Şimdi Ara

BOŞANMA HK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarım merhaba , öncelikle avukat bir arkadaşımız abimiz yardımcı olursa çok sevinirim. Eşim ile boşanma aşamasındayız. Eşim boşanmak istiyor açıkçası ama ben 8 aylık kızımdan kopmak istemediğim için huzursuz bir şekilde evliliğime devam ediyorum. Eşim bu süre zarfında beni yıldırmaya çalışıyor. Psikolojik baskı ( ütünü yemeğini kendin yap gibi ) hakaret kişiliğime karakterime saygısızlık ve gizliden ses kaydı.. Ki bunlara karşılık hiç bir şiddet veya hakaret kullanmadım.
    Benim isteğim çocuğumun velayetini almak. Hangi durumlarda bu mümkün olur. Dediğim gibi bal kızım 8 aylık henüz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Küçük çocuğun, özellikle de sütten kesilmemiş çocuğun velayetini anneden almak çok zordur.

• avcelikbilek kullanıcısına yanıt
    Öncelikle yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim. Peki hangi durumlarda bu mümkün olur. Neticede bebek ek gıdaya geçti anne sütüne o kadar ihtiyacı yok. Eşim beni aldatsa ya da geçmişte kullandığı psikiyatri ilaçları vs bunları koz olarak kullanabilir miyim. Ne gibi durumlarda almam mümkündür.

• Eşinizin çok problemli bir yaşantısı olması lazım velayeti alabilmeniz için

• Merhabalar,

Eşinizin çocuk ile ilgilenemeyecek kadar ileri ve ciddi psikolojik rahatsızlıklarının olduğuna dair resmi sağlık kurulu raporları, çocuğun annede kalmasına engel olacak derecede hayasızca hayat sürdüğüne dair somut deliller vb. türetilebilecek örnekler olmadığı müddetçe henüz 1 yaşına dahi basmamış bir bebeğin boşanma neticesinde velayetinin babaya verilmesi hem fizyolojik olarak hem de hukuken pek mümkün değildir.

İyi forumlar.

• Özkan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim yorumunuz için. Sağ olun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.