Şimdi Ara

'Boş port yok' mazereti yüzünden 87 bin kişi internetsiz kaldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
3
Favori
6.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEK EL OLMAK NEKAAAA GÜZELMİŞ YAHU GEÇERSEN 1 GEÇMEZSEN 2 :))
    .
    ALLAH BU TELEKOMU İNGİLİZ VE ARAP ORTAKLARINA SATANLARDAN RAZI OLSUN GÜN GEÇTİKÇE BÖYLE GÜZEL HABERLER DUYUYORUZ
    .
    ALLAH ENSARCILARI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dere.beyi -- 8 Aralık 2016; 16:29:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

biri arap diğeri ensarcı, bizi bunlara mecbur bırakan malum kişi.

Ensar Vakfı'nın üyesi olarak cevap verme hakkım doğdu, Ensarcı demek ile ne kastetiğinizi yazmanızı istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://lmgtfy.com/?q=Turkcell+ensar

• Yaşasın Türksat kablo
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

quote:

Ensar Vakfı'nın üyesi olarak cevap verme hakkım doğdu, Ensarcı demek ile ne kastetiğinizi yazmanızı istiyorum.

Tecavuzcell diyor neyini anlamadın?
  • 3 kere geri çevrildim bunun yüzünden BTK ya dilekçe yazınca gelip bağladılar her seferinde.

• Bakırının kopuşuna ölürüm türkiyem!
  • O kadar doğru bir haber ki DH tebrik ediyorum.

Bizzat bu mağduriyeti yaşamış birisiyim. Turk.net bağlatmak istediğimde bir türlü bağlatamadım. 2 ay uğraştıktan sonra küfrede küfrede mecbur TT'ye gitmek zorunda kaldım.

Aynı adres aynı altyapı Türk telekom yarım günde bağladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Ulan 2017 ye girecegiz konustugumuz seylere bak saka gibi

En kötüsü Cumhuriyetin 100. yılına girecek olmamız ve hala aşamadığımız sorunlarımızın gırla olması. Bu bir insana koymuyorsa ben o insana "vatandaş" demem arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotifoti

quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

quote:

Tecavuzcell diyor neyini anlamadın?

Turkcell ile ilgili ne düşündüğün beni ilgilendirmez. Eğer Ensar Vakfı hakkında bu tür ithamlarda bulunursan, bu yüzden hakkında dava açılıp salya sümük özür dileyenler kervanına katılırsın.

• Rekabet kurumu ya uyuyor ya da Türk telekom'un yanında. Adamlar yıllardır tekel durumunun bozulmaması için diğer firmalara kabadayılık taslıyor.
    Ha Turkcell de kazıkçı bir firma, fakat eşit rekabet sağlansa ikisi de fiyatları aşağı çekmek zorunda kalacak. Tıpkı Avea yüzünden Turkcell cep telefonu tarifelerinin
    daha mantıklı rakamlara düşmesi gibi.
    Şahsen taahhütüm bitti ve Superonline'dan ADSL almayı da düşündüm fakat
    1. ADSL'de diğer ISS'lere sağlanan telefon hattı/port kiralama olayları yüzünden paranın büyük kısmı yine telekoma gidecek
    2. Forumda daha önce haberi çıkan üçüncü parti ISS'lere düşük sinyal gücüne sahip bağlantı verilmesi durumu yüzünden varolan internetim iyice mahvolur diye korkuyorum.

Şahsen adam akıllı alternatif olsa, en kötü kablonet olsa TTNET'e bir kuruş bile kazandırmak istemiyorum. Özellikle de oger telekom yüzünden.
    Yani TTNet internet sektörünün başına bela olmuş durumda, kendileri bir gelişme sağlamadığı gibi telefon hattı tekeli sayesinde diğer firmalara da engel oluyorlar.
    Tek çözüm fiber, ona da büyük oranda belediyeler engel oluyor kazı izinleri yüzünden. Bizim sokak bu sene 6-7 kere kazıldı İSKİ tarafından, varsın bir de superonline veya
    ortak altyapı şirketi kazsın seve seve destekleriz. Yıl olmuş 2016 İstanbul'un merkezi semtlerinin büyük çoğunluğunda hala fiber vdsl2 yok. Max hız 8Mbps.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 8 Aralık 2016; 21:36:59 >

