Şimdi Ara

Bosch KGN86AI42N ve Siemens KG86NAI42N (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
14
Favori
66.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,
    Buzdolabının ön kapak söküldüğünde derinliği 72.5 cm
    Tam 70 cm ise kapınız maalesef geçmez. Fakat kapı kasasının sökümü gözünüzde büyümesin, ev kira değil sizinse yapılabilir. 👍

Fiyat ve ürün bilgisine ihtiyacınız olur ise aramak isterseniz

Serdar Çetin
    05533976676
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Merhaba,
    Buzdolabının ön kapak söküldüğünde derinliği 72.5 cm
    Tam 70 cm ise kapınız maalesef geçmez. Fakat kapı kasasının sökümü gözünüzde büyümesin, ev kira değil sizinse yapılabilir. 👍

Fiyat ve ürün bilgisine ihtiyacınız olur ise aramak isterseniz

Serdar Çetin
    05533976676
    hocam bugün bi arkadaşta siemens xxl modelini ölçük sadece kasa 69 cm çıktı,(arkadaki korumalıklarda hariç) eğer buzdolabı yakınınızda ise sizde bir kontrol edebilir misiniz?

bu ürünü almak isteyenler içinde aydınlatıcı olur.
  • furkmid F kullanıcısına yanıt
    Merhabalar tekrar,

Bu ürünün teknik bilgi sayfasında yer alan ölçüler aşağıdaki gibidir. Umarım yardımcı olur.

Bosch KGN86AI42N ve Siemens KG86NAI42N
  • quote:

Siemens KG86NAI42N

Ürünün Nakit fiyatı: 4500,00 fakat kredi kartı kullanıldığından fiyata banka komisyonu eklenerek 12 taksit yapılıyor.

Mağazalarımızın olduğu şehirlere bu fiyattan yardımcı olabilirim.

Serdar Çetin
    553 397 6676
    KGN mi KG mi ?
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    Model: Siemens KG86NAI42N

Fakat o tarihteki fiyatı şuan yok maalesef.
    Hangi şehirden, hangi banka kartını kullanacak almak istediğinizi yazarsanız size net fiyat dönebilirim.
  • quote:

Model: Siemens KG86NAI42N

Fakat o tarihteki fiyatı şuan yok maalesef.
    Hangi şehirden, hangi banka kartını kullanacak almak istediğinizi yazarsanız size net fiyat dönebilirim.
    Anladım. Ailem alacak da muhabbeti dönünce bakayım dedim foruma. Anamın boyu kısa o yüzden bu modeller zor onun için. Arçelik bakacaklar sanırım. O konuda fiyat verebiliyorsanız konuşalım.
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Maalesef Siemens bayisi olduğumuzdan başka bir marka satışımız olmuyor.
    1.86 Bu modelin boyu, baksınlar hoşlarına giderse görüşürüz hocam.
    İyi günler.
  • Merhaba arkadaşlar ben buzdolabı uzmanı değilim. Yaklaşık 1 yıl önce Bosch kg86ai42 modelini aldık yeni evlenmiştik. Nazar değmesin biz çok memnunuz dolaptan hiç ne öyle bir gürültülü çalışma ne de başka türden bir sikayetimiz olmadı çok memnun olduğumuz için bir tane de peder beylere almayi düşünüyoruz. Serdar bey geçen yıl acele karar vermem gerekiyordi ancak forumda hem sizin hem de diğer arkadaşların yorumlarını okuyarak karara varmış ve fiyat konusunda ona göre pazarlık yaparak süreci iyi noktalamistik. Şimdi de acele bir durum maalesef öncelikle adana veya Mersin de veya Tarsus'ta bir bayiniz var mı geriye doğru okuyamadım kusura bakmayın yoksa şayet bekleyemeyecegimiz için world karta taksit li son oluru nedir bu dolabın bugün bir bayi 6200den açtı kapıyı Media Markt ta 5500e satılıyordu. Bunu söyleyince bayide 5500 e düşünce pek güven vermedi bana acikcasi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• muhosain M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Hocam alıntı yapmamışsınız şimdi gördüm mesajınızı, arayadabilirsiniz forumda her yerde numaram var acil durumlarda.

KG86NAI42N
    Havale: 5100,00 Tl
    World 8 Taksit: 5650,00 Tl

Aldığınız fiyatı veren bayi bunu zamdan önce almıştır zaten, ben size şuanki fiyattan alıp satıyorum ancak bu kadar düşebiliyorum bu yüzden.
    Oradaki bayi bunu 450 Tl daha uyguna verebilir istersen benden =)))

Bunu bilerek yapın pazarlığınızı. En azından böyle bir yararım olsun size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhosain

