Şimdi Ara

BOSCH WAQ20460TR Çamaşır makinesi hakkında yardım !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
13.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sol_ak

fırçalı motor-fırçasız motor olayı nedir ? bizim eski makinalar neyli oluyor ?

ayrıca yeni teknoloji makinelerin arızaları kolay giderilebiliyormu? sonra parça olayıda var mesela. bunları gözardı etmeye değermi ?

bende bu makineyi almayı düşünüyorum bütçe 1000TL ne dersiniz ?

1000 tl icin iyi. Fircalı motor eski tip makinelerdeki gibi gurultulu çalışan motor tipidir. Fircasiz ise sessiz ve tasaruflu motor tipidir ve daha günceldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

quote:

Orijinalden alıntı: sol_ak

fırçalı motor-fırçasız motor olayı nedir ? bizim eski makinalar neyli oluyor ?

ayrıca yeni teknoloji makinelerin arızaları kolay giderilebiliyormu? sonra parça olayıda var mesela. bunları gözardı etmeye değermi ?

bende bu makineyi almayı düşünüyorum bütçe 1000TL ne dersiniz ?

1000 tl icin iyi. Fircalı motor eski tip makinelerdeki gibi gurultulu çalışan motor tipidir. Fircasiz ise sessiz ve tasaruflu motor tipidir ve daha günceldir.

Bu makineyi Alalı ve kullanalı 2 haftayı geçti.. öyle çok rahatsız edici bir sesi yok.. problem yaşatmayacak gibi duruyor..

• candoğan bey sanırım BOSCH WAQ20460TR yerli üretim Profilo cm 1000ptr alman aynı fiyata hangisini tercih edersiniz
  • ben bu makineyi 3 aydan beri kullanıyorum dartyden almıştım 1050 liraya şuana kadar bir problem yok. sesi az değil fakat çokta değil,tiz bir ses çıkartıyor.profilo nun parelel ürünleriyle yanyana karşılaştırdım.düğmeleri ve dış görünüşte baya kalite farkı var.belki içi aynı bilemem.Bu fiyata alınabilecek en iyisiydi. +99 tl verince garantiyi 3 yıldan 7 yıla çıkarıyorlar. aç parantez şu konudada bilgilendireyim. teknoloji mağazaları size malı sattıktan sonra çok fahiş bir fiyata +garanti yapmak istiyorlar.bu elektro world de ve darty de oldu. sakın yanaşmayın çünkü zaten +garantiyi daha ucuza veriyor aldığınız marka. servis geliyor oda makine kireçlenmesin(bu bulaşık makinesi için oluyor genelde) aparat takmak istiyor..ne kadar? 60 mı 90 mı neydi. +garanti yaptırıyorsanız bence bunada gerek yok.

konudaki model makineden memnunum. Çamaşır makinesi işte tamburundan tavşan çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoza

ben bu makineyi 3 aydan beri kullanıyorum dartyden almıştım 1050 liraya şuana kadar bir problem yok. sesi az değil fakat çokta değil,tiz bir ses çıkartıyor.profilo nun parelel ürünleriyle yanyana karşılaştırdım.düğmeleri ve dış görünüşte baya kalite farkı var.belki içi aynı bilemem.Bu fiyata alınabilecek en iyisiydi. +99 tl verince garantiyi 3 yıldan 7 yıla çıkarıyorlar. aç parantez şu konudada bilgilendireyim. teknoloji mağazaları size malı sattıktan sonra çok fahiş bir fiyata +garanti yapmak istiyorlar.bu elektro world de ve darty de oldu. sakın yanaşmayın çünkü zaten +garantiyi daha ucuza veriyor aldığınız marka. servis geliyor oda makine kireçlenmesin(bu bulaşık makinesi için oluyor genelde) aparat takmak istiyor..ne kadar? 60 mı 90 mı neydi. +garanti yaptırıyorsanız bence bunada gerek yok.

konudaki model makineden memnunum. Çamaşır makinesi işte tamburundan tavşan çıkmıyor.

evet bu +garanti olayında bulaşık makinası alırken darty bana o kazığı 131 TL attı. ancak aldığım o +garantiyi geri iade alın, marka kendisi 99 TL ye yapıyor dediğimde, ama bizim voltaj düşmeleri kaynaklı arızaları da kapsıyor, dediler. oracıkta bosch çağrı merkezini aradım. darty böyle böyle diyor siz de durum ne dedim. bizde de öyle zaten dediler. iade edin dedim. sorun çıkarmadan iade ettiler. ayrıca mağaza garantisinin garantisi ne kadardır di mi? ya kapanırsa, best buy ya da mavi bilgisayar gibi :) uzak durun bence de...

