Şimdi Ara

Boşuna 450 Lira Fark Verip 64gb Almayın Gereksiz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
1
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O Zaman sana 128 kbps kalitesinde iyi müzik dinlemeler tabi dinledigin şey müzik ise

Benim müzikerim 10.1 Gb yer kaplıyor toplamda 600 parça çogu 320 kbps
  • Şaka gibi ya 64 gereksiz diyor
    Olum sanane herkes farklı kullanır. Adamın sadece 20gb galerisi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslinda iphone almamak lazim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 gb telefonda yetmez imkani yok resim vs muzik derken birsey kalmiyor he spotify falan var dersin o ayri ama yine de resim ve video icin yetmiyor.

ipad air var ayrica. onda 16 gb cok rahat yetiyor iki uc oyun var bunlar disinda filmleri dizileri netten izlemek icin birebir alet.
    tabi uzun yola cikicaksam indiriyorum 4-5 film tamamdir hafiza dolu. o da ban yetiyor gidicegim yere kadar :)

kisacasi telefon icin yetmez. 16 gb resim video cekiyosun tak patliyor. apple in bu satten sonra hala daha 16 cikartmasi zaten sacmalik. ayni paraya 32 olmasi lazim. iphone 7 ile artik 32yi standart yapmalilar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefona o parayı veriyolar sizde 450 liranın lafınıı yapıyorsunuz boş muhabbet bunlar.asılk gereksiz olan iphone .bu sözlerim telefona tonla para verip sadece whatsapp snapchat ve telefon görüşmesi için alanlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

2700'e 16'lık varken 3500'e 64'lük almayı şahsen yapmazdım. Ben 64 aldım ama ilk çıktığında almıştım o zaman da 3100 lira olduğu için 3100 verip 16 alacağıma 3500 verip 64 almak daha doğruydu. 128 desen o da bana fazla. Ama çıktığında 2700 olsaydı 16'lık alırdım çünkü arada 800 liralık fark olacak ki bu da az bir fark değil. Tek sıkıntım sürekli olarak verileri bilgisayara atmak olurdu.

Nerde 2700 hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • video fazla çekmiyorum çekince buluta gidiyor zaten, bana yetiyor o yüzden.
  • 2400'den başlıyor iPhone 6 16GB. Sonra üzerine 300 koyup bari 64'lüğünü alayım diyorsunuz. E o kadar para veriyorum derken 200 daha koyayım 6S 16GB alayım diyorsunuz. E madem 6S alıyorum, 300 daha koyayım tam olsun derken 6S 64GB düşünmeye başlıyorsunuz. En sonunda Ekim'de iPhone 7 çıkacak kasa tamamen değişecek ve biçok özellik eklenecek deyip hiçbir şey alamadan yine düşünmeye başlıyorsunuz. Benim yaşadığım bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD34D4651 -- 4 Ocak 2016; 1:20:49 >
  • 1.) Hala 16gb çıkıyorsa senin ve senin gibiler yüzündendir.
    2.) 256gb çıkmıyorsa da senin ve senin gibiler yüzündendir.

Ben 6S+ 128 kullanıyorum, 256 olsaydı onu alacaktım.
  • Ben 64 bırak 128 aldım şuan 85 gb dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: CanAkyüz

O Zaman sana 128 kbps kalitesinde iyi müzik dinlemeler tabi dinledigin şey müzik ise

Benim müzikerim 10.1 Gb yer kaplıyor toplamda 600 parça çogu 320 kbps

Kbps olayını nereden anlıyoruz.İtunes dan indiriyorum.

• 5 gb sistem yazılımı yiyor. Bi 3-4 gb da ne idüğü belirsiz bir yere gidiyor ( isteyen ayarlarda saklama alanı bölümünde uygulamaları ve fotoğrafları alt alt toplasın bakalım ne çıkacak. 7-8 Gb gibi bir rakam çıkıyor. E kullanılan olarak 11 Gb ve kullanılabilir 300 Mb yazıyor. Ulan 11 Gb'den 7.5 Gb çıkarsa 300 Mb mı kalıyor ? Nerede bu geriye kalan 3-4 gb ? )

Yani senin 16 gb dediğin telefon 7-8 gb aslında. E bi twitter facebook instagram üçlüsü zaten 1 gb... üç dk 4K video çeksen 1 gb... Yani anlayacağınız 16 gb kullanan biri olarak söylüyorum; 16 gb çöpppppppp....