Merhaba arkadaşlar ben buzdolabı uzmanı değilim. Yaklaşık 1 yıl önce Bosch kg86ai42 modelini aldık yeni evlenmiştik. Nazar değmesin biz çok memnunuz dolaptan hiç ne öyle bir gürültülü çalışma ne de başka türden bir sikayetimiz olmadı çok memnun olduğumuz için bir tane de peder beylere almayi düşünüyoruz. Serdar bey geçen yıl acele karar vermem gerekiyordi ancak forumda hem sizin hem de diğer arkadaşların yorumlarını okuyarak karara varmış ve fiyat konusunda ona göre pazarlık yaparak süreci iyi noktalamistik. Şimdi de acele bir durum maalesef öncelikle adana veya Mersin de veya Tarsus'ta bir bayiniz var mı geriye doğru okuyamadım kusura bakmayın yoksa şayet bekleyemeyecegimiz için world karta taksit li son oluru nedir bu dolabın bugün bir bayi 6200den açtı kapıyı Media Markt ta 5500e satılıyordu. Bunu söyleyince bayide 5500 e düşünce pek güven vermedi bana acikcasi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
    Selam dostum;
    Bendede BOSCH KG86Aİ42 A+++ Olan modeli var isterseniz Peder bey amcaya bunu alabilirsiniz.?https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_bosch-kgn86a%C4%B130n-a-enerji-s%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1-682l-alttan-derin-donduruculu-iki-kap%C4%B1l%C4%B1-nofrost-buzdolab%C4%B1-%C4%B1nox-1165251.html
    BOSCH (+) KGN86AI30N A++ Enerji Sınıfı 682l Alttan Derin Donduruculu İki Kapılı NoFrost Buzdolabı Inox 4950TL
    Yada sizin ve benim cihazı media markt aldım bende mağaza BOSCH sorumlusu iyi niyetle 5390TL/12 taksit +250TL HEDİYE ÇEKİ VERDİ
    Belki sizede verir bir çıtlatın yada netten A++ alın 4950TL geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 20 Şubat 2019; 14:7:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Selam dostum;
    Bendede BOSCH KG86Aİ42 A+++ Olan modeli var isterseniz Peder bey amcaya bunu alabilirsiniz.?https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_bosch-kgn86a%C4%B130n-a-enerji-s%C4%B1n%C4%B1f%C4%B1-682l-alttan-derin-donduruculu-iki-kap%C4%B1l%C4%B1-nofrost-buzdolab%C4%B1-%C4%B1nox-1165251.html
    BOSCH (+) KGN86AI30N A++ Enerji Sınıfı 682l Alttan Derin Donduruculu İki Kapılı NoFrost Buzdolabı Inox 4950TL
    Yada sizin ve benim cihazı media markt aldım bende mağaza BOSCH sorumlusu iyi niyetle 5390TL/12 taksit +250TL HEDİYE ÇEKİ VERDİ
    Belki sizede verir bir çıtlatın yada netten A++ alın 4950TL geliyor...

Alıntıları Göster
    Fiyat olarak iyi fiyata almışınız hayırlı olsun güle güle kullanın hocam
    mağzadan mı aldınız ntten mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 06keskin06

Fiyat olarak iyi fiyata almışınız hayırlı olsun güle güle kullanın hocam
    mağzadan mı aldınız ntten mi?

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim mağazadan aldık fiyat 5390TL ama biraz oradaki mağazadan TV,TLF Vs alarak akraba olduk ondan 250TL Hediye çeki tanımladılar
    Onada Tencere Takımı aldık 390TL değerinde 250 düştüler üstünü virdik geçtik anlatsam uzun olur hatta dolap bana
    4700TL Geldi şansıma

• altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam cok iyi fiyat dan almışın güle güle kullanın
  • 06keskin06 kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkür eder en iyilerinin sizin olmasını temenni ederim hayırlı günler.
  • altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah saolsın hocam iyi günler
  • Mutfak kapısının kasa genişliği 76 cm arkadaşlar...

Bu dolabı mutfağa çok sıkıntı olmadan sokabilir miyiz?
  • Bosch KGN86AI42N bu ürünü almak istiyorum adanaya nakliye dahil. nakit fiyatı yani havale ile ne kadar olur?

bu ürünün beyaz renk olanı var mı? hangi model oluyor? aynı şartlarda fiyatı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tughuman -- 25 Mayıs 2019; 9:27:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tughuman

Bosch KGN86AI42N bu ürünü almak istiyorum adanaya nakliye dahil. nakit fiyatı yani havale ile ne kadar olur?

bu ürünün beyaz renk olanı var mı? hangi model oluyor? aynı şartlarda fiyatı nedir?
    Merhaba,
    Telefonunuzu özelden iletirseniz size whatsapptan ekran görüntüsü olarak atacağım fiyatları.
    Saygılar.
    Serdar Çetin
    05533976676
  • Amatör videolarım da sizlerleyim :))) KG86NAI42N ilk çıktığında..

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

bd3186i3an ile KGN86AI42N - KG86NAI42N aynı değil

Profilo A++ bosch siemens ise A+++

900 TL fark var arada neredeyse biraz daha detaylı matematiksel işlem yapıp kwh yıl saat tüketim değerine göre alışveriş yapılabilir.

Ben herşeyin dünyamıza daha az zarar vermesi taraftarıyım.

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    Az önce kontrol ettim, Profilo BD3186i3AN yılda 378Kw elektrik tüketirken, Bosch KGN86AI42N yılda 252 Kw tüketiyor. Aradaki farkın yıllık maliyeti 66,78TL olacaktır. Şu an hepsiburada fiyatlarıyla arada 1100TL gibi bir fark var, Bosch tercih ederek yapacağınız tasarruf ile aradaki farkı 16,5 yılda amorti ediyorsunuz, tabi çevrecilik güzel bir şey, ama 3 yıl sonra, yılda 100Kw enerji tüketen buzdolabı icat edilmeyeceğini kim garanti edebilir?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.