Şimdi Ara

Bosch KGN86AI42N ve Siemens KG86NAI42N (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
14
Favori
66.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ürün konusunda fiyat ve teknik özellik için arayabilirsiniz.
    Ürün daire içine teslimi konusunda takıldığınız kısımlar var ise destek olabilmem adına bana ulaşabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Merhabalar.

Haziran 21 Güncel fiyat listesi aşağıdadır.
    Ürün stok bilgisi ve sorularınız için direkt arayabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

https://store.donanimhaber.com/46/84/e4/4684e493d14591ec0754957efe9ff5e0.jpg
    Bosch KGN86AI42N ve Siemens KG86NAI42N

• Arkadaşlar merhaba.

KG86NAID1N XXL buzdolabı ile birlikte alınan sebiller de fiyat indirimi uygulanmıştır.
    İkili alımda aşağıdaki gibi sebili daha uyguna alma hakkından yararlanabilirsiniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

[link]https://store.donanimhaber.com/4e/48/67/4e4867b5de47dc6d49a2ca72a29e0628.jpg[/link]
  • Arkadaşlar merhaba.
    Temmuz 2021 fiyat tabloları aşağıdaki gibidir.
    Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676

XL – XXL Buzdolapları
    https://i.hizliresim.com/3kluaqr.jpg
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt

"KG86NHIF0N" modelinin diğer XXL modellere göre farkı nedir? Gördüğüm kadarıyla bu model diğer modellere göre daha az yaygın. Ama XXL modellerde hyperFresh Plus + kamera + Home Connect olan tek model sanırım. Ses konusunda mı sıkıntı var? Diğer modellere göre daha yeni bir model mi daha mı eski? Cevap verebilirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: noldor

"KG86NHIF0N" modelinin diğer XXL modellere göre farkı nedir? Gördüğüm kadarıyla bu model diğer modellere göre daha az yaygın. Ama XXL modellerde hyperFresh Plus + kamera + Home Connect olan tek model sanırım. Ses konusunda mı sıkıntı var? Diğer modellere göre daha yeni bir model mi daha mı eski? Cevap verebilirseniz sevinirim.

Merhabalar.

KG86NHIF0N bu model dediğiniz gibi kameralı olduğu için sanki en üst modelmiş gibi görünse de aslında KG86NAID1N modeli bana sorarsanız daha mantıklı.
    Kamera olmazsa olmaz bir özellik değil dikkat edin teknik değerlerde

KG86NHIF0N A++ 42 Db
    KG86NAID1N A+++ 40 Db olduğunu göreceksiniz.

Bence bu daha önemli elbette göreceli kamera özelliğini çok beğendiyseniz o da alınabilir. Zaten dış kasa olarak ufak nüanslar dışında aynı ürün.

Detaylı bilgi için direkt görüşelim isterseniz.

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • a++ olan eski tip kompresormu acaba. a+++ olanda inverter olabilirmi serdar bey?
  • tayfunak T kullanıcısına yanıt
    A+++ olan hep tekti. Her iki ürün de yeni güncel ürün fakat değerleri farklı.
  • Merhaba,

Çok uzun olmayan araştırmalarım sonucu KG86NAID1N aldık yaklaşık 2 ay önce. İzlenimlerim şöyle;

önce "+" lar;

1. 15 yıllık eski dolabımız çok elektrik tüketiyormuş onu öğrendik, fatura %10 azaldı.
    2. İç hacmi gayet yeterli, 5 kişiyiz, tam dolduramadık.
    3. Gürültü seviyesi iyi, nerdeyse duyulmuyor.

"-" ler;

1. Raf sayısı ya da aralıkları çok kullanışlı değil, aralığın biri yükseklik az derinlik fazla oldu, mağara gibi kullanışsız oldu, yeniden düzenlenecek.
    2. sebzelik/kahvaltılık çekmecelerinin tekerleri bir süre sonra gıcırdamaya başladı, rahatsız edici.
    3. Yumurta rafı çok az (3x4 adet). 8-9.000 liraya dolap alanlara kurulum aşamasında Siemens'in sorup ihtiyacı olanlara hediye vermesi iyi olur, 7 tane alan yumurtalığın 1 tanesi 26 liraya ayrı satılıyor.

Yardım ve katkılarından dolayı Serdar Beye teşekkür etmek isterim, kendisinden alamadım, daha önce alışverişim olan başka bir yetkili satıcı abimle konu dışı işim olduğundan ondan almak durumunda kaldım. Umarım almayı düşünenlere katkım olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.dikmen -- 27 Temmuz 2021; 17:29:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.dikmen

Merhaba,

Çok uzun olmayan araştırmalarım sonucu KG86NAID1N aldık yaklaşık 2 ay önce. İzlenimlerim şöyle;

önce "+" lar;

1. 15 yıllık eski dolabımız çok elektrik tüketiyormuş onu öğrendik, fatura %10 azaldı.

