğer ürünler fahiş fiyatlı olduğundan almadım ama harleyin yağmur botu vardı 299 liraya kodu girdim 99 lira oldu mağaza teslim satın aldım. Bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaymayan bot var mıdır? Zaten çoğu su gecirmiyor. Bende columbia ve camel active var ve kayiyor ikisi de. 1- kaymayacak 2- su gecirmeyecek 3- terletmeyecek. Böyle bir bot uretildi mi veya yarim bot?

• quote:

Orijinalden alıntı: truva34

400-500 tl kışlık bot almak istiyorum, Vaneda marka bot kullanan arkadaşlar var mı? Yerli üretim diyorlar. Tavsiye edermisiniz
    Bilgisi olan var mı acaba bu botlardan arkadaşlar

• truva34 kullanıcısına yanıt
    ustte verilen kodla cat ve harley botlar 400-500 civarina geliyor bi bakin isterseniz
    markayi duymadim
  • https://www.flo.com.tr/urun/lumberjack-dark-9pr-siyah-erkek-outdoor-100415002
    Şu ürün 180 liraya iniyor.denemedim ama güzel gibi denenebilir beğenmezseniz iade edersiniz:) ucuzlamış baya.

• Rasyonelizm kullanıcısına yanıt
    çok şıkmış aynen iş güvenliği ayakkabısı. ucunda demir yok
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    Ankara'nın soğuğunu bilen bilir hocam..buralarda öyle ılıman değil yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Aynen, bana da Ankara soğuğuna dayanacak kaymayan bir şey lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.boyner.com.tr/jack-wolfskin-outdoor-ayakkabisi-886785-200402

Kullanan var mi nasildir 340 civarina aldim daha gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Ekim 2019; 0:46:6 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Nasıl 340 a aldınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Clk

Nasıl 340 a aldınız ?
    Axess ekstre indirimi vardi 100 lira+kisiye ozel boynerde 50 chip+avantajix %6+%25 indirim boynerin kendi dagitti kuponu kullandim

Ama nasildir bilmiyorum tedarik edildi kargoya verilmedi cumadan beri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 21 Ekim 2019; 8:22:13 >
  • Arkadaşlar merhaba ayaklarım taraklı. Antalya'da giyeceğim . Daha çok yağmurdan koruyacak bir ayakkabı almak istiyorum bot olmasına gerek yok . Rahat hafif kaymayan tabanlı bir ayakkabı varmı tavsiye edebileceğiniz
    Bu ayakkabı su geçirmez mi acaba bilen varmı

https://www.instreet.com.tr/lumberjack-dark-9pr-siyah-erkek-outdoor-100415002?gclid=EAIaIQobChMI0OqRm6qw5QIVmOF3Ch2Ecg4eEAUYASABEgLXxvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 22 Ekim 2019; 19:55:36 >
  • https://www.spx.com.tr/urun/nepall-outdoor-ayakkabi-ebony-jab-16.html Bu marka nasıldır ? Tipi hoşuma gitti ama markayı ilk kez duyduğumdan şüphelerim var ürünle ilgili

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Dün Cepa dan salomon bot aldım 1k TL ye denk geldi.
    Hangi mağaza, hangi model botu aldınız hocam?
  • Burak_Clk kullanıcısına yanıt
    Benimde geçen sene dikkatimi çekmişti pek bilgi bulamamıştım ama. Spx in kendi ürünüymüş romanyada bulgaristanda falan ürettiriyolarmış birde şöyle bir sitesi Varhttp://nepalloutdoors.com/index.html#our-process Ürünlerini fenemedim pek bilgim yok.

• Uzun süre dayanacak su geçirmez bot arayanlar Decathlon'da satılan Solognac marka botlara bir göz atsınlar. Gerçi arazi koşulları için üretilmiş dense de o kadar değil ama şehir içi kullanım için mükemmel. 4 yıldır Solognac Crosshunt 300 model bot kullanıyorum ve bu yaşıma kadar aldığım en iyi fiyat/performans botu oldu diyebilirim. "Ayakkabının dış bileşenleri, aşınmaya, yırtılmaya ve sürtünmeye karşı laboratuvarda test edilmiştir." diye yazarlarken gerçekten doğru diyorlar. 4 yıl içinde botta en ufak deformasyon olmadı. Hafif kayma yapıyor ama bir damla dahi su almıyor.

Dediğim gibi dağda bayırda değil de şehir içinde kullanacaksanız çok iyi fiyat/performans oranı var.
  • Boromir kullanıcısına yanıt
    https://m.n11.com/salomon-l39867400-erkek-x-ultra-3-mid-gtx-outdoor-ayakkabi-9k-P368003835?Renk=BlackIndia+InkMonument&numara=46&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjw9L_tBRBXEiwAOWVVCYQ540zvL1a-SNIh229M-ypP9MvGlJWwdALbYI7trjDjoK30OTwjXRoC7V4QAvD_BwE
    Bu model aldım etichet mağazasından 1050 TL ye yanında otomatik bağcık aldım birde.ama sanırım bagciihi takacaz kisalticaz derken içine sicmisiz

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Güle güle giyin hocam.umarım verdiğiniz fiyata değer bir ürün olur

• Diğer salomon 3d ile eski adidas trekking botum ile kombin edecegimden 10 yılı olur minimum.cok sağolasın..daha iyisi sizlere insallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 23 Ekim 2019; 23:6:40 >
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.