Şimdi Ara

BOSS BİLİŞİM'İ CİMER'E ŞİKAYET ETTİM - PARAMI İADE ETTİLER - THH KARARI EKLENDİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
4
Favori
18.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
247 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendini kanıtlamaya ne uğraşıyorsun dostum bırak boşver boşlar boş yapsın. İstersen yetişkin içerik izlemek için alırsın, istersen ders çalışmak için istersen kripto madencilik için istersen photoshop için istersen oyun için. Kime ne?
  • Dostum aynı kasa itopya, HB vs.. sitelerde var. Onlar yerine varken 3 kuruş az vereceğim diye böyle yaratıklara para kaptırmayın. En azından ekran kartı vs.. gibi yüksek meblağlı bir üsün almamışsınız. Bence direk bankanızla konuşun. İşlem iptali için başvurun. En kötü 1 ay içinde tutarı iptal ediyorlar.
  • DallasPage kullanıcısına yanıt
    O olayi biliyordum ama ifade olayini ilk kez duydum şuan. Ya tam bi rezzalet hocam suanda bu itopya İstanbul bilişim ayni yolda ilerliyor zaten ama kimse ceza vs almadığı için sayilsri gitgida artiyor şimdide boss bilişimi duyduk mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BOSSBİLİSİM
    İSTANBULBİLİSİM
    NANOKATOLOG

YENİ NESİL CİFTLİNK BANK YADA TEKNOLOJİ VERSİYONU

EN SAGLAM FİRMALAR

QP BİLİŞİM
    SİNERJİ
    TEKNOBİYOTİK
    İNVENTUS
    AMAZON.COM
    TEKRAMARKET

• quote:

Orijinalden alıntı: elninoisback

BOSSBİLİSİM
    İSTANBULBİLİSİM
    NANOKATOLOG

EN SAGLAM FİRMALAR

QP BİLİŞİM
    SİNERJİ
    TEKNOBİYOTİK
    İNVENTUS
    AMAZON.COM
    TEKRAMARKET
    Nano katalogdan fan aldım hem de piyasanın 5te biri fiyatına, stokta görünen ürünü hemen gönderdiler. Çok az ürünü stokta tutuyorlar, bunu kendileri de söylüyor zaten.

Bu arada ilgili kasayı kullanıyorum 1 yıldır, merak ettiğin birşey varsa yardımcı olurum. Mini ITX için en ferah ve en şık kasalardan birisi.

Şuan ön fan kapalı
    Ryzen 5 2600 + stok fan
    1 adet nanokatalogdan aldığım Arctic F8 Pro TC 50mm fan ile değerlerim şöyle

BOSS BİLİŞİM'İ CİMER'E ŞİKAYET ETTİM - PARAMI İADE ETTİLER - THH KARARI EKLENDİ

Şuan web tabanlı işlerimi yapıyorum biraz önce video konferans yaptıkttan sonra 2-3 saat oyun oynadım. Kasa içi havalandırma çok iyi olduğu için sadece CPU stok işlemci çalışarak bu değerler olması bence harika.
  • Bu nesne bilgisayar kasasına lüks diyor, imzasında BMW var. gelde kafayı sıyırma sadece başkalarının kullandığı lüks.
    Devletin başındaki hükümetin sultanı kendine peşi sıra yazlık saraylar yaptırınca lüks değil dimi. İtibarınızın...
  • Zaten şu dönemde yurtdışından ülkeye ürün sokmak sıkıntıyken alışveriş yapmak mantıklı olmamış. Bu tür alışverişlerde sabır gerekiyor

