Şimdi Ara

Bosch filtre kahve makinesi 372 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
5.825
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bosch kendi sitesinde ramazan kampanyası yapmış. Filtre kahve makinelerinde kahve20 koduyla %20, diğer ürünlerde de %10-15 oranında indirimler var. Tka6a041 modeli indirimle 352 TL'ye geldi. Aroma tuşu var, ayrıca sıcak tutma süresi 20-40-60 dakika seçilebiliyor. Horoz lojistik getiriyor, gelmeden önce günü belirlediler bugün de tekrar arayıp 15 dakika sonra geliyoruz diye bilgi verdiler.

https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/kahve-makineleri/filtre-kahve-makineleri/TKA6A041?breadcrumb=enguzelievde Bosch filtre kahve makinesi 372 tl

Diğer ürünler için de link:
    https://www.bosch-home.com.tr/urun-listesi/kampanyalar/en-guzeli-evde?pageNumber=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Troll Bender -- 17 Haziran 2020; 14:44:58 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• merhaba bu ürün kendinden filtrelimi yoksa kağıt filtreni almak gerekiyor biliyormusunuz?
  • StaNOnE kullanıcısına yanıt
    1x4 kağıt filtre kullanmak gerekiyor. Ben şundan aldım.

https://urun.n11.com/kahve-makinesi-aksesuarlari/caffeo-1x480-kahve-filtresi-kagidi-160-adet-P117114007

• niye son bir haftadır sürekli kahve makinesi konusu açılıyor?
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, kahve makinesi arıyorum bosch markası gözü kapalı tercih ederim ama bunu alırsam hanım: niye bu kadar para verdin diye veryansın eder şimdi bi düşünelim teşekkürler bilgi için
    Açıkçası ben de hakkında çok fazla yorum olmamasına rağmen markaya güvenerek aldım. Polonya üretimi Çin malı değil ve kendi sitesinden aldığın için otomatik garanti kaydı oluşuyor.

• Cahilliğim için lütfen bağışlayın. sütlü kahveleri daha çok seviyorum. Bunun hazneye süt koysak bir latte tadı yakalayamayız değil mi :D ya da önerebileceğiniz latte için bir makina var mıdır?
  • Bh urumu biliyrm kesnlkle bkdr para vermyn made in china

• Bu markanın haricinde ürün önerisi olan var mı arkadaşlar? Bir de plastik değil de cam tercih edin gibi yazılar okudum. (Plastik ısındığı için sağlık için zararlı vb.) Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

merhaba bu ürün kendinden filtrelimi yoksa kağıt filtreni almak gerekiyor biliyormusunuz?
    Kendinden filtreliler daha iyi dursa da kağıt daha iyi. Zaten 3-4 kuruş civarı teki. Ben kendinden filtreli makina kullanıyorum ama Yine de kağıt filtre koyuyorum. Tortusuz yumuşak ve daha aromatik tat elde ediliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Delonghi Filtre Kahve Makinesi var bende çok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: kambinan

Cahilliğim için lütfen bağışlayın. sütlü kahveleri daha çok seviyorum. Bunun hazneye süt koysak bir latte tadı yakalayamayız değil mi :D ya da önerebileceğiniz latte için bir makina var mıdır?
    Benim tarifimi yapın o zaman. Filtre kahve makinası ile kahvenizi hazırlayın. Varsa süt köpürtücü ile yoksa french press gibi birşeyle sütünüzü kabartın. Süte kahveyi ekleyin. Latteniz hazır.
    Ben espresso hazırlamak için üşenince böyle yapıyorum genelde gayet de güzel oluyor. Tabi kahveniz iyi bve tazeyse daha çok keyif alırsınız.
    Ayrıca uyarayım sakın hazneye süt koymayın sütü yakıp makinayı kullanılmaz hale getirirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l.a.c.i.w.e.r.t -- 6 Mayıs 2020; 1:2:3 >
  • ürünü almak istiyorum ama hiç bir yerde yorum yok, benim için kullanıcı deneyimi çok önemli özellikle filtre kahve makinelerinin birçoğu sıcak-ılık sıcaklıkta sunum yapıyor. benim tercihim bi tık daha sıcak olmasından yana ancak bu ürün bu yönde nasıldır acaba? veya önerilere açığım

Daha önceden braun kullanıyordum kahveyi ılık yapmasından şikayetçiydim 1 yıldır electrolux kf3700 kullanıyorum iyi ki almışım diyorum çok iyi sıcaklıkta yapıyor çok memnunum. Tavsiye ederm hocam.

• TiLtay T kullanıcısına yanıt
    bende şuan bu ürünü inceliyordum iyi denk geldi yorumunuz. damlatma vs bu tür genel sorunlar gibi bir şikayetiniz var mı? trendyol 277 hepsiburada 289₺ fiyatı var
    Kesinlikle damlatma gibi bir problemi yok. Demlenirken yarıda kesip kahvenizi alıp tekrar koyabiliyorsunuz o devam ediyor. Denediğim kadarıyla en az yarım saat 45 dk içinde sıcak muhafaza ediyor. Ben çok memnunum hocam mesajınızı gördüm tavsiye etmek istedim. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: hypnosemir

Bu markanın haricinde ürün önerisi olan var mı arkadaşlar? Bir de plastik değil de cam tercih edin gibi yazılar okudum. (Plastik ısındığı için sağlık için zararlı vb.) Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
    elektrolux'un vardı hocam trendyolda. fiyatı 260 lardaydı.
  • Bende bugün Hotpoint Ariston CM TDC DSL0 Filtre Kahve Makinesi aldım umarım memnun kalırım.

• Gaza gelip vestel olanı almıştım. Temizliği dert. French press 20 lira temizliği kolay ve süt ile hazırlanıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.