Şimdi Ara

Boşuna yarın ki maçtan puan beklemeyelim çoktan bağlamış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yavuz hirsiz ,ev sahibini ,bastirirmis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StillB0rN

Yahu çıldırıcam.Az önce Ünal Aysalın konuşmasını izledim, şimdi de bunun.Bu adam Ünal Aysalın anca çaycısı olur.Konuşma tarzına bak ya

zoru görünce kaçan ünal aysalmı aziz başkan hala fenerin başında belirteyim. laf atıp kaçmakla olsaydı herkes başkan olurdu kulübü borca soktu batırdı ee nerde simdi Selçuk burak gibi oyuncuların sözleşmesini dursun yapmadı buraktan gene iyi kurtuldunuz ama takımın yarısından çoğu duruyo ve gönderemiyosunuzda kulübünüzün çaycısı daha iyi yönetirdi sözleşmeleri daha akıllı elle tutulur yapardı yazık.
  • sabah sabah keyfim yerine geldi aziz başkan sağolsun
  • E zaten sizi bu kadroyla yenemezsek ayıp olur maç bağlanmasına ne gerek var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-0 yendiğimiz akhisarın bile altında olan bi takımsın sen ya, senin için lobi mi yapacak aziz yıldırım? Kimsin ki sen? Gs'sin, hakemlerin verdiği skandal penaltı kararları sayesinde küme düşme potasının ateşini pek hissetmeyen orta sıra takımısın altı üstü, dediklerimde hatalı olan bi kısım var söyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hatalı kısım mı geçen sene nasıl şampiyonluğa oynadığınız ve küme düşmüş kayseri erciye sizi geçen kadıköyde sizi ne yaptığına bir bak bakalım

hakemlerle şampiyonluğa oynayacağımıza hiç oynamayalım
  • Bugün isteriz tabiki şöyle bunları parçalamayı ama hakem malum. Biz yarışta zaten yokuz ama feneri şampiyon yapmak için bugün katledilecek Galatasaray..

• lostlast kullanıcısına yanıt
    İnşallah dostum yenerizden şunları sizin önünüz iyice açılır.

• Eser. kullanıcısına yanıt
    Altı üstü orta sıra takımının başarılarının onda biri yok sizde,

2 yıldır bizde olan 4. yıldız için para saçmadığınız sönük yıldız eskisi kalmadı
  • İnşallah hakem hatalarıyla yeneriz

• Ivan bebeki ayarlayamadi ama turk hakemlerini ayarlamis aziz

• Korkmayın,titreyin...

• Sanki haslan bir futbol oynuyoruzda. Adamlar hakem ayarlayacak. Hakeme ihtiyacı olan biziz bence. O da yenmek için deÄŸil berabere kalabilmek için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Altı üstü orta sıra takımının başarılarının onda biri yok sizde,

2 yıldır bizde olan 4. yıldız için para saçmadığınız sönük yıldız eskisi kalmadı

dün dündür, bugün bugün. maziye bakıp nevizade geceleri şarkıları söylemekte elbette özgürsün ama maç yarın, ve bugün sen bir orta sıra takımısın. nesnel bi gerçek bu.
  • korkmayın titreyin demiş bi vatandaş. La hakem arkanızda olmadan kayseriyi yenemiyorsunuz köy takımı bragadan 4 yiyorsunuz. Hakem adil yönetsin bi 4'de biz atarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907
    8.lik mücadelesi vermeseler bu kadar sesleri kesilmezdi. Şuan da tek başarıları Beşiktaş'ı şampiyon yapmak olur, farkındalar. Onlar için önemli tek bu maç kaldı

İnşallah yarın senin gibilerin sesini kesecek Galatasarayım.Tr kupasını biz, ligi Bjk alırsa senin gibileri göreceğim ben.İki transfere tav olanları.Çok komik ve zevkli olacak sizleri izlemesi.Adamlar her konuda Gs nefreti kusuyor üstüne güzel muamele bekliyorlar, şimdi bunun adını yazarım buraya da maç öncesi ban yemeyelim.

İkisini de biz alınca ben tek tek hepinizi alıntılayacağım rahat ol sen Turu Konya'ya bıraksak onlardan bile alamazsınız o kupayı.

Diyorum ya dua et de Rize elemesin sizi, finalist olun ceza işlesin yeter size, fazla bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

korkmayın titreyin demiş bi vatandaş. La hakem arkanızda olmadan kayseriyi yenemiyorsunuz köy takımı bragadan 4 yiyorsunuz. Hakem adil yönetsin bi 4'de biz atarız.

Hakemler adil yönetmediği için 39 puanın var, adil yönetseler 29 olurdu 15. 16. olur küme düşmemeye oynardın. Bu sene üç büyüklerden hakem lafını ağzına alamayacak tek takım sizsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.