Şimdi Ara

BORZ MOTOR GALERİSİ NASILDIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
1.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piyasanın altına satıyorlar ve km ler genelde düşük. Herkeste alıyor genelde? Alan varmı memnunmusunuz? Konyadam gidip istanbula borz motordan almayı dusunuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• güncell

• Hiç bir galeriden araba almam. Önünden bile geçmem. Sadece çok kurumsal şirketlerden arkas gibi veya markaların ikinci ellerinden alırım. Honda Toyota bayilerinin ikinci elleri gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    varmı tavsiye ettiğin güvenilir

• km düşürüp satıyorlar, aynı konyada satılan araçlar gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    peki. nasıl anlarız kontrolu nerde yaptırırız km dusuruluyorsa

• oktarbey4242 O kullanıcısına yanıt
    Yaptigin masrafa deymez,sahibinden almak daha mantıklı, galeri kâr etmek için açtığı işletmede ucuza arac satmaz

• Bora1608 kullanıcısına yanıt
    sahibindenki araclar bildiğin leş hocam . ama borz motorda bak aylardır takip ediom ilana koyulan araclar günü birlik satılıyor ve instagram sayfaları var. tarcanlardan samiye yazdım oda ismimi ver sana iyi arac verirler dedi

• Bir süre ben de takip ettim. Instagramda aracın hasar durumunu yazmıyorlar. Sahibindende ilanlarına bakarsanız açıklama kısmına düşük km, uygun fiyatta olan o araçların genelde 2-3 değişeni, boyası oluyor. Çoğu zaman onu da bir cümleyle geçiştiriyorlar aracımızda birkaç parça kozmetik boyası vardır diye. Biz kendimiz ilan koysak şu hasar şöyle oldu, burası şu yüzden değişti, faturası var diye açıklama yapıyoruz. Ama galericiler bir cümleyle yazıp geçiyor, ben anlamıyorum. Kozmetiğini de düzeltiyorlar tabi, tertemiz duruyor hepsi.

Benim gözlemim bu, diğer arkadaşların dediği gibi galericiler ucuza mal vermez. Ama sosyal medya yönetimleri iyi dediğiniz gibi.

• oktarbey4242 O kullanıcısına yanıt
    Ben genel konuştum hocam dediğiniz ayardaysa bakılır alınır

• Bir ara Tarcanlar buradan alınan bir arabada km düşürdüklerini tespit etmişti, sonra video kaldırıldı falan baya şey oldu.
  • sushi. S kullanıcısına yanıt
    tramer kaydını ve ne kusurlarını yazıyolar sahibinden baktım hepsıne. Kafama takılan dusuk km olması aracların

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Evet kafama takıldı misal 2011 98 binde fiestaya 48 istiyolar trameri 4 bin tl misal. kusurları yazmıslar ama km ler cok dusuk. buna ragmen herkes alıyor yani hepsının km lerini dusuruyolarmı bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Şıh Hazretleri

Bir ara Tarcanlar buradan alınan bir arabada km düşürdüklerini tespit etmişti, sonra video kaldırıldı falan baya şey oldu.
    sanırım satıcı km yi mile cevirdiği icin sorun olmustu tam hatırlamıyorum ama yetkili daha net cevap verir
  • varmı fikri
    olan baska

• Bence alınmaz sonuçta bu işi kâr etmek için yapıyorlar ve piyasanın altına veriyorlar nasıl yapıyorlar sizce bunu? Hilesiz hurdasız yapamayacakları kesin gerisini bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanozdemir46

Bence alınmaz sonuçta bu işi kâr etmek için yapıyorlar ve piyasanın altına veriyorlar nasıl yapıyorlar sizce bunu? Hilesiz hurdasız yapamayacakları kesin gerisini bilemem.
    Söylediklerine katılıyorum. Hile hurda olmadan ucuza vermezler

• Arabanın kilometresini mile çevirip satan falan bir firma, alınmaz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.