Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.505
Cevap
275
Favori
610.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Scooter aldım ben oldukça memnunum. Hatta çevremdeki 4-5 kişi daha aldı onlardan da bir şikayet almadım. Karda giydim suyun içine girip çıktım su geçirmedi. Tek dezavantajı bana göre birazcık terletmesi. 14 saatte çok hafif ayak parmaklarım terlemişti. Ayrıca mermer de fayanstada ıslakken kaymıyor
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız acaba linkini atar mısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prostart kullanıcısına yanıt
    N11den markastok satıcısı dan aldım. Okul11 kodu ile %11 indirim ile alabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi arkadaş sail lakers diye site atmış biraz baktım modelleri hoşuma gitti türk firması ortalama 200 220 lira kullanan veya duyan varmı fiyat performans nasıldır

• abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Bu botu şu anda ben kullanıyorum. Kışın başından beri kullanıyorum daha hiç su almadı (Bu yıl çok kar oldu Eskişehir’de ) tek sorun karın içinde durarken (hareketsiz) goretex olan yerler soğuk soğuk ayağınıza dokunuyor. O kısımlara kar getirmezseniz ayağınız üşümez veya hareketli olursanız da üşümez. Dayanıklı olur mu o konuda birley diyemeyeceğim bu yıl kış bitti daha dağılmadı hayırlısı bakalım kaç yıl dayanacak.

• 450 tl ye kadar goratex 45 numara arıyorum

• [BOT FIRSATLARI 2023-2024] Scooterın bu modelini kullananlar önerir mi almayı düşünüyorum. Kaydırmayıp su almaması yeterli benim için. Görünüş olarak da baya hoşuma gitti. Yorumların bazısı iyi diyor bazısı kötü diyor. Kullanan, tavsiye eden var mı? Model numarası: m5222t
  • Arkadaşlar dockers by gerli'den bir bot aldım ama ayak parmaklarım donuyor. pişman oldum bir nevi. önereceğiniz model var mı? şunu al soğuk bilmezsin dediğiniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanhh

Bu botu şu anda ben kullanıyorum. Kışın başından beri kullanıyorum daha hiç su almadı (Bu yıl çok kar oldu Eskişehir’de ) tek sorun karın içinde durarken (hareketsiz) goretex olan yerler soğuk soğuk ayağınıza dokunuyor. O kısımlara kar getirmezseniz ayağınız üşümez veya hareketli olursanız da üşümez. Dayanıklı olur mu o konuda birley diyemeyeceğim bu yıl kış bitti daha dağılmadı hayırlısı bakalım kaç yıl dayanacak.
    Evet gore-tex'in o fileli bölümlerden soğuk geçirmesi gibi bir dezavantajı varmış.Eğer su geçirmiyorsa dayanıklı bir bota benziyor.Tabanı konusunda nasıl acaba kayıyor mu falan? Bu alacak olanlara da bir fikir olur.Bu arada güle güle uzun ömürlü kullanırsın umarım

• Trendyol da inci 2 al %20 indirim kampanyasindan faydalanarak 2 bot aldim. 135,00 tl ye geldi ikisi. Memnun kalirsam buradan yazarim. The north face botum var fiyati tuzlu ama 5 yildir kullaniyorum o markayi oneririm ilk gunku gibi tas gibi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: freezeboi

Scooterın bu modelini kullananlar önerir mi almayı düşünüyorum. Kaydırmayıp su almaması yeterli benim için. Görünüş olarak da baya hoşuma gitti. Yorumların bazısı iyi diyor bazısı kötü diyor. Kullanan, tavsiye eden var mı? Model numarası: m5222t
    diadorada 42,5 giyiorum 41 numara sipariş geçtim bakalım. İnşallah olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freezeboi -- 19 Ocak 2019; 0:10:57 >

• Arklar 37numara bayan cat ariyom varmi öneri

• Arkadaşlar amazon türkiye sitesinde belirli aralıklarla moda kısmında indirim yapıyorlar ekteki ürünü en ucuz boyner de 524 tl ye satıyorlardı.ben amazon türkiyeden 359 tlye aldım. Markasını herkes bilmeyebilir fakat ürün çok başarılı ben 44 numara giyiyorum 45 aldım genelde 1 numara büyüğünü sipariş edin diyorlar zaten. içi çok sıcak tutuyor. su geçirmez özelliği var. deri yağlı deri denilen cinsten. linklerden özelliklerine bakabilirsiniz. şuan fiyatı amazonda çıkarmışlar ama arada tekrar indiriyorlar.

amazon linki

Türkiye distribütör sitesi

buda en ucuz secenek şuan için

[BOT FIRSATLARI 2023-2024]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savcix -- 19 Ocak 2019; 11:5:35 >

• savcix kullanıcısına yanıt
    Amazonda bu modelle ilgili yanlardan açıldığına dair şikayetler var siz de var mı böyle bir problem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yokmu goretex guzel kalıtelı bot fırsatı.
    catlerden sıkıldım farklı bır bot arıyorum
  • https://urun.n11.com/trekking-ve-hiking/lumberjack-erkek-bot-flakehi-P283688094

Sipariş geçtim indirim varmış nasıldır

• Wigle W kullanıcısına yanıt
    gelir gelmez duz zemin uzerine su dök banyo zemini gibi ve ne kadar kaydığına bak. dikkat et kafanı kırma
  • Wigle W kullanıcısına yanıt
    Karda giyersen düşüp kafanı kırarsın ayaklarında hipotermiden ölebilir

• İnterest kullanıcısına yanıt
    O kadar kötümüdür ya fiyat iyi diye aldık ama

• xenix kullanıcısına yanıt
    Adı kar botu kayıyomu bot nasıl iş bu 😂

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.