Şimdi Ara

Bosch wat246h0tr sıkma sesi çok fazla geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar cihaz yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Sıfır olarak aldım. Fakat sıkmaya geçince böyle bir ses gelmekte. Otomatik Yoğun programında çalıştırdığım için devir 1200 olarak çalışıyor. bu ses bana normal gelmedi. Anlayan arkadaşların fikirleri varsa ona göre hareket etmek istiyorum. Yardımcı olacaklara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrnaslnn -- 24 Ocak 2022; 14:47:38 >

• Demek ki iyi bir medyum değilim. O zaman siz iyi bir medyumsunuz.

Yazdığın yazıyı önce oku. Baştan aşağı ağır saçmalamışsın.

Kardeşim ben burada gerilim aramıyorum. Maalesef istediğini sana vermeyeceğim. İnsanlara bir yardımım dokunur mu? uğraşım bu yönde. Tabii ki kanalıma da abone gelmesi işime gelir. Kim istemez bunu?

Makineyi açmadan arızayı bulsak bile o makinenin içi açılmadan arıza tamir edilemez (çoğu zaman) zaten içi açılacaksa 5 yaşında çocuğu getir başına en azından bir sanat öğrensin (senin kafana göre durum bu).

Kime ne kadar faydalı olduğum konusu ise videolarımın altına atılan 1000 lerce "teşekkür ederiz, Allah razı olsun" mesajlarında açık seçik ortada.

Sana neden bu kadar rahatsızlık verdi forumda yazıyor olmam? mesele sadece yazdıkların olamaz. Neyse merak etmiyorum.

Var git işine...

ha bu arada beni kafana çok takma. Bu OKB belirtisi olabilir. Hayatına devam et. Beni engelle vesaire. Bütün yazdıklarımı okuduğunu bilmiyordum 

Şu verdiğin cevap ve zihniyetinin ortaya çıkması... hayretler içerisinde okudum yazdıklarını. 62k takipçim var ve sen onlara kalitesiz diyerek muhteşem bir önyargı örneği sunmuşsun. Sen net olarak kötü bir insansın... Allah hidayet versin ne diyeyim...

ben bu foruma 2001 yılından beridir üyeyim 

Gerçekten senin adına çok üzüldüm. Ruh halin hiç iyi değil.

• Ses kesinlikle normal değil. Makine arkasında bulunan nakliye vidalarına bakın. Onlar çıkarılmış olmalıdır. Bazen unutuyorlar. Unutulmuş ise ellemeden servisi çağırın. Varsa böyle bir hata düzeltsinler

Dedex55 Easy Tabii Ki Deyoutube
    Çamaşır makinenizde çok ses çıkıyorsa, çamaşır makineniz su çekerken gürültü yapıyorsa, ne işe yaradğını bilmediğiniz somunlar ürün kutusundan çıktıysa videom tam size göre Çamaşır makinelerinin periyodik olarak bazı bakımlarının yapılması lazım. Makinenize gelen şebeke suyu hortumunun ucundaki filtrede temizlenmesi gereken önemli parçalardan birisidir. Tamir işlerinden anlamıyorsanız sakın elinizi vurmayın. Doğabilecek sorunlardan siz sorumlusunuz. Videomda çamaşır makinelerinde sorunlara yol açan şebeke suyu filtresinin nasıl temizlendiğini anlatmaya çalıştım ve ayrıca taşınma esnasında kullanılan kazan tahliye vidalarını anlattım. Bir çok insan bu vidaların tam olarak ne işe yaradğını bilmiyor. Umarım anlatımım ve videom işinize yarar Ayrıca; bulaşık makineleriyle ilgili çektiğim tüm videoların linki https://youtube.com/playlist?list=PLYBThqC_Tx5NB8v9E1C2a4RIoh-QXWiG1 Çamaşır makinesi videolarım https://youtube.com/playlist?list=PLYBThqC_Tx5PF8eDjjVHdeHeTfmry43XZ Kanalıma abone olarak destek verirseniz sevinirim. #çamaşırmakinesi #nasılyapılır #pratikyolu
    https://www.youtube.com/watch?v=0q_POp0isS4

