Şimdi Ara

***BOSCH CONDENS 2500W***Kullanıcıları (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
3.103
Cevap
55
Favori
239.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamünaleyküm ustam benim cihaz kurulumda iken bozuk çıktı anakart değişti cihaz değişimi yapmadılar buna kızdım ama şimdilik çok şükür güzel ancak daha yeni teknolojiye sahip kombiler var onlara göz at arada çok fark yok ha para sorun değilse tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    a.s evet foruma baktım daylux premix iyi makine gibime gelıyor bir de warmhaus var ama o markayı duymadım
  • Selamünaleyküm baktiğın kombiler güzel ve son teknoloji birde üstada sormak gerek @disintegration

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • coco1912 C kullanıcısına yanıt
    teknik özellik olarak daylux premix, bosch condens 2500w den daha donanımlı

1:5 modülasyon
    kombinin üstünde timer özelliği
    scot güvenli yanma teknolojisi
    modülasyonlu sirkülasyon pompa

gibi avantajları var,japonlar yapmış bir kere
  • quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Selamünaleyküm baktiğın kombiler güzel ve son teknoloji birde üstada sormak gerek @disintegration

a.s
    hocam gönlüm daylux premix ten yana :)
  • Merhaba;
    Vaillant ecotec plus kombim bozuldu servis tamirine minimum 1300 tl isteyince kombi değiştirmeye karar verdim.
    Bosch condens 2500 ile alpha eco 28 arasında kaldım. Öneriniz ne olur acaba?
    Bosch un yetkili servisi var bulunduğum yerde Alphanın ise daikin servisi bakıyor. Alphanın garantisi cazip ama güvenemiyorum. Bosch da da karşılaşılan sorunlarda garanti dışı demeleri can sıkıcı.
  • h.kaygisiz H kullanıcısına yanıt
    taşeron servis sağlıklı değildir bosch condens 2500w öneririm yanında bosch cr10 veya cr50 ile birlikte
  • Cevabınız için çok teşekkürler öncelikle.
    Premix yoğuşmalı kombi olarak başka tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mı acaba? Mesela Arçelik DGK 22 EY nasıldır?
  • Son olarak ARÇELİK DGK 22 EY ile ALTUS ALR 25 herşeyi ile aynı bir kombi mi?
  • Merhaba,
    Bosch Condense 2000W yoğuşmalı kombiyi tavsiye eder misiniz
    Bosch Condense 2000W ile Bosch Condense 2500W arasında 400 TL fark var. Bu farkı verip Bosch Condense 2500W almaya değer mi?
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam Kombinin altına mikrodalga fırın koyarsak bi problem oluştururmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordakrep

Merhaba,
    Bosch Condense 2000W yoğuşmalı kombiyi tavsiye eder misiniz
    Bosch Condense 2000W ile Bosch Condense 2500W arasında 400 TL fark var. Bu farkı verip Bosch Condense 2500W almaya değer mi?

bosch condens 2000 3eşanjörlü yarım yoğ bir kombidir yani yoğuşmasız hermetik kombiden bozma bir cihaz bu kombiyi alırsanız 24saatte ortalama 1çay bardağı yoğ suyu elde edersiniz böyle cihazlarda yoğ verimi çok düşüktür
    ,ama bosch condens 2500w premix yani tam yoğ bir kombi
    gerçek bir yoğ kombi almak istiyorsanız bosch condens 2500w yanında bosch cr10 veya bosch cr50 modülaasyonlu oda termostatı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Merhaba hocam Kombinin altına mikrodalga fırın koyarsak bi problem oluştururmu ?

merhaba bir sorun olmaz
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.
    Teşekkürler hocam.
  • bişey değil iyi forumlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

bişey değil iyi forumlar

Selam hocam

Bu model için önereceğiniz kablosuz oda termostatı mevcut mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genetik52 G kullanıcısına yanıt
    bosch tr 21 rf
    Kusura bakmayın baya geç oldu ama iş askıda kalmıştı şimdi kesinleşti. İstediğiniz bilgiler aşağıdaki gibidir.

İzmir'de oturuyorum. oda ölçüleri ise; evimde izolasyon yok sadece camlar pimapen sert soğuklarda dışarısı 0 ise ev en fazla 5-6 derece oluyor.

Salon: 16 metrekare güney c. 2mt petek
    hol: 12 metrekare 1,40 petek
    y. odası: 17 metrekare kuzey c. 1,80 petek
    ç odası 14 metrekare güney c. 1,40 petek
    mutfak 15 metrekare kuzey c. 1,20 petek
    banyo 12 metrekare kuzey c. 1 mt petek

kombi bosch condense 2500, petekler dd. plus ve 8,80 mt petek , termostatik vanalar danfos, oda termostatı bosch cr50 salonda olacak ve kombiye uzak mesafede, bu şekilde bir sistem kurmak istiyorum sizce nasıl yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osiergin

Kusura bakmayın baya geç oldu ama iş askıda kalmıştı şimdi kesinleşti. İstediğiniz bilgiler aşağıdaki gibidir.

İzmir'de oturuyorum. oda ölçüleri ise; evimde izolasyon yok sadece camlar pimapen sert soğuklarda dışarısı 0 ise ev en fazla 5-6 derece oluyor.

Salon: 16 metrekare güney c. 2mt petek
    hol: 12 metrekare 1,40 petek
    y. odası: 17 metrekare kuzey c. 1,80 petek
    ç odası 14 metrekare güney c. 1,40 petek
    mutfak 15 metrekare kuzey c. 1,20 petek
    banyo 12 metrekare kuzey c. 1 mt petek

kombi bosch condense 2500, petekler dd. plus ve 8,80 mt petek , termostatik vanalar danfos, oda termostatı bosch cr50 salonda olacak ve kombiye uzak mesafede, bu şekilde bir sistem kurmak istiyorum sizce nasıl yardımcı olurmusunuz.

bosch cr50 monte edeceğiniz oda ve banyodaki havlupan hariç kalan peteklerin hepsine danfoss ras-c sıvı sensörlü termostatik vanalar öneririm mümkünse de yatay köşe (uk tip)
    kombinin altına da plastik kombi bağlantı seti değil metal/pirinç tam geçişli vana ve filtreler
    termostatik vanalar akteknik te,vana ve filtreler tesa da satılır gıda çarşısında google dan adreslerini bulabilirsiniz
    petek metrajınız az değil sadece oda termostatı ile kontrol etmek zor olur termostatik vanalar şart

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.