Şimdi Ara

Bosch KGN56VW30N (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
4
Favori
31.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavi_gece66

Hocam mesaj attım ama size gitmediği için cevabı buradan yazıyorum. 2049 TL'ye beyaz rengini aldım. Bosch internet sitesi fiyatı 2269 TL idi.

Hayrını görün hocam. Kullanım sonrası yorum yazarsanız sevinirim. 15 gün içinde bende alacağım sanırım...
  • Teşekkür ederim de kullanım seneye olacak gibi :) O zamana kadar siz kullanırsınız herhalde
  • mavi_gece66 M kullanıcısına yanıt
    Maşallah hocam Ben kullanırım o zamana kadar :)
  • Düğün için hazırlık yapıyorum da nişanlımla beraber karar verdiğimiz için bu modele aldık bir an önce borcu bitsin diye.

Kullandıktan sonra yorumlarınızı yazarsanız çok memnun olurum ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_gece66 -- 13 Temmuz 2015; 11:34:16 >
    Aynı modelin üst donduruculu olanı var mı dostum?
  • arasira kullanıcısına yanıt
    Aynı modelin üstten donduruculu olanı yok ancak yeni seri olup üstten donduruculu iki tane var. Biri KDN56SM32N diğer ise KDN56SB40N. Bütçeniz ne kadardır bilmiyorum ama bu iki buzdolabı yaklaşık biri 3000 TL diğeri ise 4000 TL.

http://www.bosch-home.com/tr/%C3%BCr%C3%BCnler/buzdolaplar%C4%B1-ve-derin-dondurucular/nofrost.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_gece66 -- 13 Temmuz 2015; 10:43:59 >
    Pahalıymış. Bu model nasıldır?: KDN56AW32N
    Hocam aslında sizin buzdolabı alırken ne beklentide olduğunuz önemli. Söylediğiniz model net 460 litre civarı, benim aldığım model net 505 litre. Biz buzdolabını tercih ederken sizin gösterdiğiniz modeldeki gibi iki bölmesi de tek parça şeklinde değilde benim aldığımdaki gibi biri sebzelik diğeri çekmeceli olsun istedik. Tercih size kalmış ancak boschun eski seri no frost buzdolapları pek tavsiye edilmedi bu forumda. Tamamen sizin istekleriniz önemli burada.
    Buzdolaplarıyla ilgili hiç bilgim yok. Sizin verdiğiniz 3000 liralık modelin ne avantajı var mesela sizinkine göre. Benim söylediğim model eski seri mi yeni seriler hangileri? İlk beklentim sağlam problemsiz olması. Sizinkinin genişliği de iyiymiş. Geniş olsa iyi olur tabiki. Bir de bu no frost kombi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 13 Temmuz 2015; 11:55:00 >
    Boschun internet sitesinde yeni yazan dolaplar yeni seri dolaplar. Ufak tefek farklılıkları vardır. Detaylı olarak ne farklılıkları var bilmiyorum açıkcası. Onu ancak yerinde görerek yada detaylı araştırmayla belirlenebilecek bir durum aslında.

Buzluğu altta olan dolaplara verilen ad nofrost kombidir.
    Sizinki fiyat ve hacim olarak çok iyi ama altta olanları sevemedim yaw :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tercih meselesi :) Ama yeni çıkanlar genellikle buzluğu altta olacak şekilde sanırsam..
    Bosch siemens ve profilonun 559 litre yazanlar yeni seriymis.forumda nofrostun bu markanin yeni seri olanlari oneriliyor.(559 litre olanlar)marka olarak birde lg oneriliyor..
    Lowfrost alacaksaniz Bosch ve muadillerinin eski serilerinede bakabilirsiniz.eski serilerde lowfrost iyimis nofrostta yeni seri iyimis..

Sizin aldiginizin marka ve modeli neydi?ne kadara aldiniz?

• @arthur @ kullanıcısına yanıt
    Low frost istemiyorum no frostta yeni seri yok mu?
    Demin yazdigim gibi nofrost bsh grubunun 559 litre olanlari yeni seri.

Anladım no frostlarda yok o zaman kombilerde var belki ilerde no frost yeni seriler de gelir.

Bu yeni midir acaba KDN59AW35Nhttp://www.bosch-home.com/tr/store/product/KDN59AW35N/KDN59AW35N

9 litreyle kaybediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 13 Temmuz 2015; 15:27:24 >
    No frostlarda 559 litre göremedim belki ilerde gelir.
    Onceki sayfalari okursaniz orda bana onerilenler var nofrost 559 litre ama nofrost bolumu altta.
    Bu arada camasir makinesi konulu kısımda da karsilasmistik.sizi bulmusken birsey sorucam bikacgune makinem gelicek.elektronik oldugundan nemden etkilenir diye banyoya kurdurmak istemiyorum.banyonun bitisiginde hol var.ayni duvar tarafinda.servis oraya kurulum yaparmi acaba bilginiz var mi?

Teknik anlamda bir sıkıntı çıkmazsa yapar uygun değilse söyler zaten.

Alt sevmiyorum bir bakayım hangi modelmiş gene de.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.