"-" ler;

1. Raf sayısı ya da aralıkları çok kullanışlı değil, aralığın biri yükseklik az derinlik fazla oldu, mağara gibi kullanışsız oldu, yeniden düzenlenecek.
    2. sebzelik/kahvaltılık çekmecelerinin tekerleri bir süre sonra gıcırdamaya başladı, rahatsız edici.
    3. Yumurta rafı çok az (3x4 adet). 8-9.000 liraya dolap alanlara kurulum aşamasında Siemens'in sorup ihtiyacı olanlara hediye vermesi iyi olur, 7 tane alan yumurtalığın 1 tanesi 26 liraya ayrı satılıyor.

Yardım ve katkılarından dolayı Serdar Beye teşekkür etmek isterim, kendisinden alamadım, daha önce alışverişim olan başka bir yetkili satıcı abimle konu dışı işim olduğundan ondan almak durumunda kaldım. Umarım almayı düşünenlere katkım olmuştur.

Merhabalar. Güzel tespitler olmuş
    İyi günlerde kullanmanızı dilerim, bir sonraki alışverişte artık kısmetse =)

Saygılar.

Serdar Çetin
    05533976676
  • Uzun araştırmalar sonucu Bosch KDN76AIF0N seri Buzdolabını 7350 TL ye almış bulunuyorum. Umarım memnun kalırım.

• Serdar bey'den geçtiğimiz pazar KG86NAID1N satın aldık.

Heyecanla teslimatını bekliyoruz.

Geldiğinde deneyimlerimizi yazacağız  

• quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

Serdar bey'den geçtiğimiz pazar KG86NAID1N satın aldık.

Heyecanla teslimatını bekliyoruz.

Geldiğinde deneyimlerimizi yazacağız  

2 gün oldu, aynı dolabı aldık. Üst kısmının ayarı +4 derece, içine cihaz dijital termometre koydum, +8 in altına düşmüyor, içi yarım dolu dolabın ve tam ortaya yerleştirdim. Sabah yine bakarım. Isı aynıysa direk iade ederim.

Eskisi de bosch tu, aynı dereceye ayarlıydı. Ordan farkettim.

Sizde bir kontrol edin bence.

• quote:

Merhaba,

önce "+" lar;

"-" ler;

Üst bölmenin sıcaklığını ölçtünüz mü hiç, kapaktaki değerle tutuyor mu?

• ugarb kullanıcısına yanıt

Termometre ile ölçmedim, ama soğukluk eski dolap ile aynı gibi geldi, o yüzden denemek aklıma gelmedi, fırsat bulunca bir deneyim.

• quote:

Termometre ile ölçmedim, ama soğukluk eski dolap ile aynı gibi geldi, o yüzden denemek aklıma gelmedi, fırsat bulunca bir deneyim.

Termometrenin yerini birkaç kez değiştirdim, sonuç aynı. 3-4 derece daha fazla. Sabahta ölçtüm, aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugarb

Termometrenin yerini birkaç kez değiştirdim, sonuç aynı. 3-4 derece daha fazla. Sabahta ölçtüm, aynı.

Alıntıları Göster

Ne karar aldınız değiştirecek misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

Ne karar aldınız değiştirecek misiniz ?

Alıntıları Göster

1 hafta oldu, cihazı dolabın heryerine koyup denedim, hatta sabah bile, yani dolabın kapısı hiç açılmadan bile baktım. 4 dereceyi hiç görmedim. Yoğunluktan ilgilenemedim ama evet iade etmeyi düşünüyorum. Sizde kontrol edin bence, belki sadece bizde böyledir.

• Bu yaz Serdar Bey vasitasyila almis oldugum KG86NAID1N buzdolabim ile ilgili yasadigim sikintilardan bahsetmek istiyorum.

Alindigi gunden beri dondurucu bolumunun sogutma seviyesi yeterli gelmedigini, ust tarafinda 6 dereceye ayarli olmasina ragmen urunleri fazla soguttuguna sahit olduk. En son gectigimiz gun dondurucu bolumunundeki urunlerin ve cekmecelerinin buz tutmasi ve alarminin surekli otmesi sebebiyle servis cagirdim.

Bugun gelen servis kapak acik kalmasi halinde yapar dedi fakat uzun sure dolabin kapaginin acik kalmasi mumkun olmadigini ilettim. Israrlarim sonucunda olcum cihazi getirip her iki tarafta da olcum yapilacagini soyledi. Boyle yeni bir modelde boyle bir olayin yasanmasi benim sansizligim mi bilemedim.

• shopsiemens S kullanıcısına yanıt

Serdar bey profilo BD2076WFXN ve BD2076WFAN nın siemensteki model karşılığı nedir? Bir de wfan ile wfxn açılımı nedir? W sanırım White yani beyaz renk ama diğer harfleri çözemedim. Bu ürünlerin sizdeki fiyatı nedir? Her ikisinin artı ve eksileri nelerdir?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.