Şimdi Ara

***BOSCH CONDENS 2500W***Kullanıcıları (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.093
Cevap
55
Favori
239.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cr100 sistem kumandası kazanlara takılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkürler.

Cr 50 alıp yolumuza devam edeceğiz o zaman eyvallah.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ct100 wifi oda kumandası halen satılıktır ilgilenen arkadaş varsa

• beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Selamünaleyküm ustam kullandığınız ayarları burada yazabilir misiniz? Pompa ayarı ön ısıtma ateşleme.... falan tabi adım adım olursa tüm kullanıcılar için çok faydalı olur ustam

• Dostlar bu Boch CR50'yi Kombimarket veya istanbulbilişim gibi siteler den alan oldu mu ?

Sahte ürün veya garnatiyle ilgili bir sorun oldu mu ?

İnternet de 150 tl daha ucuz bayilere göre fiyat. İnternet den alıp servise taktırmayı düşünüyorum.
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    istanbulbilişimi bilmiyorum ama kombimarket ve benzeri kombi sitelerinden alan arkadaşlar vardı aklıma gelen ısımarketiniz.com , enuygunkombi.com, istanbulkombi market.com, kombi.com

Sorun yaşamadılar sanırım hocam ? Orjinal ürün ve garanti de servis sorun çıkarmadı sanırım, Bu konu da bir bilginiz var mı bilemiyorum tabi.

Bahsettiğim 2 site de uygun fiyatlı buldum. Diğer sitelerde FİX 400 TL hep fiyat.

Özellikle bahsettiğim 2 site den alan arkadaş var ise yorumlarını bekliyorum.

Edit: Kombimarket den sipariş verdim. İnşallah sorun yaşamam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 27 Eylül 2018; 21:13:2 >
  • arkadaslar elimde kullanılmıs bosch trz130 ve kullanılmamıs bosch trz125 oda dermostatları mevcuttur satmayı düşünüyorum istediğim fiyat 225tl dir. samsundan alınması tercihim olup sehirdısına ücret alıcı olmak üzere kargolayabilirim.
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    sorun yaşamadılar bayağı uzun süre oldu nicklerini unuttum yoksa yazardım emin olmamakla birlikte kombi sitelerinden almak avantajlı çünkü sadece bu işi yapıyorlar ama hangisi güvenli çok emin değilim bu siteleri çok duydum ama alışveriş yapmadım.ama yapan arkadaşlar oldu forumda.

• arkadaşlar sürekli soruyorsunuz:) buderus/bosch kombilerde kendi modülasyonlu oda termostatlarıyla kullanmak avantajlı cihaz sürekli dur kalk yapmıyor istenen enerji kadar yakıt harcatıyor.bosch ta 2 çeşit, buderus ta 3 çeşit mod o.t var. akıllı o.t ler hariç

gelişmiş elektronik kart sistemleri sayesinde cihaz çok stabil çalışıyor. yeter ki o.t yi evde en uygun yere monte et ve kombiden kazan sıcaklığını 55c veya 60c'ye ayarla sonra bırakın kombi ve mod o.t ikisi kendi arasında halletsin

Geri dönüş için teşekkürler hocam.

Kombimarket den ben aldım artık güncel deneyimi ben paylaşırım.

Edit: Cihaz bugün geldi, Servise de 50 TL karşılığın da montajı yaptırdım.

Hiç bir sorun yok çok şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 29 Eylül 2018; 20:43:23 >
  • ct 100 modulosyonlu termostatım hiç kullanılmamış faturalı 2 yıl garantili üründür. 550 tlye satmayı düşünüyorum

Hocam Merhaba,

Bu CR50 Nin kullanım kılavuzunu incelediğim de, Dezenfeksiyon diye bir ayar gösteriliyor.

İlgili ayar Açıldığın da suyu bir kere 70C'ye çıkarıp dezenfeksiyon yaptığını söylüyor. Fakat kumanda da böyle bir ayar seçeneği yok veya kılavuz da nasıl açacağımız anlatılmamış. Bununla ilgili bir bilginiz var mı acaba ?

Edit: Manuel sıcak kullanım suyunu 70C yaparak bu olayı gerçekleştiriyoruz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 30 Eylül 2018; 13:55:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cermen_555

arkadaslar elimde kullanılmıs bosch trz130 ve kullanılmamıs bosch trz125 oda dermostatları mevcuttur satmayı düşünüyorum istediğim fiyat 225tl dir. samsundan alınması tercihim olup sehirdısına ücret alıcı olmak üzere kargolayabilirim.
    GÜNCEL 200 TL
  • quote:

GÜNCEL 200 TL

Alıntıları Göster
    175 TL
  • Merhabalar,

2015 ekim ayından beri Bosch condens 2500w kullanıyorum. Tüketim ve konfor yönünden çok memnunum. 2016 senesinde yıllık bakımı yaptırmıştım, geçen seneyi atladım. Bir sorun yok ama sizce bakım yapılmalı mı? Yapılmalı ise sıklığı ne kadar da bir olmalı?

* Yetkili servis bakım için 100 TL fiyat verdi.
    * Ev sigortası poliçesinde anlaşmalı servislerden ücretsiz olarak bir kez bakım yaptırma hakkım var. (Tabi Özel servis) Bu hakkı kullansam mı bilemedim?

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankay2 -- 10 Ekim 2018; 16:43:46 >
  • ankay2 kullanıcısına yanıt
    her yıl kombi bakımı bence gereksiz

sıfır bir kombi ilk 3 yılda anca kirleniyor üçüncü yıldan sonra bakım yapılmalı özel servise bakım hakkınız varsa o ayrı konu eğer hakkınız seneye devam ediyorsa bu kışı atlattıktan sonra nisan mayıs gibi yaptırabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

her yıl kombi bakımı bence gereksiz

sıfır bir kombi ilk 3 yılda anca kirleniyor üçüncü yıldan sonra bakım yapılmalı özel servise bakım hakkınız varsa o ayrı konu eğer hakkınız seneye devam ediyorsa bu kışı atlattıktan sonra nisan mayıs gibi yaptırabilirsiniz
    Cevap için teşekkürler üstadım, yıl boyu geçerli. Kombi yada Klima bakımından birisini seçebiliyorum.
  • quote:

175 TL

Alıntıları Göster
    150 TL ye kullanılmıs bosch trz 130 veya kullanılmamıs bosch trz125 oda termostatlarım satılıktır
  • yeni aldıgım cr50 oda termostatını eskisini söküp kendim taksam ki takabilirim ne olur ? garantisi baslamazmı 50 tl servise kaptırmaya gerek varmı ? termostat deişince modülasyonlu oldugundan kombi servis menüsünden bir ayar deişiyormu ?
  • 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.