Şimdi Ara

BOSS BİLİŞİM SİPARİŞ VERİYORUM !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle BOSS BİLİŞİM ile hiç bir alakam olmadığını belirtmek isterim.
    https://www.bossbilisim.com/lian-li-pc-o11-dynamic-midi-tower-pc-aluminium-secc-tempered-glass-white-atx-eatx-micro-atx-15.5-cm-47015

Linkteki kasayı uzun zamandır aramaktayım. Hatta 1 aydır alınık ilanım forumda duruyor. Bulması da oldukça zor bir kasa. BOSS BİLİŞİM inceledikten sonra burası hakkında inanılmaz olumsuz yorum okudum.Ancak okuduktan sonra şunu da fark ettim.

1-Geç de olsa ürünler gelmiş
    2-Parası iade edilmeyen olmamış

Bende firmayı aradım yetkili birisi ile görüştük.Ürünler kesinlikle geldiğini ancak geciktiği için çok olumsuz yorum aldıklarını , para iadesi konusunda kimsenin mağdur olmadığını vs iletti. İlandaki kasayı sipariş etmem durumumda 15 Haziran 'a kadar geleceğini Temmuz ayını bulmayacağını söyledi.

Sizce sipariş vermelimiyim. Gözden kaçırdığım bir şey var mı ? Ben 1 ay beklemeyi normal görüyorum hele ki bu covid-19 salgını zamanında.piyasada da yok bu ürün.

Görüşlerinizi bekliyorum. Sipariş verirsem sizleri de buradan bilgilendireceğim.

• Tahmini Teslim Süresi 9 Gün diyor.
  • Tavsiye etmem, çok şikâyet var, başın ağrır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmayı aradım şansıma ilk çalışta açtılar. Eğer teslim süresi 1 gün yazıyorsa stokta vardır.9 gün yazıyorsa sipariş verilecek anlamındadır dedi.tedarik edilemeyecek yada edilmesi zor spesifik bir ürün vermezseniz ( örnek olarak eski bir ram gibi mesela) dedi ürünler 20-30 günde teslimdir dedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu firmadan, Thermal Grizzly Conductonaut likit sıvı metal aldım, firmanın güvenilir olmadığını zaten biliyordum da başka alabilecek yer yok. Stokta görünüyordu, yine de 2 gün sonra kargoladılar, araya bayram falan girince, 8-9 günde teslim alabildim. Ama, çocukluğumdan bu yana görmediğim bir üçkağıtla karşılaştım. Ambalaj poşetini arkadan kesip, içindeki aksesuarlara dokunmadan tüpü çıkartıp birazını kullanıp tekrar poşete koyup poşeti bantlamışlar. Ne kadarını kullandıklarını bilmiyorum tabii. Zaten hepsi 1 gram.

BOSS BİLİŞİM SİPARİŞ VERİYORUM !!!

Son bir kaç yıl içinde, ikinci el haricinde, sorunsuz bir satın alma yaptığım çok nadir oldu. Az ya da çok, çoğunda bir üçkağıt çıkıyor hep.
  • ürünü aldın mı abi eline ulaştı mı

• qzwxec kullanıcısına yanıt

Çünkü -Fransızcamı bağışlayın- kaypaklık olağanlaştı. İnsanda da, firmada da böyle. Özsaygısız toplumun tezahürü. İki kuruşluk çıkar için aşağılıkça davranan bir güruh var. Hâlbuki -hep söylediğim üzere- olmasını istediğimiz bir seviye yok, olması gereken bir seviye var.

"Başıma bir iş gelmeyecekse neden ufak hesapların insanı olmuyorum, neden kalitesiz davranmıyorum ki?" diyen zihniyet olsa gerek.

Thermal Grizzly Conductonaut konusunda bilgi ararken bu konuya denk geldim, yazayım dedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.