Şimdi Ara

Boş muhabbet için aramayın !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
4.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlanlarda şu açıklamayı yazan denyoları arayıp inadına araç hakkında bilgi sorup sonra ilgilenmiyorum deyip kapatmak istiyorum.

Sen kimsin ki seni muhabbet için arasınlar ? Genelde bu tiplerin aracında kesinliklle birşey vardır arayan kişi detay sorup ortaya çıksın istemiyorlar.

• Hocam aracını ilana ver de o zaman gör haklı mı değil mi..Benimle havadan sudan muhabbet edenler var..80 bin yazdığım araca 55 binlik aynı markanın başka model saçma araçlarını örnek gösterip onu alacağıma bunu alırım diyen var..Var da var..İnanın bu tiplerden o kadar bıkıyorsunuz ki bir süre sonra normal ciddi alıcı yazsa bile kibar bir tepki vermeniz zor oluyor..İnsanımızda etik yok maalesef..Düzgün bir toplum olsak zaten bu tarz açıklamalara da gerek duyulmazdı ilanlarda..
    ben bir daha ki ilanımın başlığına kocaman harflerle PAZARLIK YOK SON FİYAT BOŞ MUHABBET İÇİN ARAMAYIN yazacağım. sebebi ise 65 bin lira istediğim arabaya telefonla arayıp 50 bin olur mu diyen tipler yüzünden. yoksa tabii ki ciddi adama güzellik yaparım yapmayacağımdan değil. ama 65 bin liralık arabayı da 50 bin liraya satacağımı beklemesin
  • Hayatında hiç araba satmadın galiba. Aksine böyle yazanları haklı buluyorum. Adam daha satın almak için aradığı arabanın modelini dizel mi benzinli mi onu bilmiyor. Asıl böyle denyolara ne demeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aracını ilana ver de o zaman gör haklı mı değil mi..Benimle havadan sudan muhabbet edenler var..80 bin yazdığım araca 55 binlik aynı markanın başka model saçma araçlarını örnek gösterip onu alacağıma bunu alırım diyen var..Var da var..İnanın bu tiplerden o kadar bıkıyorsunuz ki bir süre sonra normal ciddi alıcı yazsa bile kibar bir tepki vermeniz zor oluyor..İnsanımızda etik yok maalesef..Düzgün bir toplum olsak zaten bu tarz açıklamalara da gerek duyulmazdı ilanlarda..

• Bir dahaki ilanıma mutlaka bu cümleyi yazacağım . Adamı bıktırırlar en kibar insanı bile çileden çıkacaracak tipler o kadar çok ki

• siz o değişik denyolardanmısınız yoksa

o kadar beyinsiz gereksiz adam var piyasası belli araça o kadar komik teklifler sanki aş evi işletiyoruz nerdeyse acıyıp para verilecek dilenen tipler aracının piyasasını öğrenmek isteyenler daha niceleri adamı yoruyor adamda uğraşmamak için yazıyor

• ben bir daha ki ilanımın başlığına kocaman harflerle PAZARLIK YOK SON FİYAT BOŞ MUHABBET İÇİN ARAMAYIN yazacağım. sebebi ise 65 bin lira istediğim arabaya telefonla arayıp 50 bin olur mu diyen tipler yüzünden. yoksa tabii ki ciddi adama güzellik yaparım yapmayacağımdan değil. ama 65 bin liralık arabayı da 50 bin liraya satacağımı beklemesin
  • Adamın biri ilan için arayıp "nerelisin" diye sorunca "ben değil, araba satılık " deyip suratına kapattıydım.

• Sanırsam buradakiler sahibindende olanların hepsinin bilinçli olduğunu düşünüyor. İlâna bakıyorum belki istediğim araç fakat satıcı ne kazasını, ne pazarlık payını ne de hasar kaydı hakkında hiç bir bilgi vermeyince konuşuyorum. Satıcı açıklamada hiç belirtmediği sorunları söyleyince bende bağları kopartıyorum. Şimdi soru, bu boş bir muhabbet mi?

• Gunpower-storm kullanıcısına yanıt
    Hiç birşey yazmayanlara bilgi sorulması ayrı konu.