Orada sorun yoksa ayak ayarlarını kontrol edin

Dedex55 Easy Tabii Ki Deyoutube
    Beyaz eşyalarla ilgili ne kadar çözüm içeren video varsa çekme kararı aldım. Bir yola girdik bakalım umarım insanların işine yarar. Daha önce oynatma listemde de 20 kadar video çekip paylaşmıştım. Bu videomda çamaşır makinesinde gürültü neden olur? sarsıntı sorunlar? kurutmaya geçince çamaşır makinesinin hareket etmesi neden olur? sorularına cevap vermeye çalıştım. Aşağıdan katıl butonuna tıklayarak kanalıma destek verebilirsiniz. #çamaşırmakinesi #Birbilgi #Makineler https://www.youtube.com/channel/UC3WSLBLWhm2CthvGWv8bjJQ/join
    https://www.youtube.com/watch?v=Z7W2y0l7UXY

Burada da sorun yoksa yüksek ihtimal amortisörlerden biri ya da bir kaçı pert olmuş. Servisi çağırın.

• Miyamoto Musashi kullanıcısına yanıt

Başka bir şey olabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K-E-N-A-N K kullanıcısına yanıt

Tabii ki olabilir ancak her ne ise açıp bakmak bulmak lazım. Makine yanımızda olsa da ne olduğunu açıp direkt söylesek. Kazanı tutan askıda da sorun olabilir vesaire vesaire... Tahmin yarışması gibi.

• Tahminlerinizi hiç birinin hiç bir konuda hiç bir arızada tuttuğuna şahit olmadım henüz. Makinenin içini açıp bakınca 5 yaşındaki çocuk ta anlar arızayı

Madem bu kadar bilgisiz ve tecrübesizsiniz, neden her konuya bulaşıyorsunuz? Maksadınız sürekli kendi YouTube kanalınıza yönlendirip izlenme sayısı artırmak ve reklam geliri elde etmek. Buna kimse karışmaz ama kimseye en ufak faydanız yok.

Bu durumda hiç mi hiç mi rahatsız olmuyorsunuz anlamış değilim hakikaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 26 Ocak 2022; 23:6:18 >
  • Denge taşı ruhunu teslim etmiş  

Demek ki iyi bir medyum değilim. O zaman siz iyi bir medyumsunuz.

Yazdığın yazıyı önce oku. Baştan aşağı ağır saçmalamışsın.

Kardeşim ben burada gerilim aramıyorum. Maalesef istediğini sana vermeyeceğim. İnsanlara bir yardımım dokunur mu? uğraşım bu yönde. Tabii ki kanalıma da abone gelmesi işime gelir. Kim istemez bunu?

Makineyi açmadan arızayı bulsak bile o makinenin içi açılmadan arıza tamir edilemez (çoğu zaman) zaten içi açılacaksa 5 yaşında çocuğu getir başına en azından bir sanat öğrensin (senin kafana göre durum bu).

Kime ne kadar faydalı olduğum konusu ise videolarımın altına atılan 1000 lerce "teşekkür ederiz, Allah razı olsun" mesajlarında açık seçik ortada.

Sana neden bu kadar rahatsızlık verdi forumda yazıyor olmam? mesele sadece yazdıkların olamaz. Neyse merak etmiyorum.

Var git işine...

ha bu arada beni kafana çok takma. Bu OKB belirtisi olabilir. Hayatına devam et. Beni engelle vesaire. Bütün yazdıklarımı okuduğunu bilmiyordum 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miyamoto Musashi -- 27 Ocak 2022; 23:53:5 >

Ucuz malın alıcısı çok olur koçum. 1000lerce teşekkür mesajı senin iyi, kaliteli bir iş yaptığın anlamına gelmez, kitlenin kalitesiz olduğunu gösterir. Sen "bu makine beyaz renk" desen "yhaaa çok işime yaradııı Allah razı olsuuun" diyecek binlerce ebleh var bu memlekette. Seni özel olarak takip etmeye gerek yok, yırtık dondan çıkar gibi her yerden çıkıyorsun.

