Şimdi Ara

Boş paket,fakat hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba,yaklaşık 150.000 dolaylarındaki bütçemle,ilk aracım olarak, 0 km hatchback araç alma niyetindeyim.İstanbulda günlük kısa mesafe kullanılacak,aile için alacağım.alım sonrası kullanım yıllarında sorunsuzluk ve bakım maliyeti üzmeyecek olması önceliğim.

Bayilere gitmedim fakat kabaca araştırdığımda reno clio hb , hyundai i20 hb , egea hb modellerinin giriş paketlerine ancak param yetecektir diye düşünüyorum ve c3 un en boşu diğerlerinden daha nitelikli gibi geldi.

Yeterli bilgim olmadığından,boş paket bile olsa hangisi neden seçmem yada seçmemem konusunda desteklerinizi rica ediyorum?

Teşekkürler.

• Şöyle bi baktım fiyatlara da içim acıdı. 150.000,00 ₺ ile C3, İ20, Rio, Clio, Egea HB hatta Dacia Sandero bile alınamıyor. 160.000,00 + dan başlıyor fiyatları, yazık, diyecek çok şey var, yeri değil, zamanı değil.

Konuya dönecek olursak, yukarıdaki araçlar içinde yine de en alınabilir olanı Egea HB duruyor, boyutları nedeniyle tercihim olurdu. Akabinde Rio-İ20 ye, sonrasında C3'e bakardım, son tercih olarak Clio.

Yeni sandero gördüm geçen gün, şık duruyor ama Fiyatlarına baktım 160.000,00 + dan başlıyor, tercih etmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 7 Nisan 2021; 10:1:19 >
  • o fiyata egea hb var ise ben de egea hb tavsiye ederdim.

i20 veya rio alsanız , 2 3 sene sonra evlenıp cocuk oldugu zaman değiştirmek zorunda kalırısnız. egea hb 0 km alınıp 10 sene kullanılabilir.

• Egea HB başlangıcı 167.900 ama HB'nin boş paketinde 6 hava yastığı, çelik jant, park sensörü vs var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Egea HB başlangıcı 167.900 ama HB'nin boş paketinde 6 hava yastığı, çelik jant, park sensörü vs var.

İ20 ve C3 un boş paketlerinden 20.000 daha pahalıya geliyor egea hb,sizce bu farka değer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçeyi zorlayıp egea cross alın

• Acemi misin öncelikle

• Sıralamam Egea HB, Clio , i20 , C3 şeklinde olurdu. Egea hb zaten hepsinden daha iyi. C3 ise kullandıklarım arasında en kötüsü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lego95

Sıralamam Egea HB, Clio , i20 , C3 şeklinde olurdu. Egea hb zaten hepsinden daha iyi. C3 ise kullandıklarım arasında en kötüsü.

i20 yerine rio daha mantıklı.

• Kendim binmek için i20 alırdım . Aile kullanımı için Egea çok daha iyi bir tercih.

Egea yürütme maliyeti olarak da piyasanın en ucuz otomobillerinden.

• Clio 65 bg onu bence kafandan tamamen sil. Saydığın modeller içinde liste fiyatı 150 bin altinda olan tek model i20 o da bayilerde bulunmuyor diyorlardı, araştırmanı öneririm. Bana sorarsan ben ya i20 ya da C3 alırdım. C3 ün boşu bile hayli dolu, üstelik ödüllü 1.2 puretech motor ve i 20 1.4 MPİ 100 PS. Bence bu iki aracın en önemli özelliği kasalarının yeni güncellenmiş olması.

• Crauls kullanıcısına yanıt
    Eğer 20 bin sizi zorlamazsa bence değer.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni egea hb aldım bence kesinlikle egea hb.

• getz63 kullanıcısına yanıt

1.4 mü 1.3 mü? Hangi donanım hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: en1gma

Acemi misin öncelikle

Yok hayır değilim,20 yıla yakın araç kullanırım.

• Egea hb segment olarak daha üstte,ona yönel öyleyse

• Egea hb daha güzel görünüyor bence

• Ayrıca segment olarak daha üst sınıfta

• MancınıK* kullanıcısına yanıt

1.4 urban plus

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2020-model-seat-ibiza-1.0-ecotsi-0-km-de-917322185/detay
    Hocam bir de buna bak. 2020 model ama en azindan turbo benzinli

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.