Şimdi Ara

Bosch KDN56AW32N (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
5.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bende bu buzdolabından alıcam ancak fiyat 2300 seviyesinde neden bukadar fiyatı yukseldi?
    ayrıca kullanan arkadaşlar daha memnun değilmi sıkıntı faln yoktur inş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illegal_89 -- 28 Aralık 2014; 15:05:53 >
  • illegal_89 İ kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar yılbaşından sonra artacak diyorlardı zaten. bekle biraz çok acelen yoksa fiyatları takip et. Memnun olma meselesi de kişiye göre değişiyor. Sıkıntıları anlattm zaten kendimce yukarda. Sebzelik mesela iki parça ve ayrı ayrı nem ayarlı olsa daha iyi olurmuş . Buz kırma sesi bariz duyuluyor artık.
    Şunu da söyleyeyim no frostta kararlıysan yer konusunda sıkıntın yoksa lg al derim. Ben koyacağım yer 70 cmden geniş dolaba uygun olsaydı bunu almayacaktım açıkçası. Ayrıca derin dondurucusu altta olanlar çekm eceli ve çekmeceliler daha randımanlı kullanılıyor.Bu buzdolabında örneğin dondurucuya bişey koyarken ya da alırken yere düşme olayı var artı arkadaki birşeyi almak için öndekileri çıkarmak zorunda kalıyorsun.Bu anlamda kombi modelleri daha uygun. Tabi bunlar üstten donsuruculu bir model alma zorunluluğun yoksa (benim gibi) geçerli.
  • Cevabnz için teşekkurler
    Yılbaşından önce cihazı aldm bakalm hayırlısı=)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • illegal_89 İ kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle güzel günlerde kullanın
  • Herkese yeniden iyi forumlar; az önce bi arkadaşda PM aldığım için yeniden yazayım dedim. 3 yılını doldurdu buzdolabım. Bu süreçte 1 kez de ev taşıdık. Şu an hala maşallahı var ve geçmiş yıllarda yazdığın tüm yorumlarım hala baki. Hala çok memnunum ve hala soranlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
  • Arkadaşlar bu modelin üretimi bitti, alacak arkadaşların aciliyeti yoksa biraz beklemelerini öneririm👍

Siemens versiyonu: KD56NAW32N

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.