Şimdi Ara

BOŞ PLAKA SORGULAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
213.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR İSTANBUL İLİNE KAYITLI BOŞ OLAN PLAKALARI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?

ÖRNEK OLARAK SÖYLÜYORUM 34 CAN ... VEYA 34 KRC... VS......
    BOŞ VAR MI YOK MU NASIL ÖĞRENEBİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ COK MEMNUN OLURUM

• teşekkür ederim arkadaşım.....

peki buraya tek tek
    34 krc 01
    34 krc 02
    34 krc 03.... gibi sırasıyla mı yazmam gerekiyor?
  • Rica ederim. Plakayı boşluk bırakmadan yazacaksın ÖRN : 34KRC01 gibi...

Teker teker yazıp ayrı ayrı kontrol edebilirsin.
  • Her araç sorgulamada çıkmıyor. örn amcamın aracın plakası sorgulamada çıkadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haketmedim

Her araç sorgulamada çıkmıyor. örn amcamın aracın plakası sorgulamada çıkadı.

Çıkmaması için bir sebep yok fakat internet ortamında olduğu için %100 garantisi yok. En garantisi sorarak öğrenmeniz fakat dediğim gibi çıkması lazım. Amcanız aracı internetteki güncelleme tarihinden sonra almış olabilir mi?
  • Hortlatalım...
    bu link ölmüş şimdi var mı bu iş için bir link...
  • ya ben ne bahtsız adamım

istediğim plakalar dolu hemde ne araçlarda

34 VK 789

massey ferguson bi tarktörde

34 VYS 89

94 model tofaş-fiat bir araçta

34 VYS 55 var boşta

bakalım biz alana kadar ne olur akıbeti
  • Benim istediğim iki plakadan biri Massey de biri Steyr da... Sen yine şanlısın bende ikiside traktör....
  • Bizde bundan bir önceki aracımızın(broadway'in)plakasını geri alabilirmiyiz diyordum da az önceki sorgulamada bu plaka 2006 model bir Audi A6'ya verilmiş şimdi ne yapacuk?
  • su anda böyle bi sorgulama yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzil

su anda böyle bi sorgulama yok sanırım

olması lazım fakat e-devlet üzerinden yapabilirsiniz.
  • istanbul için aradım bulamadım..
  • evt istanbul için yok.
  • arkadaslar plaka sorgulamala linklerinin hepsi kırık link durumda yeni bir link paylaşın lütfeeen
  • sağol ama sakarya için
  • slm arkadaşlar şöyle bir sıkıntımız var.2. el araç alacagız fakat babam şirketin üstüne alacağız diyor.ben istanbulda okuyorum şirket kayseride.34RFK... plakam olsun istiyorum.fakat şirket kayseride oldugu için alacagımız araba kayseride oldugu için üstüne üstlük plakada istanbulda oldugu için bu işlem olmaz dediler.bende düşündüm aracı ben kendi üstüme satın alsam plaka çıkınca şirkete satsam olmazmı diye o olabilir dediler.bilen biri varsa yardımcı olursa cok memnun olurum.ayrıca bu işlemi veya baska bir tezahurunu yaparsak bize toplamda ne kadar mal olur onuda bilen varsa söyleyebilirse cok makbule gecer.son olarak plakaya nerden bakabilirim:) tskler...
  • Linkler ölü, hortlatmak istedim. Sorgulamak için bir link bilen var mıdır arkadaşlar? Açıkcası biraz araştırdım "BOK" plaka almak istiyorum sanırım sansürlü. Bu konuda da bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jacoff

Linkler ölü, hortlatmak istedim. Sorgulamak için bir link bilen var mıdır arkadaşlar? Açıkcası biraz araştırdım "BOK" plaka almak istiyorum sanırım sansürlü. Bu konuda da bilgisi olan var mı arkadaşlar?

http://www.plakaservisi.com/alt/16-BOK-2/

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.