Bir zamanlar çok kaliteli, işe yarar olan forumun senin gibiler yüzünden çöplük olmasından rahatsızım bu doğru  

Bu kadar kalitesiz durumda olmaktan rahatsız mısın yoksa memnun musun diye merak etmiştim, cevabımı aldım teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K-E-N-A-N -- 28 Ocak 2022; 0:37:34 >

Şu verdiğin cevap ve zihniyetinin ortaya çıkması... hayretler içerisinde okudum yazdıklarını. 62k takipçim var ve sen onlara kalitesiz diyerek muhteşem bir önyargı örneği sunmuşsun. Sen net olarak kötü bir insansın... Allah hidayet versin ne diyeyim...

ben bu foruma 2001 yılından beridir üyeyim 

Gerçekten senin adına çok üzüldüm. Ruh halin hiç iyi değil.

Bu arkadaşın belli bir markayı övüp yıkama yağlama yapma gibi prim kasan yorumları var bunların beyaz eşya uzmanı satış temsilcisi arkadaşları vardı foyası ortaya çıkınca bir güzel uzaklaştırma aldı daha sonrasında da foruma küsüp terketti.Ayrıca youtube demiş kendi youtube kanalından bahsetmiyor demek ki kendiside reklam peşinde.

• Son attığı mesajı şikayet ettiğim için forum kaldırdı. Kafasını ve zihniyetini gerçekten anlamadım. Bu şahıs yüzünden sorulara cevap vermeye korkar oldum çünkü altına gelip ayarsız cevaplar yazıyor. Gerilimi sevmiyorum. Bilgini yaz paylaş herkes paylaşsın ki sorun yaşayanlar çözüm bulsunlar.

Birilerini aşağılayarak sorun sahibi insana çözüm sunmuyoruz...

Gerçekten enteresan tipler var.

Herkese karşı aynı o kendi siemensine biri yazıp duruyor rulmanı bozuk felan gelip benden çıkarıyor acısını sendin o diye keyfinizce yazabilirsiniz istediğinizi buna kimse karışamaz çekemeyende yazar durur takmayın küçük detayları :))

• Bu sizin gördüğünüz kısmı dağın görünmeyen kısmında forumda neler oldu bir bilseniz…

• İt ürür kervan yürür, kimin ne olduğunu aklı selim insanlar biliyor. Diğerlerinin düşüncesi de önemsiz

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt

Bir çok şeyi görüyorum fakat insanlığın geldiği bu yolda maalesef yapabileceğimiz pek bir şey yok. Onları görüp aynı bozulmaya uğramamak için ibret olarak koyuyoruz cebimize.

Bazen diyorum yani olabilir belki şizofren birisi burada soru soruyor, belki cevap veriyor ve belki kavga arıyor. Belki ailesinde sorunlar yaşıyor belki sağlık sorunları var ve kafa dağıtmak istiyor. Yine de hoş görü diyorum ama çok zorlamasınlar...

Hocam kimsenin özel hayatı kimseyi ilgilendirmez zaten. Ben oralara bakmam bile ama buraya yansıyan şeyler hoş değil.

Bu kavgalar zamanında klima bölümünde forumlar arası daha korkunç bir şekilde de yaşandı. 2015-2017 arası çok karışıktı bu forum o hallerini görseniz ağzınız açık kalırdı. Yönetim deseniz ayrı problem o zaman. Taraflı yöneticiler de vardı.

Ancak bu foruma sonra bir sürü bilgili donanımlı insanları küstürüp gittiler 10 sene öncesine bakarsanız hep bir bilgi dayanışması vardı saygı çerçevesi içinde. Şimdi ise genel olarak pek bir aktiflik yok. Klavye başından yazmak kolay oluyor genelde. O yüzden rahat çoğu insanlar.

Kavga o yüzden her yerde var. Ancak yazacağınız bütün kelime cümlelere dikkat edin yoksa başınız ağrır. Çünkü söz uçar yazı kalır.

Ve boşunuza kendinizi yıpratmayın çözümü olmayan bir şey için.

• Dinime küfreden de Müslüman olsa

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.