Şimdi Ara

BOŞ YAPMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne 2010 gibi ne 2016 gibi bir sonuç gelecek saçmalamayın 2016-2010 LYS YGS ygs lys tarihinin en kolay sınavlarıdır bu sene gerek tytdeki süre sıkıntısı soruların uzun paragraf şeklinde zaman kaybettirici matematik kısmında fazla dikkat isteyen türkçe kısmında ise şıkların benzerliği ile tyt için gayet eleyici bir sınavdı. AYT ye diyecek sözüm yok zaten fende kimya biyoloji (biyolojide 2-3 soru hariç) klasik ösym düzeyiydi fizikte çeldirici dikkat gerektiren soru sayısı gayet fazlaydı.AYT matematiğine gelirsek basit sorunun olmaması soruların değişik biçimde sorulması sınavı gayet zorlaştırdı zaten matematik kısmı geçen senenin sınavlarına göre gayet zordu geometri kısmında ise diyecek bişey yoktu sene boyunca çözdüğüm tüm kitaplar boşunaydı geçen senelere göre çok çok farklı tarzda bir geometri vardı.Soruların zorluğuda gayet üst düzeydi klasik tarzda soru yoktu ve vektör olasılık gibi konuları tek bir soruda birleştirerek gayet eleyici bir matematik oldu. Ee diyeceksinizki süre süre bilmeyen adam o sorulara 1453 kerede baksa çözemez. Kendimden örnek vereyim matematiğimin orta düzeyin üstünde olduğuna inanıyorum 2017 LYS-1 de 66.25 netim vardı ama bu sınavda 30.50 netim var . Çevremde olan insanlarda sınavının iyi geçtigi adam sayısı bir elin parmaklarını geçmez . Geçen sene 120 kişiden 57 tıp çıkartan fen lisesinin ilk 50 kişinin tyt ortalaması 85 net (kaynak özel ders öğretmenim o okulda çalışan) yani uzun lafın kısası 2010 gibi gelir diyenleri bi tarafınıza takmayın sonuç günü burdayım dedikleriminde arkasındayım 2016 sonuçlarından daha iyi sonuçlar geleceğine eminim 2016 en kötü ihtimal. Bana umut taciri diyen adamların zaten hedefine 2010 gibi gelse bile ulaşacak milletin moralini bozmaktan başka bi işleri yok . Esenle kalın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam boşuna yazmayın bu forumda herkes işine gelene göre yorum yapıyor Tabii bence de haklısınız bu forumda bi 2010 akımı başladı sonra herkes o heyecan ve telasla bu akıma kaptırdı kendini insanlar gerçekten 2010 gibi geleceğine inanmaya başladı bu sınavın sonucları 2010 un yanından bile geçmeyecek bu net bence, AYT matematik ise acil ve 345 mattan bir iki tık zordu bence, herkes süreden dolayı ayt kolaylaştı diyor ki hazır olun tarihin en düşük matematik ortalaması geliyor
  • 48tyt 19ayt 69obp sayisal kac k gelir sizce?

• Hocam boşuna yazmayın bu forumda herkes işine gelene göre yorum yapıyor Tabii bence de haklısınız bu forumda bi 2010 akımı başladı sonra herkes o heyecan ve telasla bu akıma kaptırdı kendini insanlar gerçekten 2010 gibi geleceğine inanmaya başladı bu sınavın sonucları 2010 un yanından bile geçmeyecek bu net bence, AYT matematik ise acil ve 345 mattan bir iki tık zordu bence, herkes süreden dolayı ayt kolaylaştı diyor ki hazır olun tarihin en düşük matematik ortalaması geliyor
  • O sıralarda tahmin yapmak çok güç hocam 31 temmuzda hep birlikte göreceğiz

• batsınbudünya1 B kullanıcısına yanıt
    Kendi adıma konuşayım, benim matematiğim çok kötü. AYT Matematikte isterseniz bana 20 saat verin en fazla 2-3 net yaparım. Tamam süre fazla ama bilmeyen birisine istediğiniz kadar süre verin, o soruları YA-PA-MAZ :)
  • dragunovsvd D kullanıcısına yanıt
    Bence 220k
  • Hocam sorular zaten gayet zaman alıcıydı en kolay soruyu bile 2 dakikadan az çözmek kolay değildi süre fazlaydı diyenler matematiği 2 kere çözmediyse konuşmasın

• Ben 2014 gibi gelecegini dusunuyorum

• Ben 2014 gibi gelecegini dusunuyorum

• Ayt ortalamaları kaçmış o da önemli eger 65-70 arası ise durum cok vahim

• Hocam belli sıralamalarda farklı yıllar benzerlik gösterebilir sınav sistemi yeni soru sayıları farklı tahmin yapmak çok güç 31 temmuzda hep birlikte göreceğiz ama 2010 imkansız 2016 imkansız değil ama oyle olma ihtimali çok çok düşük

• AYT de bahsettiğim okulun ilk 5 i türkiye geneli denemelerin bazılarında ilk 10 da olan adamlar onların ayt leri 4 5 yanlış sadece birinin 1 yanlışı varmış 50. Kişinin aytsi 50 civarlarındaymış bu okul geçen sene bulunduğum ilçede adını baya duyurdu 120 kişiden 56 57 tıp ( sayısını tam olarak bilmiyorum ama 55 60 arasında) ilk 25 k içinden mühendisliğe ve dişe gidenlerde oldu bu okuldan mezuna kalanlar ise 20 30 k bandında okuldan mezun olup 50 100 k aralıgında olanlarda var ama 10 kişiyi geçmez

• Escobarilite kullanıcısına yanıt
    Hocam il neresidir çok tanıdık şeyler duydum da

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mersin

• Hocam şunuda unutmayalım sınavdaki tüm sorular özgün soruydu yani zor olsa bilen adam altından girer üstünden çıkar yinede yapabilir o soruyu ama özgün sorularda öyle bir şansımız yok o an soruyu görevbilirsek ( cok dusuk ihtimal ) yaparız ama dediğim gibi öyle birşey kolay değil kimse moralini bozmasın sonuçlar beklediğinzden iyi tercihlerde beklediğinizden iyi gelebilir

• Ust siralarda 2010 ihtimali cok yuksekhocam

• internationalrelations kullanıcısına yanıt
    hadi ya
  • Batsın bu dunya 450 puana diş ver ÖSYM çok mu istiyorum

• axlrose. kullanıcısına yanıt
    Umarım daha iyi gelir hocam üzülmeyin. Ben de TM'yim 200k istiyorum ama gelmeyecek gibi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escobarilite

Hocam şunuda unutmayalım sınavdaki tüm sorular özgün soruydu yani zor olsa bilen adam altından girer üstünden çıkar yinede yapabilir o soruyu ama özgün sorularda öyle bir şansımız yok o an soruyu görevbilirsek ( cok dusuk ihtimal ) yaparız ama dediğim gibi öyle birşey kolay değil kimse moralini bozmasın sonuçlar beklediğinzden iyi tercihlerde beklediğinizden iyi gelebilir

Hocam benim tyt 86 ayt 67.5 obp 67
    Puan 455-458 arası gösteriyor siteler.
    2015 e göre 8k
    2016 ya göre 18k falan geliyor.
    Sizce 20k kesin gelir mi bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.