Telefonum 16 gb 6s plus. Kuzen Abu Dabiden getirdi. 64 al diye tembihledim ama bulamamış 16 almış. Elime geçen ilk fırsatta 64 alacağım. Parasal olarak sınırları zorlayabilecek olan mutlaka 64 alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexima00 -- 4 Ocak 2016; 15:09:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

YAV HE HE

16 HİÇBİR ŞEKİLDE YETMİYOR

16 YETİYOR DİYEN KÖYLÜDÜR.

İsteyen istediği gb alır kullanır kimse kimseye zorla bisey satmıyor ama senin köylü olmakla ilgili sorunun nedir

Bi söz var unutma

"Köylü milletin efendisidir"

• quote:

Orijinalden alıntı: iso227

telefona o parayı veriyolar sizde 450 liranın lafınıı yapıyorsunuz boş muhabbet bunlar.asılk gereksiz olan iphone .bu sözlerim telefona tonla para verip sadece whatsapp snapchat ve telefon görüşmesi için alanlara.

Elma logosu icin aliyorlar. Hepimiz benzer seyler icin kullaniyoruz zaten. Uygulama icin yani.

Ama Applein güncelliği uzun sure bitmiyor ve teknik ve yazilim dedtegi iyi.

Bunlari note kullanan biri olarak soyluyorum.

• Wrutera kullanıcısına yanıt
    yahu bi git işine, 16gb kullanıyoruz. neyin ne oldugunu biliyoruz.

adamın yeni bir telefonu olmuş, hemen bilmişlik teslıyor. yıllardır 16gb lık iphone telefonum var. sürekli yeni uygulama icin baska uygulama silmekten bıktım.

agzı olan konusuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 5 Ocak 2016; 8:51:32 >
  • 450 liramı boş yere kaptırmam 16 aldım her hafta pc ye aktarmamı yaparım 15dk mı alır en fazla uygulama boyutlarına gelirsek o kişiye göre değişir 25 uygulama spotify 250 mb müzik var boş alan 8gb öyle 3gb 4gb müzik belleği nedir onu anlamadım işsizmisiniz? Her sabah işe giderken 4-5 müzik dinliyorum yeterli oluyor ayrıca uygulama boyutu büyümeye gelirsek bende her nasıl oluyosa 2 haftada bir uygulama verileri düşüyor boş alan açılıyor benim görüşüm böyle herkesin görüşüne saygım var tabiki

• Gerçi kişiye göre değişir ama yıllardır 16gb kullanırım sıkıntı yok, bana yetiyor, ilk ıphonumum 64gb dı değiştirmek için bi kaç telefoncuya götürdüm 16gb aynı fiyat verdi bizim için farketmez dediler, sonra sahibinden.com da kendim sattım, ondan sonra 16gb devam ettim, çok ağır oyunlar oynamam telefonda zevki çıkmıyor zaten bu tür oyunları genelde tablet ve bilgisayarda oynarım bana gayetde yetiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ays Ays Beybi

Iphone bu kardesim 16 gb nedir? Kime yetecek o, yetmez. Paraniz yoksa almayin zorla satmiyolar.Sonra yetmedi , yok soyle oldu, yok boyle oldu diyip imaji dusuruyorsunuz.Ayiptir.Anlamadim fakir misiniz nesiniz

Sended by meizu

Kullandığım telefonlar 4s,5,5s,6 ve şimdide 6s bunlardan sadece ıp5 im 64gb dı diğerleri hepsi 16gb kime yetecek deme, bana gayetde yetiyor, birilerini fakir görmek için yada imaj için kusura bakma gidip fazladan para vermem, 3-4gb lık oyunuda telefonuma yüklemem tabletde yada pc de oynarım, ayıp yönünede gelirse yaptığın yorumu dikkatlice bir oku sanki o 64 yada 128gb telefonu sonradan görmüş gibi laf etmişsin.

• Telefondan müzik dinlemem film izlemem, 1-2 gb lık oyunlarla uğraşmam
    İşimi görecek Uygulamaları kullanırım, benim için uygulama herşeyden önce gelir, fotoğraf çekerim 16gb bana yeter

Senin kullanımın farklıdır sana yetmez

Birbirinize tercihler ve kullanım alışkanlığından dolayı laf söz hakaret edemeyeceğimiz gibi
    Depolama kapasitesi tercihi yüzünden de laf söz etmenin anlamı yok
    Çocukluk etmeyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun video foto müzik derken 64 bile yetmiyecek bana sanırım 10 gb boş yer kalmış
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.