Şimdi Ara

Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi.

Tam otomatik makine olup çekirdek kahveyi ekspresso, Cafe crema, cappichino ve latte gibi kahveleri 3 dakikada yapabiliyorsunuz.
    Kalıcı bol köpük ve üstelik sütü buzdolabından henüz çıkartmış olun, kahvenizi soğuk süte rağmen bardağa el değmiyor.
    Evet doğru okudunuz. Dolaptan soğuk sütü bardağa döküp makine ağzına yerleştirin ve tek tuş ile sıcacık kahvenizi için.

• Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi.

• Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi.

Bu kahveler için şu farklı yolu izledik: Küçük bardak kullandık ve önce tek tek sütü köpürtüp ikisini aynı anda koyarak Cafe crema seçimini yapıp kaşık ile karıştırdık. Ayrıca portakaldan 2 şer damla ekledik ama az portakal acısı var. 1 damla yeterli olurmuş.
  • Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi.

• Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi. Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi.

• Hocam,

Makinanizdan memnunmusunuz? Daha once full otomatik kahve makinasi kullandim. Bu modelde sutu onceden koyup yapiliyor sizce nasil zormu? Capuccino ve latte macchiato lezzetleri nasil?

Tesekkurler

• serta2 kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Sütü kendin bardağa döküyorsun. İster soğuk ister ılık yada sıcak. Bu bardağı makineye koyuyor ve istediğin kahveye basıyorsun. 3 dk sonra sıcacık kahven hazır. Spor haznesi olmaması avantaj çünkü bu haneyi temizlemek ile uğraşmıyoruz. Buzdolabı kapağındaki soğuk sütü bardağa koy 3dk sonra sıcak kahve hazır. En kolayı bu bence. Lezzetleri gayet güzel. Genel 2 yada tek çekirdek olarak içiyoruz. İlk çekirdek paketini star*aktan kahverengi Medium olanı aldımk. Şuan o bitti, migrostan soft içimli mavi palet olan Guatemala grande kullanıyoruz.
    Öneride bulunacağınız kahve varsa onu da deneyelim.
    Belli aralıklarla makine içine koyup temizleme yapmak lazım ilk paket bitince tablet alıp 20 dklık temizliğini yaptık.

• Kahve cekirdegini ogutmek icin ayari varmi? Daha once Delonghi ecam 45.760W kullandim. Bozuldugu icin baska bir makina bakiyorum. Ben sadece cafe kreme iciyorum. Starb.ks filtre kahvesiyle kiyaslarsaniz tad olarak nasil kahve oluyor? Tad olarakta memnunmusunuz?

kahve çekirdeğini koyduğun yeri açtığında hemen orada 3 kademeli öğütme ayarı var. dışarıdan kahve içmediğimiz için kahveden tadını bilmiyoruz sürekli ikisi bir arada veya Nescafe Gold onu alıp evde süt tozu ile veya süt de yapıyoruz. makinede tek Çekirdekten başlıyor 5 çekirdeğe kadar artıra biliyorsun yoğunluğunu. Kahveden memnunuz ama çekirdekten dolayı mıdır bilmiyorum normal tadı. Ekspresso, Cafe krema, cappuccino ve Latte macchiato 4 çeşit kahve yapılabiliyor ve sadece aynı anda 2 kahve yapmak için sadece espresso ve cafe krema için aynı anda iki bardak yapılabiliyor Diğer ikisi içinse tek tek yapılabiliyor.
    ilk çekirdek kahvemiz starbucks'ın dışı kahverengi olan Medium kahvesi idi. Şimdi ise Migros'tan aldığımız 500 gramlık guatemala Grande mavi renkli.

Süt köpüğü kalıcı bu konuda çok net bilgi vereyim.

• enenengin E kullanıcısına yanıt

Sizde gordukten sonra siparis verdim. Gelince deneyimleyip yazarim. Benim icin Americano yani cafe creme yapmasi onemli. Sut kopurtme olayida youtube da gordugum kadariyla epey basarili.

• Hemen üstte yanıtı verdim aslında size. Sütü köpürtüp epey ısıtıyor. Aynı ısıyı kayveyi demlerken de yapıyor dolayısı ile bardak sıcacık çıkıyor. Cafe krema köpüğü gayet başarılı.
    Ürün yorumlarını ve deneyimlerini görmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enenengin -- 4 Nisan 2021; 18:33:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enenengin

Hemen üstte yanıtı verdim aslında size. Sütü köpürtüp epey ısıtıyor. Aynı ısıyı kayveyi demlerken de yapıyor dolayısı ile bardak sıcacık çıkıyor. Cafe krema köpüğü gayet başarılı.
    Ürün yorumlarını ve deneyimlerini görmek isterim.

Temizlik icin hangi urunleri aldiniz? Ayrica Brita filtre aldinizmi?

20 gün önce temizlik uyarısı verdi servisten 120 ye 6 tablet aldım. Her istediğinde koyuyorum 20 dk da kendini temizliyor. Brita almadım. Suyu kaynatıp sürahiye koyup oradan tanka döküyoruz. Şu tablete Bi çözüm bulmak lazım hiç hoşuma gitmedi, hemde hiç.

• Makina suyu biraz hizli bitiriyor geldi bana :)

Resimdeki aromalardan memnunmusun?

Portakal acı geldi bize. Bir bardağa tek damla bile olsa. Vanilya güzel hoş tat verdi. Çilek almadık denemek lazım.

Çekirdek ne kullanıyorsunuz? Migrostan sadece guatemala grande den memnunuz.
    Diğer kullanıcılar kahve demlenirken mis gibi koku olduğunu söylerler ama böyle bir konu almadık hiç. Miş kokulu çekirdek tavsiyemiz var mı orta kavruk abu olmayan için.
    Bosch tıs 30321 rw kahve makinesi için kullanıcı deneyimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: enenengin

Portakal acı geldi bize. Bir bardağa tek damla bile olsa. Vanilya güzel hoş tat verdi. Çilek almadık denemek lazım.

Çekirdek ne kullanıyorsunuz? Migrostan sadece guatemala grande den memnunuz.
    Diğer kullanıcılar kahve demlenirken mis gibi koku olduğunu söylerler ama böyle bir konu almadık hiç. Miş kokulu çekirdek tavsiyemiz var mı orta kavruk abu olmayan için.

Merhaba,

Metro marketten rioba cafe crema aldim. Tavsiye ederim. Tad olarak krema tadinda cok koyu degil.

Aldigim fakat deneyemedim kahveler lavazza crema e aroma ve jacobs banquet medium.

Surup olarakta monin white chocalate tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.