Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.592
Cevap
22
Favori
330.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dahoud Nuri Batshuayi'den güzel organizasyon. Batshuayi bitirdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOOOOOOLLL philipp 3 oldu.

• FT: Dortmund 3-0 Stuttgart (Pulisic, Batshuayi, Philipp) #BVBVfB
    Özellikle üçüncü golden sonra 5-6 olabilirdi.
    Haftaya Schalke ile derbi var, 1 puan önümüzdeler.

• Sene basinda philipp gayet iyiydi sonra ne oldu da formdan dustu? Bugun atti golunu, auba yuzunden kenarda mi kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alexander Isak nasil hocam? Onu kiralik falan mi yollayacaklar sence? Aslinda alinirken biraz abartildigini dusunuyodum ben yasi falan evet genc de her genc adam onemli bir oyuncuya evrilmiyor sonucta. Fizigi bana biraz nasil diyeyim cılız gibi geliyor basketbolcu olacakken futbolu secmis gibi

• Kiralık yollanır. Ligde çok az şans buldu da, sezon başı hazırlık maçlarında ve kupa ilk turları köy takımlarına karşı oynuyordu sürekli. Tam pivot olabilecek tipte oyuncu ama her maç ciddi süreler alması lazım yoksa körelip gidecek.

Bu sene Schürrle bile ligde Isak'tan çok denendi santrforda, daha ne denebilir ki?

Ayrıca Nuri bugün iyiydi, kalan dönemde de buna benzer birkaç maç çıkarırsa kalır diye düşünüyorum. Maaşı falan çok değildir, fazla bir şey de kazandırmaz zaten giderse. Ama dediğim gibi geri kalan hepsine katılıyorum. Bu listeye Rode de eklenebilir, hiçbir faydası olmadı geldiğinden beri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 8 Nisan 2018; 20:11:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakattı baya o.

• Dortmund bu sene istikrarsizdi zaten hep hoca degisti takim oturmadi derken iyi de basladi ama bayern faktoru var yani. Toljan aslında dortmundun aradigi tipte oyuncu cabuk bek, sizdeki o genc sagbek var ya hoffenheime kiralandi passlack o cok iyi, banko milli takimlik eleman kimmichi ortaya alip onu denerler sagda. Elde tutmak zor olabilir bayernin bu stratejisi varken

• quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Dortmund bu sene istikrarsizdi zaten hep hoca degisti takim oturmadi derken iyi de basladi ama bayern faktoru var yani. Toljan aslında dortmundun aradigi tipte oyuncu cabuk bek, sizdeki o genc sagbek var ya hoffenheime kiralandi passlack o cok iyi, banko milli takimlik eleman kimmichi ortaya alip onu denerler sagda. Elde tutmak zor olabilir bayernin bu stratejisi varken
    Hocam su soyledigine kendin inanıyor musun?

Passlack, Hoffenheimde 1 mac oynadı. Nagelsman hocamin dahi umut gormedigi topcu, Almanya milli takimindaki yeri en garanti 2-3 topcudan birini, savunmasi biraz kotu olsa da, o tum sag beklerin sorunu, dunyanin en iyi beklerinden birini kesecek? bence, en iyi sag bek. Seyh, acik cek verdi Munihe, vermedi adamlar.

Gonderilecekler listesini begendim. Ben Reusu da sakatligindan dolayi eklemistim. Malum, hep sakat. Nuri, arada 1-2 mac iyi oynuyor, kaliyor. Nurinin ilk sezonu haricinde Dortmundta cok iyi sezonunu hatirlamiyorum.

Haftaya derbi var, o mac izlenir. Beraberlik iyi olur.

• Kimmichi keser demedim ki, kimmich goretzka ortasahasi olur birkac yila. Sagda passlack ve henrichs varken onlari curutmezler biri sag beke gecer kimmich zaten komple adam doğal mevkisinde oynar milli takımda

• quote:

Kimmichi keser demedim ki, kimmich goretzka ortasahasi olur birkac yila. Sagda passlack ve henrichs varken onlari curutmezler biri sag beke gecer kimmich zaten komple adam doğal mevkisinde oynar milli takımda
    gelecek ay, 20yi bitiriyor. Hoffenheimde rotasyon topcusu bile diil. Hocam,seninki biraz dogmamis cocugu evlendirmek gibi oldu da, ondan soyledim.
  • Hoffenheim'da kaberabek varken oynamamasini normal karşılıyorum. Almanlarin olayi o zaten

• quote:

Hoffenheim'da kaberabek varken oynamamasini normal karşılıyorum. Almanlarin olayi o zaten
    Sol bekte oynayabiliyor, Hoffenheim sol beki cok vasat topcu. Onu dahi kesemiyor. Azicik umut verse Nagelsman hocam oynatirdi.
  • İlk gol orta açılıp gol olmuş.
  • Bild'de Guerreiro için PSG iddiaları var. Tuchel'in de gelmesiyle bu transfer gerçekleşebilir. Geçenlerde Guerreiro kendine iyi bakmıyor diye haberler vardı. Bu transfere izin verilebilir. Meunier'in de adı geçti bizle. Takas edilebilir belki.
    Hannover'in stoperi Salif Sane yazın ayrılacakmış. CL oynamak istiyor. BVB, Schalke ve Gladbach istekli.
    Goal'de yazan elemanın biri Benzema'yı BVB'ye yazmış, umarım olmaz. Ona verilecek paraya Batshuayi alırız. Ki zaten Benzema da bize gelmez bence.
    Kagawa için Everton ve West Ham istekli.
    Köln kalecisi Horn sadece Stöger kalırsa gelirmiş BVB'ye. Abi hadi ya

Ayrıca tam 1 yıl önce bugün malum saldırı gerçekleşti..

• Watzke reis, Jamesin maasi icin biz veremeyiz, cok yuksek demisti. Benzema, daha fazla aliyor. o parayi ve o kontrati bırakmaz. Kimsede o parayi vermez.

Tuchel hocam, Guerreiroyu ortasahada oynatiyordu,bize sol bek lazim, beni A.Sandrodan asagisi kesmez. Sandro ya gelecek ya gelecek. Meunier, PSG icin onemli topcu, Kimmich/Carvajaldan birini almadıkca, PSG bırakmaz. Onlari da Munih ve Real satmaz.

l'equipe, As, goal, ed, marca, İngiliz gazeteleri, İtalyanlar hep salliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 11 Nisan 2018; 21:35:44 >
  • Salif Saneyi Schalke kapmis.Derbiden once Dortmunda ilk gollerini atmislar.İyi stoper.
  • Derbi günündeyiz.
    Schalke 04 v Borussia Dortmund
    16.30 @ Veltins Arena
    Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

Bu kadro şu anki mevcut en formda 11 olur. Belki Sokratis başlar. Akanji hazır olmayabilir.

• Yine gollu bi mac olur

• yarmolenko neden oynamıyor

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.