• Ülkemizin yabancılara peşkeş çekilen internet tekeli, günahım kadar sevmem. 10 yıldır devam ettirilen AK Kota da bu adamlar alt yapıya para harcamasın, daha da semirsin diye devam ettirilmekte... 3. parti firmalar Fiber altyapı çekip müşteriye sunsa dahi ülke çıkışları TTnetde ve indirdiğiniz her MB için TTnete hatrı sayılır para bayılmaktalar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

Rekabet kurumu ya uyuyor ya da Türk telekom'un yanında. Adamlar yıllardır tekel durumunun bozulmaması için diğer firmalara kabadayılık taslıyor.
    Ha Turkcell de kazıkçı bir firma, fakat eşit rekabet sağlansa ikisi de fiyatları aşağı çekmek zorunda kalacak. Tıpkı Avea yüzünden Turkcell cep telefonu tarifelerinin
    daha mantıklı rakamlara düşmesi gibi.
    Şahsen taahhütüm bitti ve Superonline'dan ADSL almayı da düşündüm fakat
    1. ADSL'de diğer ISS'lere sağlanan telefon hattı/port kiralama olayları yüzünden paranın büyük kısmı yine telekoma gidecek
    2. Forumda daha önce haberi çıkan üçüncü parti ISS'lere düşük sinyal gücüne sahip bağlantı verilmesi durumu yüzünden varolan internetim iyice mahvolur diye korkuyorum.

Şahsen adam akıllı alternatif olsa, en kötü kablonet olsa TTNET'e bir kuruş bile kazandırmak istemiyorum. Özellikle de oger telekom yüzünden.
    Yani TTNet internet sektörünün başına bela olmuş durumda, kendileri bir gelişme sağlamadığı gibi telefon hattı tekeli sayesinde diğer firmalara da engel oluyorlar.
    Tek çözüm fiber, ona da büyük oranda belediyeler engel oluyor kazı izinleri yüzünden. Bizim sokak bu sene 6-7 kere kazıldı İSKİ tarafından, varsın bir de superonline veya
    ortak altyapı şirketi kazsın seve seve destekleriz. Yıl olmuş 2016 İstanbul'un merkezi semtlerinin büyük çoğunluğunda hala fiber vdsl2 yok. Max hız 8Mbps.

Umutcan kardeşim ben yaklaşık 2,5 yıldır Turk.net kullanıyorum. 10-12 mbit bağlantı hızı alıyorum, bugüne kadar da herhangi bir problem yaşamadım çok şükür.
    Ayrıca taahhüt vs yok, 150 GB AKN ile 59,90.

Biraz reklam oldu kusura bakmasın kimse :)

Daha önce de Doping, Biri Adsl kullandım herhangi bir problem de yaşamadım.

Bence tekel zincirlerinden bir an önce kurtulmalısın.

• Yaw birak bu isleri yalan dolan evimin onunde fiber gecio mustakil diye bagliyamazlarmis ne alakasi var ... Mustakille apartmanda oturma zorunlulugu mu var ulkede cozemedim isi

• Türk Telekom'dan her şeyi beklerim. Maalesef Türk adının yanına hiç yakışmayan bir şirket.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları çoktan aşmış olmamız gerekiyordu

• Arkadaş malum parti kovalasın sizi inşallah :D Artık haber ne olursa olsun yorumlara geçmeden önce diyorum ki yine malum partilerine sallamışlardır bunlar. Gerçekten daha hiç yanıltmadınız. Otu, papatyayı reise bağlayın. Seviyorum sizi :D

• quote:

bir bitmediniz , ensarcı, vestele karşıyız, devlet şöyle devlet böyle.

Donanımhaber teknoloji haberlerinin dışında , toplumu karışıklığa itecek tartışma oluşturacak yorum yazanlara müsaade etmemeli.
  • Boş port bulamamaktan ben ve üst kattaki daire apartmandaki başka bir dairenin internetine ortak olduk. 1/4 fiyatına tek bir interneti kullanıyoruz, teşekkürler
  • aynı sıkıntı bizde de var tam şehirin ortasındayız ama port yok teşekkürler tt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.