Şimdi Ara

[BOT FIRSATLARI 2023-2024] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.506
Cevap
275
Favori
610.802
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrudoN

Jack wolfskin aldım Amazon’dan 240 liraya acayip güzel. Amazon iyi indirim yapıyor

hayırlı olsun hocam. Link verebilir misiniz?
  • anthuan kullanıcısına yanıt
    Eksik bilgilerimle cevap vermek istemiyorum, kusura bakmayın.

Kahverengi değil mi? Sipariş ettim dün, bugün elime ulaşır.

• fblio F kullanıcısına yanıt
    Fiyatı artmış ama paylaşayım yinede

Jack Wolfskin MTN STORM TEXAPORE MID M, Herren Trekking- & Wanderstiefel, Schwarz (burly yellow 3800), 42 EU (8 Herren UK)https://www.amazon.de/dp/B00V86D3XQ/ref=cm_sw_r_cp_tai_Q9GzAbN78XWRV

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Hangi markadan bahsediyorsunuz acaba? Yanlış anlamadıysam siz de cat marka aldınız. İçime sinmedi, alışveriş konusunda biraz pimpirikli birisi olduğumdan gittim değiştirdim. Aynı mağazada yoktu farklı bir mağazaya gidip direk kutusunu değiştirdim, yani izin verdiler. Bu botta iki problem de yok, henüz kullanmadım ancak umarım uzun soluklu olur. Size de hayırlı olsun hocam, ne kadara aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anthuan

Hangi markadan bahsediyorsunuz acaba? Yanlış anlamadıysam siz de cat marka aldınız. İçime sinmedi, alışveriş konusunda biraz pimpirikli birisi olduğumdan gittim değiştirdim. Aynı mağazada yoktu farklı bir mağazaya gidip direk kutusunu değiştirdim, yani izin verdiler. Bu botta iki problem de yok, henüz kullanmadım ancak umarım uzun soluklu olur. Size de hayırlı olsun hocam, ne kadara aldınız acaba?

Caterpillar Kahverengi aldım hocam, 251 TL ödedim. (Boyner)https://www.boyner.com.tr/caterpillar-bot-87976

Siparişten sonra sorun yaşayıp mağazaya gitmek koyar açıkçası, umarım bir sorun yaşamam. Siz ne kadara aldınız?
    Kalıp olarak nasıl? Umarım eski botumla kalıplar aynıdır, markalar farklı.

• PrudoN kullanıcısına yanıt
    Devamli takip ediyorum farkli begendigim botlari. Gectigimiz yillar iyidi ama bu yil pek bir sey dusuremedik :(

• https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdoor/the-north-face-back-to-berkeley-redux-erkek-botu-ar-altbant-316589178#

merhaba arkadaşlar bu bot ve satıcı hakkında bilgisi olan var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: PrudoN

Jack wolfskin aldım Amazon’dan 240 liraya acayip güzel. Amazon iyi indirim yapıyor

Bilmedigim icin ogrenmek amacli soruyorum.25 dolar ve Euro uzeri alisverislerde gumruk isi nasil olmaktadir?
  • xxxcitixxx X kullanıcısına yanıt
    Amazon sizden gümrük ücretini alıyor siz uğraşmıyorsunuz bir şeyle. Sadece ücreti ödüyorsunuz kapıya geliyor ürün. Pazartesi kargolanan ürün cuma elimdeydi mesela

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zodiac Killer Z kullanıcısına yanıt
    Aynı fiyata Axess 6 taksitle aldım. Kalıplar normal. Scooter'dan 41 numara botum vardı bundan da 41 aldım. Ayağıma tam oturdu, rahatlık olarak diğer markalardan biraz daha iyi diyebilirim.

• geçen gün yeşil kunduranın topkapı mağazasına yolum düştü.100 tl ye kendi markası olan yeşil kundura (büyük ihtimal kendi üretimi) bot satıyor farklı renklerde.ihtiyacı olan için bence f/p ürün.

ihtiyaç varsa gidilip bakılmasını tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anthuan

Aynı fiyata Axess 6 taksitle aldım. Kalıplar normal. Scooter'dan 41 numara botum vardı bundan da 41 aldım. Ayağıma tam oturdu, rahatlık olarak diğer markalardan biraz daha iyi diyebilirim.

Kargom az önce geldi, denedim. Oturdu hocam Teşekkürler hayırlı olsun

• Arkadaşlar
    5 yıldır giydiğim lumberjack botlarımın tabanlarında artık sorun var.

Ayağımı zaten sıcak tutmuyordu.
    Ayağı sıcak tutacak bir bot tavsiye edermsiniz.
    Parmaklarım ayağım donuyor.

bütçe 250 ye kadar çıkarım. Enaz 5 yıl giyerim
  • https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/scooter-5121-deri-erkek-bot-319714380?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232251567*22324011447*58375861167*%7btype%7d*319714380*aud-393702509967:pla-375089508658&gclid=Cj0KCQiAwKvTBRC2ARIsAL0Dgk0JeXHio_L2LHNHcmTrSydNKsbS6haFQHfqnVDL8EyUla-XkmUZcWkaAjtLEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

Bu tarz bi bot alacağım scooter nasıldır aynı modelde Harley davidson var hangisini önerirsiniz veya başka varmı tavsiyeniz ayaklarım ısınmıyo sıcak tutsun rahat olsun yeterli

• https://www.amazon.de/gp/product/B01G7DI0M8/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

oldukca iyi güzel ve rahat
    245 tl alındı vergide yatarsa
    dikkat edin 45€ya kadar düşmüştü
  • Amazon nasıl ki ürüne giriyorum türkiyeye gönderim yok diyor

• xxxcem kullanıcısına yanıt
    Sen aldığında Türkiye gönderimi olabilir fakat şuan gönderim yapılmıyor.
    Bende takip ediyorum bir türlü yakalayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_aKReP -- 29 Ocak 2018; 1:47:49 >
  • harley ile cat bot kalıp farkı nasıldır arkadaşlar? spor ayakkabıda 42, harleyde 41 giyiyorum cat alacağım onu da mı 41 alayım dersiniz? 42 cat denedim ama biraz bol geldi gibi 41 de mağazada yoktu mecbur internetten alacağım
  • Birde şöyle bir ricam olacak. Özellikle yurtdışı sitelerde ürün yakalayıp alanlar anlık burayada bilgi verirlerse seviniriz. Alacak olanlarda faydalanır. Yoksa daha sonradan senin bilmem ne kadar ucuza aldığın ürünü ben şu kadara aldım demenin pek anlamı olmuyor.

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.