Şimdi Ara

Bos port yok Olayi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dsmarta gecis yaptim tv + net fakat bos port yok dendi vdsl 24 mbit suan vodafone kullaniyodum arayip vodofoneden fiyat istedim aricaklar fakst dsmart fiyatide iyi ama bu port saglama olayi ne kadar suruyor beklenirmi ?
    10 gun oldu dsmart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 yıl bekleyip internet baglatamayan felan var,tabi inş en yakın zamanda senınki bağlanır
    benım bi arkadaş 6 aydan sonra umudunu kesmişti sonra zaten turkcell vınn la felan girdi internete
  • Ankara karapurcekde oturuym 3.haftasındaym port yok telekoma gidip herkesle tartısıyorum yapıcak bişey yok denetım yok kimse işini yapmıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı sorundan dolayı türk net olmadı, dsmarttan da baktı olmadı. Ama ne hikmetse turkcell oldu. Şu anda İnterneti kullanıyorum.

Port için Türk Telekom a dilekçe ile başvuru yapıyorsun. Eğer bölgede çalışma yatırım planındaysa 3-6 ay süre veriyorlar

• Kentsel dönüşümden dolayı saha dolapları tam kapasite dolu. Ayrıca 1 sene bekleyip sonuç alamayan bile var. Telekomda yatırım konusunda bütçe sorunu da olabilir tamamen belirsiz bir süreç.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.