• Bu sitenin elinde olan urunler yok mu?Mesela aradıgınızda bana elinizde olan ITX Kasalar hangisidir diye sordugunuzda hic mi ellerinde urun yok?
  • Hocam merhabalar. Öncelikle geçmiş olsun. Lakin burada en büyük hatayı Boss Bilişim'den alışveriş yaparak yapmışsınız. Boss Bilişim'den hiç ürün almadım, ancak daha önceki versiyonu olan Nanokatalog'dan ürün almıştım. Bende de zamanında gelmemişti. Aynı bahaneleri sunmuşlardı. Böyle firmalardan bedava olsa bile ürün almayın. Bankanıza ödeme itirazında bulunun, belki paranızı iade ederler.
  • huso kullanıcısına yanıt
    Bu siteler Dropshipping mantığı ile çalışıyorlar. Siz ürünü alıyorsunuz, onlar yurt dışından(Amazon.de oluyor genellikle) ürünü alıyorlar ve size ürün gelince kargolıyorlar. 3-5 dedikleri süre de tamamen yalandan ibaret.
  • yazıklar olsun 5000 tl lik sipariş geçecektım. Direk kapattım siteyi iyiki önüme çıktı bu konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nanokatalog gibi çalışıyor 30. 35. gün gibi gleiyor ben bir kez Nanokatalog kullandım sonra da tövbe ettim o tarz sitelere 33. gün gelmişti ürünüm neyse ki acelem yoktu

Acelesi olmayan ürünler için tercih edilebilir ama hemen olsun istiyorsanız uzak durun iki siteden de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopgop -- 20 Mayıs 2020; 16:16:24 >
  • keşke almadan önce google'daki yorumlara, n11 yorumlarına baksaydınız...

yorumların çoğu "ürünüm gelmedi, ürünüm arızalı çıktı, ürün orjinal değil, ürün ikinci el olarak geldi" şikayetler yazılmış.

ek olarak bu firma istanbul bilişim'e bağlı bir firmadır. Eh İstanbul Bilişime bağlı bir firmanın geçmişi sabıkalı olduğunu biliyoruz zaten

https://www.google.com/search?channel=trow2&client=firefox-b-d&q=boss+bili%C5%9Fim#lrd=0x14cab708c4d9ec6b:0xa6f3de7e3103790a,1,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 20 Mayıs 2020; 18:45:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elninoisback

BOSSBİLİSİM
    İSTANBULBİLİSİM
    NANOKATOLOG

EN SAGLAM FİRMALAR

QP BİLİŞİM
    SİNERJİ
    TEKNOBİYOTİK
    İNVENTUS
    AMAZON.COM
    TEKRAMARKET
    İçlerinde en çok övülen İnventus ama hem Unlost adı altında topu topu 2 bilemedim 3 hazır sistem sunuyorlar ya da kendiniz toplarsanız fiyat diğerlerine göre çok aşırı pahalıya geliyor.

Fiyatlandırma konusunda güncel kalmama, yüksek fiyat gibi sıkıntıları var sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    Rezil 3 firma ki kurumsallık geçmişleri soru işareti

Buda gerçekten teknoloji firmaları geçmişleri tartışılmaz

Sadece şu ss lerden her şey anlaşılıyor söylemeye gerek yok 3 firmanın 2 3 yılda aldığı şikayetleri diğer firmalar onlarca yıldır almamış...

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Onda sıkıntı yok hocam zaten gerçekten anlayan insanlar neyin ne olduğunu biliyor sonuçta TV'de gazete'de radyo'da web'de dünyada hiç gördün mü kendi malını kötüleyen firma yada ederi fiyatında satan burda ki sıkıntı bu 3 firmanın gerçekten insanların parasını gasp etmek ve sinirleri,sabırları ile oynamak.

• Yine sen ve yine zeka seviyene uygun bir mesaj.
    Sana edilen bütün küfür ve hakaretleri fazlasıyla hak ediyorsun emin ol.

Şu forumda nefret ettiğim 1 numaralı adamsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En hızlı şekilde geri ödeme almak için (site ödemeyi yapmıyorsa) kredi kartının bağlı bulunduğu bankaya harcama itiraz formu doldurup verin. Ürün satın aldığınızı ancak teslimat yapılmadığını yazıp teslim edin. Visa ya da mastercard ın bu konularda yaptırımları ciddidir. Bakmayın bizim bankalar işi zorlaştırır biraz ama visa ve mastercard prosedürü bellidir. Bankalar da formu verdiğinizde buna uymak zorundadır.

• Geçmiş olsun uğraşmışsınız lakin elzem birşeyse normal bir kasa alıp yani kolay ulaşabileceğiniz parça olarak söylüyorum hemen işinize gücünüze bakardınız uğraşmazdınız en azından, ayrıca ufak bir eleştirim var herkes sesini duyurmak için konu dışı kategorisine konu açarsa işimiz var :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.