Herşey yazıyor ise; sohbet/muhabbet anlamsız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de bunların araba başına gelip sacmalayanlari var. Ilana herşeyi yazmışım açık açık, aramış ben de anlatmışım detayı ile . Atıyorum bi yerde ufak boya veya kozmetik kusur var diye fiyatı uygun tutmuşum. Adam geliyor burası böyle 1500 tl masraf diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Panthér kullanıcısına yanıt
    Şu sıralar araba bakıyorum detay vermeden muhabbet için aramayın yazanları çok gördüm. Hatta muhabbet için aramayınların çoğunu da kapattım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Şu sıralar araba bakıyorum detay vermeden muhabbet için aramayın yazanları çok gördüm. Hatta muhabbet için aramayınların çoğunu da kapattım.
    Detay açıklama yazmayan, doğru düzgün foto koyamayan(yamuk fotolar, dış foto var içi yok!), 2-3 yerde boya var(2’mi 3’mü habersiz?) yazan, ahmet/mehmet BEY diyen vs. ilanları hiç bakmadan atlarım.

Araç satacaksan, düzgün bir ilan ile karşıya da saygın olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtici gelse de böyle yazanları haksız bulmuyorum.
    Öyle denyolar var ki açıklama bölümünde yazanları tekrar tekrar soruyorlar.
    Böyle sorular geldiği zaman ilanı okudunuz mu diye soruyorum ve okuyup tekrar arayın diyip kapatıyorum.

Herkesin zamanı kendince kıymetli.
  • Hocam öylesine ilan verin gelen mesajları telefonları bie görün derim. Hak vereceksiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @kizabe

Ya hayatında hiç araba satmadın ya da ilan sahiplerinden birinden ayar yedin bunun başka bir açıklaması yok.
    Adam ilanda aracın durumunu bildirdiyse boş yere arayıp kimseyi rahatsız etmeye gerek yok.
    Daha önce ki yaşadığım mevzulardan bir kaçı ,
    1-Pazarlık yok yazmışımdır fiyatı uygun tutup , illa pazarlık ederler.
    2-Aracın her şeyini yazarsın , adam arayıp araç hakkında bilgi alabilir miyim diye sorar.
    3-Takas yok nakit satılık yazarsın , illa birileri arayıp şu aracım var takas yapar mısın veya çek versem olur mu , paranın bir kısmını veriyim diğer kısmı için rehin koydur diye saçmalar.
    4-Boş muhabbet için biri arar aracı görmek isteyip buluşma ayarlar , bin bir güçlükle iş yerinden izin istersin buluşma saatinde
    adam gelmez telefonu açmaz.

Şimdiye kadar sattığım o kadar çok araçta yok toplamda 3 motosiklet 1 tane de araba sattım bunlar bire bir başıma gelenler.

• Geçen yıl bir tane dangalak aramıştı, abuk sabuk memleket neresi bilmem ne sorularına girdi, ispirliymiş, olan varsa alınmasın ama günahım kadar da sevmem çünkü kimi tanıdıysam kendini uyanık karşısındakini saf sanan tiplerden ibaret. Ankaradayım nasıl gelirim tren vs bir ton tarif sordu 5 dakika anlattım. Sonra sen arabayı Ankara’ya getirsen deyince, dayı yaşlı başlısın başkasına böyle bişey deme ana avrat söverler dedim kesti sesini.

Bunlar için daha fazlası da yazılabilir.

• Ben hiç telefonumu yazmadım mesajla sattım hep görmek isteyen gelir bakar açıklamaya herşeyi yazıyorum zaten başımda ağrımıyor böylece.

• ilana yazdığımı telefonla soranın kalbini kırarım diyom

ama arada 1-2 çeşit çıkıp telefonla sorunca ilanı oku deyip yüzune kapatıyon

• Son fiyatı açık ve net yazıyorsun, adam altını teklif etmek için arıyor, aramasın işte. Ben ilan verirken boya, kaza, bakim durumu, tramer ekran görüntüsü, o kayıtların neden olduğu... Aklınıza gelecek her şeyi yazıyorum. O noktadan sonra arayan sadece ne zaman nerede gorebilirim diye aramalı. Adamın bedava dakikası boşa gidecek, oyalanmak için arıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.