• Merhaba Arkadaşlar 10 yıldır kullandıgım Bosh marka çamaşır makinam arıza yaptı,bende internetten bir özel servis çagırdım.Şahin Ticaret,boshservisim.com diye bir siteden

bu arkadaşlar geldi arızanın,amortisörden kaynaklandıgını söylediler + Termostaında degişmesi gerektigini söylediler ,fiayt olarak 280.tl ücret alacaklarını belirttiler bende yapın dedim

fakat içimede bir kut düştü çünkü fiyat fahiş geldi ve bugün birkaç özel servisi aradıgımda bu arızanın yapım ücreti olarak en fazla 80.tl ücret alacaklarını belittiler.

Bu firma beni faci bir şekilde kazıkladı,aman siz siz olun bu firmadan uzak durun....WWW.BOSHSERVİSİM.COM.........ŞAHİN TİCARET ........HARAM OLSUN NE DİYİMMMMMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: byakuya

Bosh WAQ 24310 TR 1329TL (peşin)
    Bosh WAS 20461 TR 1645TL (peşin)

İkiside 8Kg kapasiteli.

son durum değerlendirmemde yardımcı olmanızı bekliyorum.

saygılar.

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCn-kar%C5%9F%C4%B1la%C5%9Ft%C4%B1rma.html?ps=WAQ24310TR,WAS20461TR

sizce hangisini almalıyım candogan bey

hocam bizde
    WAQ24310 ile WAQ 20460 arasında kaldık sizin tercihiniz ne oldu acaba ??

• quote:

Orijinalden alıntı: meo60

quote:

Orijinalden alıntı: byakuya

Bosh WAQ 24310 TR 1329TL (peşin)
    Bosh WAS 20461 TR 1645TL (peşin)

İkiside 8Kg kapasiteli.

son durum değerlendirmemde yardımcı olmanızı bekliyorum.

saygılar.

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCn-kar%C5%9F%C4%B1la%C5%9Ft%C4%B1rma.html?ps=WAQ24310TR,WAS20461TR

sizce hangisini almalıyım candogan bey

hocam bizde
    WAQ24310 ile WAQ 20460 arasında kaldık sizin tercihiniz ne oldu acaba ??

Benim tercihlerim çok farklı oldu :) Electrolux aldım gayette memnunum.

http://www.electrolux.com.tr/Products/%C3%87ama%C5%9F%C4%B1r_Y%C4%B1kama/%C3%87ama%C5%9F%C4%B1r_Makineleri/%C3%96nden_y%C3%BCklemeli/EWF1297HDW

• bende aynı makineden kullanıyorum, şu ana kadar bir problem yaşamadım. gayet iyi kaliteli parasını hakeden bir makine diye düşünüyorum.
  • Vallahi Aeg ve Electrolux protexx serileri süper gerçekten.İşte Aeg den beklenen hareketler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu makineyi bosch bayinden 1079 liraya aldım.Ancak internette 130 TL daha ucuza buldum.Sizce 130 TL için netten almaya değer mi?Siz olsanız 130 TL için netten alırmıydınız..
  • Şimdiye kadar elektrikli süpürge yedek parça ve aksesuarları ile tanıdığınız SüpürgeMarket firması olarak çamaşır makinelerinizin içerisinin temizliği için harika bir kampanya başlattık... Electrolux markası altında üretilen ve son derece olumlu yorum ve geri dönüşler aldığımız çamaşır makinesi temizleyicisi kısa süre için 24 TL yerine sadece 18 TL.

BOSCH WAQ20460TR Çamaşır makinesi hakkında yardım !!!

• arkadaşlar makineyi yeni aldık ama sıkmada cok tiz bi ses duyuluyor hep böyle mi?? bu makineye sahip olanlar bi cevaplarsa sevinirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: secco35

arkadaşlar makineyi yeni aldık ama sıkmada cok tiz bi ses duyuluyor hep böyle mi?? bu makineye sahip olanlar bi cevaplarsa sevinirim?

Evet.Bende de o dediğniz tiz ses var ve normal olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebanuba

quote:

arkadaşlar makineyi yeni aldık ama sıkmada cok tiz bi ses duyuluyor hep böyle mi?? bu makineye sahip olanlar bi cevaplarsa sevinirim?

ya bende normal olduğunu düşünüyodum da yine de bi işkillendim hocam ondan bir soruyim dedim :)
  • arkadaslar bu makineyi almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rebanuba

quote:

ya bende normal olduğunu düşünüyodum da yine de bi işkillendim hocam ondan bir soruyim dedim :)

1 seneyi geçti tiz ses olabiliyor. Üzülmeyin ama bazen ''bas'' sestete olabiliyor.. Pavorotti kaçabiliyor makineye.. normal olmasa gerek bu durum

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.