Şimdi Ara

Bos

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
11.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real Woods -- 30 Mart 2017; 13:36:15 >

• Çok teşekkür ederim umarım işe yarar :)
  • Birde şu türkçe linux çıkmış onuda bu program ile kurabilirimiyim diye soracaktım.

Veee denedim oldu mükemmelsin çok teşekkür ediyorum.

Buda birşeyi bilip bilmeden anlamadan dinlemeden usb siz cd siz format atılmaz ya herhangibirşey şöyle olmaz böyle yapılamaz diyen embesillere kapak olsun. Birşeyi biliyorsanız konuşun yada susun cehennem olun gidin değil mi :)

Bilgisayarımda 2 harddisk var biri 80 biri 320 80 likte win 7 kuruluydu konuyu paylaşan kişinin verdiği programla bilgisayarımdaki pardus işletim sistemini ilk önce win7 nin olduğu 80 lik klasörde çalıştırdım sonra pardus masaüstünde pardusu kur seçeneği çıktı ordanda diğer 320 lik harddisk üzerine kuruverdim şimdi 80 lik hdd deki pardusu silip işime gücüme bakıcam linux de virüs olmuyormuş türkçe olduğu için pardusu bi deniyim dedim şimdi iki işletim sistemide tıkır tıkır çalışıyor gerçi win 7 nin 15 günü kaldı orjinal yapmak için bir dünya virüs bulaştırana kadar bittikçe format atarım bende ne yapayım :) Daha etkili bir fikri olan tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim ve ayrıca teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vflzfv -- 27 Aralık 2013; 11:15:30 >

• Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unutmuşum kendi konum kendime yaradı :DLazım oldu googleda arattım çıktı :D
  • Konu benim, burada görünce şaşırdım. 7-8 sene evvel ****'te açmıştım bu konuyu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Woods

Unutmuşum kendi konum kendime yaradı :DLazım oldu googleda arattım çıktı :D

Kendi konusu kendine yaramışmış. Benim konumu olduğumu gibi çalmışsın, adama bak :D
  • .Supremacy. kullanıcısına yanıt
    Konu olarak forumda baska gormemistim ondan actmistimbir kaç yil önce.Siteden alinti yaptim zaten.Konu forum daydi siteyi bulamadim kulaniici adimla aradimda bulmak kolay oldu konu olarak işime yaradı.İstersen siliyim farketmez :)

Kısacası;

Konuyu actigim icin konum dedim.Anlatim bana ait degil.Aldigim site seninse siliyim.Kusura bakma.4 yil olmus zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Real Woods -- 30 Mart 2017; 13:32:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real Woods

Konu olarak forumda baska gormemistim ondan actmistimbir kaç yil önce.Siteden alinti yaptim zaten.Konu forum daydi siteyi bulamadim kulaniici adimla aradimda bulmak kolay oldu konu olarak işime yaradı.İstersen siliyim farketmez :)

Kısacası;

Konuyu actigim icin konum dedim.Anlatim bana ait degil.Aldigim site seninse siliyim.Kusura bakma.4 yil olmus zaten.

Önemi yok. Yazı benim, zibilyon tane siteye yüklemişler zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Supremacy. -- 17 Nisan 2017; 16:6:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.