Şimdi Ara

Bos sayfa cikariyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun mediamarkttan hp 650 kartus aldimhep bos atiyor kartuslar full duruyor pcde... Simdi bu donmussa nasil kurtaririm ici bos mu donmus mu nasil anlarim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kartusu cıkarıp, puskurtme uzuna peceteyi bastırın tum renkler geliyor mu bakın, donmussa caydanlıktan cıkan buhara tutun bir sure, olmazsa kafa açma solisyonu alın.

resimdeki kısma peceteyi bastırın.
    https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1mKOPjcnI8KJjSspeq6AwIpXab.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mondschein66 -- 11 Ocak 2018; 21:28:46 >
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz icin tesekkurer

Dendim bir renk gelmedi bendeki siyah beyaz buhara tuttum denedim morumsu renk geldi daha da gelmedi yarin goturup mediamarkta vericegim alacaklarini sanmiyorum almazlarsa tüketici heyetine mi versem

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Yorumunuz icin tesekkurer

Dendim bir renk gelmedi bendeki siyah beyaz buhara tuttum denedim morumsu renk geldi daha da gelmedi yarin goturup mediamarkta vericegim alacaklarini sanmiyorum almazlarsa tüketici heyetine mi versem

sıfır kartus alsanız bile, onun da son kullanması var. sonucta orijinal peketinde bile kuruma yapabiliyor. eski bir kartussa depoda bekleye bekleye püskürtme uclarını tıkamıs olabilir.
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Cuma gunu geri verdim iade falan olmuyormus servise yolladilar bugun mesaj geldi hp servisine varmis bakalim nolacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.