Şimdi Ara

BOSS TAKTIKLERI...NERDE CIKAR,NE DUSURUR,NASIL KESILIR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
95.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hyde kekurikauakukauakuk....... herneyse iiii item werio shaulay1 buffs1z bi rogue kese bilio antares 35 ka1d1 werio fln filan
  • quote:

Orjinalden alıntı: _WulT_

hyde kekurikauakukauakuk....... herneyse iiii item werio shaulay1 buffs1z bi rogue kese bilio antares 35 ka1d1 werio fln filan

ya şu kekurikakrukagulukguluk mudur nedir o dediiniz tam olarak bi yeri yokmu
  • quote:

Orjinalden alıntı: __Sniper___

ksemek ıcın 6 healer 1warrıor 1 assassın yeter mı(buffer da buffını alıp partyden atacan tabi mecburen clandan bıle olsa)

bence 8 tane assassın yeter %10 ve %5 cekerek bıtırler ısı

atilladan bahsediyosan yemin ederim xigenonda SwedishVikings clanından 2 kişi geldi sipsak kesti ve gitti adamların ne olduunu goremedim hersey kısa bi sure icinde oldu zaten olayın sokundaydım adamların ne olduunu goremedim

• quote:

Orjinalden alıntı: :CarTman:

YUH ATTİLA MI KESİONUZ TK MI A:Q,BEN LVL 60 BATTLE PRIESTİM TEK KESİOM ATİLLAYI 720 POT VEYA 960 HEALERLA

kesinlikle katılıyorum
  • afk çok haklısın o zaman pelerin görevindede 10 tane 50 lvl asasin gitsin %10 çaksın canavar yatsın.o zaman neden bu kadar çaba gösteriyolar kesmek için ?
    quote:

Orjinalden alıntı: afk

quote:

Orjinalden alıntı: GORKEM93

quote:

ksemek ıcın 6 healer 1warrıor 1 assassın yeter mı(buffer da buffını alıp partyden atacan tabi mecburen clandan bıle olsa)

hocam saçmalamayın adamın biri vampiric touch vurdu dielim canı %90 kaldı öbürü vurunca %90ın yüzde onu gider!!! ayrıca 8 kişilik boss partysi kurulmaz

• benim lewelim 58 ve fire mage olsam kaç vururum sizce 54 ve 57 kağıdım var x de oynuyorum... siz ce ben paper ve flame olsam bu lewelle hangi boss ları kesebilirim.. yardımca olursanız çok sevinirim ...
  • ya yeminle söylüyorum hyde le antreas ı toplam 5 kere kesmişimdir.İcinden cıkan en ii item full plateydi
    oda en sonuncuda antreasdan düştü..Ne uniqi bea
  • KEKURİKEKUKAKA NERDE VE NE KADAR ZAMAN ARALIĞINDA ÇIKAR BİLEN VAR MI ??
  • bana crude,crystal ve opal lazım bunları nerden çıkarabilirim
  • kekurikekukakka genenlikle moradon da cıkar en sonda silan ların orda benim önünde cıktı KESTİM AMA TAM YÜZÜGÜ ALIRKEN ADAM İNVİTE YAPTI ONA GİTTİ
  • ARKADAŞLAR SİZLERDEN Bİ YARDIM RİCA EDİYORUM BEN 60 LVL TOGUEYİM MASTER YAPCAM AMA MALZEMELERİ ÇOK PAHALI O MALLARI NERDEN BULURUM NERDEN ÇIKARIRIM LÜTFEN YARDIM EDİN YARDIMCI OLANA HEDİYE YOLLUCAM SİVASTAN SÖZ
  • kekurikekika nerede ıkıyor we saat kaçta!!!???
  • hort uupupupupu
  • quote:

Orjinalden alıntı: azrail_ali13

kekurikekika nerede ıkıyor we saat kaçta!!!???

Çok iyi iş becerdin
  • Ne aamlarsınız ya _DUYURU_ banlandı kalasmurat çıkıdı o banlandı sen geldin ne diim bilmemki
  • yine mi sen faké
  • quote:

sen ne kadar uyanıksın öyle buff alıp atacakmıs pariden senin gib ve db cilerin yüzüne oyuna sogudum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kerem_DuUrden

kimden ne duser'i LeGyRoN yazmis linki simdi buldum:buyu,party taktiklerini,boss yeri ve zamanlrini bulanlar linke eklerse sevinirim...

mirage dagger:::::: harpy ler türleri fark etmez(harpy bosstanda çıkar)
    bardish:::::::lamia, lamiros, lamentation
    glave:::::::: troll ,troll warrior(bana sadece bunalrdan çıktı belki başka trollerdende çıkar)
    halberd:::::::uruk tron
    raptor:::::::: dark mare, death mare, dread mare(boss)
    iron crossbow:::::::::lamia, lamiros, lamentation, dark mare
    +8 short bow ::::::::bulcan,wormların hepsi
    +8 stiletto::::::::::::bulcan, wormların hepsi
    +8 tabar :::::::::::troll,harpy, dire wolf (fazla kesersen çıkar)
    +8 wood staff::::::bulcan,dire wolf,worm lar
    salamander staff::::::::apostle,deruvish
    viper staff:::::::::golem
    elixir staf:::::::::dark mare den duymuştum
    iron bow:::::::::::::antares(boss),lesath(boss),golem(ama çok kesmen lazım)
    chitin bow:::::::::lesath,shaula(boss/boss)
    scorpion shield::::::::antares(boss)
    dragon tooth hammer::::::::::dragon tooth,dragon tooth skeleton(ama çok fazla kesmeniz lazım)
    javana axe,twohanded javana axe::::::::::javana(boss)
    gigantic axe,two handed gigantic axe:::::::::samma(boss)
    scorpion bow::::::::::shaula(boss)
    scorpion scythe::::::::::antares(boss)
    chitin sheild::::::::lesath(boss)
    level 35 magician spell:::::::::antares(boss),haunga,baron
    sword of dead:::::::::::hyde
    kekuri ring::::::::::::kecoon(tüm hepsinden),kekurikekukaka(BOSS)
    totemic spear::::::::dark mare,dread mare(boss),death mare(talos kes belki çıkar)
    pike::::::::::lamia,lamiros,lamentation,uruk blade
    dextery bonus +8,+9::::::::::::ghost warrior,shadow(bana çıkmıştı)
    strength bonus +8,+8:::::::::::ghost warrior,shadow
    magic power bonus +8,+9:::::::::::orc magician,orc wizard(orc wizardan çıktığını duymuştum)
    chitin shell::::::::::::::bosslar(kekurikekukaka dan çıkarmı bilmem),dark mare,atross

yardım edebildiysem ne mutlu

saol kardeş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vtopia -- 20 Haziran 2007; 15:58:16 >

• yalnız bu eski liiste +8 stilotto fln tarihe karışdı .Lamentatıon da yok ortalıkda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.