Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.589
Cevap
22
Favori
330.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zorc'un sözleşmesi 2021'e uzatıldı.
    Piszczek 2020'de BVB forması altında emekli olmayı düşünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 26 Mart 2018; 22:53:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • According to @pitgottschalk Matthias Sammer returns to #BVB. More about this later.

• Bayern deplasmanındayız.

#BVB XI: Bürki - Piszczek, Sokratis, Akanji, Schmelzer (C) - Castro, Dahoud - Pulisic, Götze, Schürrle - Batshuayi.

// Subs: Weidenfeller, Toljan, Sahin, Weigl, Gomez, Philipp, Isak. #FCBBVB

• Gool

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maçı izleyemiyorum, iyi ki de izlemiyorum. Leş kadro seçimi var. Adam ciddi ciddi Castro'yu Weigl'a tercih ediyor.
    Gol de geldi zaten: Lewa.
    Edit: Temiz ofsayt diyorlar gole.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 31 Mart 2018; 19:38:46 >
  • Golllllll 3-0

Bu Köln artığı ne zaman kapı dışarı edilecek her mağlubiyet galibiyettir artık rezillik resmen.
  • Ah ah Tuchel hocam.

Watzke ve Zorc vizyonsuzları yedi hocamı, şimdi takımları ortalık malı oldu.

• Fenaaa!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar resmen acıdı son golü laf olmasın diye attılar 10-0 bile biterdi rezillik.
  • Heynckes içerde demiş heralde yeter diye, çok rahat 9 10 olurmuş.

• Heynckess hocam demis zaten, Sl maci var, onun icin 2. yarida vites dusurduk, kasmadık demis.
    Kimmich ve Thiago yedekti, Coman sakat. Kimmich girdi Alaba cikti. Thiago da sol kanat oynadı.

Tum mac ilk yaridaki topu oynasalar, rahat 10 olurdu. Keske olsaydı, Dortmund su yonetimden kurtulurdu.
  • İlk 2 gol ofsayt değil mi ben mi yanlış gördüm ayrıca lewo nun ikinci golde ribery nin eline çarptı top bu şekilde gol kabul ediliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1978 nisan ayı, monchengladbach maçı, ilkyarı 5 yiyen dortmund, ikinci yarı 7 yiyor, 5 golü heynckess atmış

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 1 Nisan 2018; 1:49:56 >
  • Bild'e göre Stöger ile sözleşme uzatılmayacak, favori isim Favre.

• Favre en iyisi Dortmund icin zaten. Gerci, o yonetim varken kim gelse yine sampiyon olamaz.
  • Dortmund XI vs Stuttgart: Bürki, Piszczek, Sokratis, Toprak, Schmelzer, Sahin, Dahoud, Pulisic, Reus, Philipp, Batshuayi.
    Stuttgart XI vs Dortmund: Zieler, Beck, Pavard, Badstuber, Insua, Gentner, Aogo, Ascacibar, Thommy, Ginczek, Gomez.

Akanji ve Schürrle'de problem varmış, kadroda yoklar. Formsuz Götze ve çöp Castro ile Schürrle'nin olmaması iyi ama Akanji'nin olmamasına üzüldüm.
    16.30'da maç.

• Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ
    Yarmo ve Sokratis hariç alayını yolluyorum FM'de. Schmelzer falan da katıyorum hatta. Hayırlısı bakalım.

• OFFFFF PULISIC İNANILMAZ BİR GOL

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.