Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.026
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Tam olarak nasıl çalışır nedır bilginiz varmı acaba?
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    Bende geçtiğimiz cumartesi sipariş verdim ancak teslimat tarihi 22aralık 5mart arası bir tarih verdi sanırım ellerinde yokmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kur düşüyor 3.72 3.72

• quote:

Orijinalden alıntı: nako8

ürünleriniz neydi hocam

ayakkabı
  • Gümrük uygulamalarından ve limitlerden çekinenlere belki referans olur diye yazıyorum; üç arkadaş için aynı siparişte üç adet aynı model columbia ayakkabı sipariş ettik. Ürünler bugün gümrükten sorunsuz geçti inşaallah yarın elimizdeler. Ürünlerin özellikle aynı olması akıldaki sorulara cevap olmasına dair iyi bir örnek olabilir diye düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OttomanSoldierTR

Kur düşüyor 3.72 3.72

Tabi bu şekilde düşmeye devam ederse :) Euro 4.04 görünüyor TCMB kuruna göre şuanda
  • Hocam Evga 1070 lerden dolayı bu kadar sorun yaşayan varken neden başka markalara yönelmediniz acaba? Termal Pad uygulamanız da gerekecek sanırım. Firarist nickli yönetici arkadaş sanırım 4 tane Evga 1070 te sorun yaşamıştı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar fırsat ürünü

Donald trump tuvalet kağıdı

[link=https://www.amazon.com/dp/B01H525FEG?psc=1][/link]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lj.23

Geçen gün konudan takip edip aldığım Columbia ayakkabılardan birisi bugün gümrüğe takılmış, bir babama bir kendime almıştım aynı siparişte. DHL ile yollamış amazon birini, ben yavaş kargo seçmiştim ama böyle bir güzellik yapmışlar. İlk sayfadaki rehberde bulunan yönergelere istinaden yetki belgesi, kimlik fotokopisi ve ürün linkini az evvel mail attım. Bakalım ne zaman hallolacak.

Bu arada Murat hocam ilk sayfada ki DHL bölümünde belgeler için aşağıdaki linki eklersen çok iyi olur, resim'de belirttiğin belgeleri çıktı almaya çalışınca MÜHENDİS MURAT yazıyor

DHL İle gelen gümrüklü kargolar için yetki belgesi:https://gumruk.dhl.com.tr/dhl_express_tr_ithalat_kat3_evrakseti.pdf

EK: Murat hocam bu arada rehberden ve konudan her yararlandığımda seni anıyorum, yeniden emeğine sağlık

Dostum şakamı yapıyorsun ciddimisin
    kimlik fotokopisi

Eger öyleyse sakat.Asla göndermem..Milleti alıştırdılar o kupon bu indirim tüm bilgileri topladılar Şimdide cep telefonlarına gizliliğiniz emin ellerde asla paylaşım olmz mesajları geliyor.Milleti KERİZ mi sanıyorlar acaba.Birde bu arada dünyanın öbür ucundan takipli kargoöuz geliyor 2 adımlık yere teslimatı gerçekleştiremeyen beceriksizler ordusu sadece burda mevcut olmalı.Kargo nerde yandı kül oldu gitti hem paran hem ürün.Herkez birbirini suçluyor.ARKADAŞLAR SİSTEM İYİ işlemiyor nereye kime yazı yazacan sonuç SIFIR..Geçende bir arkadaşın ptt ile olayınıda okudum arkadaş çalışandan daha bilinçli MAŞALLAH.öYlede olmalı işini yapmayanı belgesi ile itinayla gerekli yere bildirecen Ordan onu şutlamadıkları taktirde devam eder.Nereye giderse artık olmadı heryere REKLAM canlı yayın yapacan geregini bildirdim ama bunlarda yapmadı.Belki KÖKTEN TEMİZLİK olur

• z906 -249 euro güzel fiyat ancak tabiki TR ye teslimat yok.

Bu dhl neler istiyor öyle hepsi gerekli mi ya? Yok kart ekstresi yok kımlık fotokopisi internet linki?@zeynelabidinx @Lj.23
  • Arkadaşlar 110 euro civarında ram arıyorum, 3000, 3200mhz cl 15 olsa iyi olur. İndirim görürseniz haberdar eder misiniz? Sepete attım birkaç tane ama hâlâ istediğim şekilde bulamadım. Aslında buldum da gönderileceği yok(stok dışı)

• Ciddiyim hocam, haklısın aslında ama prosedür böyle sanıyorum. Gerekli evraklar kısmında kimlik fotokopisi de istiyor.
    Ekstre yollamadım çünkü gönderdikleri bilgilendirme mailinde fatura var. Fatura kesilen ürün için zaten ödeme yapılmış anlamına geliyor diye ekstre yollamadım.

Aslında ilk sayfada kimlik fotokopisiyle ilgili bir bilgi de bulamadım fakat dhl evrakında kimlik fotokopisi de istiyor. Vekaletname için olabilir diye düşündüm yolladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Civil 3ngineer

Arkadaşlar 36 Euro ya linkteki botu alcam 49 Euro'ya tamamlamak için 20 Euro'ya kadar ürün tavsiyesi varmı ?

https://www.amazon.de/g...A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

Ne kadar ilginç bir botmuş bu böyle. Klasik ayakkabı stilinde ama bot.

• bugum amazon.de de tam rezalet yasadım

17 ocakta bir Acer predator siparis etmistim bu aralar kargolanması gerekirken olmadı ben de mesaj attım sipariste sorun oldugunu ama urunun depoda oldugunu
    siparisi iptal edip onlarin gerekli islem yapıp urunu hızlı olarak kargolayacaklarını soylediler ben de iptal ettim
    Sonra bizim boyle bir yetkimiz yok bekleyeceksiniz dediler

Tam rezillik tam
  • Türkiyeye gönderilen zippo yok mu artık? Zippo bölümü güncellense iyi olur gibi.
  • Selamlar. İnspire drone almayı düşünüyorum. Yurt içinde olduğundan çok daha pahalı fiyatlara satılıyor. Amerikaya gidip alsam daha ucuza denk geliyor. Ama geri dönerken nasıl getireceğim ? Normal kargoya verilmez, kabine yanına alınmaz. Ayrı bir kırılacaklar bölümü vardır illa ki ama benden önce birinin gidip kendi malı gibi götürebilmesi riski de var. Nasıl bir yol izlemeliyim ? Ordan bir tanıdığım bana kargolasa güvenli bir şekilde ve gümrüğe vergilendirmesine girmeden gelir mi ? Yanıtlarsanız sevinirim.

• ButWhoHan B kullanıcısına yanıt
    Her türlü vergi yiyecek. Ohal var. Drone'lara sağlam vergi giydiriyorlar.

• Ne kadar vergisi olur % olarak aşağı yukarı hobi için olsa bile vergi alınır mı

• VR_27 kullanıcısına yanıt
    ben evga 1070 sc black aldım 3 ay evvel bios update yaptıktan sonra hiçbir sorun yaşamadım vergi iadesi gelince sattım yenisini sipariş ettim
  • Beyler, yurtdışından monitör almak için normal gümrük vergisinden başka herhangi bir ekstra vergi öder miyiz?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.