Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.593
Cevap
22
Favori
330.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

MS 1 verdik yazıklar olsun

MS 1 verdik helal olsun
  • GOOOOOLL GOL ULAN GOOLLLLLLLLLLLLLLL

BATŞUUUUUUUUUU

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • satin alma opsiyonu yok mu Batshuayin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: waynei

satin alma opsiyonu yok mu Batshuayin ?

Yokmuş Dortmund Ceo'su açıkladı.

• alman balı

• FT: Dortmund 3-2 Atalanta (Schürrle, Batshuayi x2, Ilicic x2) #UEL #BVBATA

İkinci yarıya saçma sapan başlamasaydık çok daha iyi olurdu. Toljan ilk golde döküldü.
    Castro aşırı kötüydü. Top sürmekten aciz. Rövanş'a Nuri ile başlarız sanırım.
    Bats için opsiyon yok. Abramovich opsiyon koydurmamış. Umarım alırız bonservisini.

Ayrıca iddadan yatanlar konuda ağlamasın pls

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

• Tur bir hayli zora girdi malesef.

Ama farklı bir yönden bakarsak 3 maçtır galip gelmenin takıma moral kazandırdığı aşikar bana kalırsa.

M'Gladbach maçını da kazandığımız taktirde önemli bir momentum ele geçirebiliriz.
  • According to @BILD_bvb, Borussia Dortmund are prepared to pay €64 million for Michy Batshuayi. Their current record signing is Andre Schürrle, who cost €30 million euros. #BVB

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla verir miyiz vermez miyiz bilmiyorum ama benim aklım hala yaz transfer döneminde.

Watzke'nin açıklamalarından sonra takıma ne hale dönüşecek hiçbir fikrim yok.
  • MATCHDAY!
    Gladbach v Dortmund
    20.00 @ Borussia Park

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

İlk devredeki maç müthişti. 6-1 ezmiştik. İsmi lazım olmayan hattrick yapmıştı, Philipp 2 gol 1 asist, Weigl da örümcek ağını almıştı. Old but gold. Bu akşam sabaha kadar oynasak 6 atamayız.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanemirgny

Valla verir miyiz vermez miyiz bilmiyorum ama benim aklım hala yaz transfer döneminde.

Watzke'nin açıklamalarından sonra takıma ne hale dönüşecek hiçbir fikrim yok.

Almanyada futbol yorumcularıyla tartismalarini okudum. Watzke diyor ki, biz basariliyiz. ilk 4te olmak ona gore basarili, biz Munihle rekabet edemeyiz diyor.

Buna karsin, yorumcular, daha fazla yatirim yapip, en azindan Munih, kotu oldugunda Dortmundun ligi almasi gerektigini soylediler. Aynisini bende soyledim.
  • Borussia Dortmund Starting XI: Bürki, Piszczek, Akanji, Sokratis, Toljan, Castro, Weigl, Götze, Reus, Schürrle, Batshuayi #BMGBVB #BVB

Substitutes: Weidenfeller, Zagadou, Sahin, Isak, Dahoud, Pulisic, Toprak #BMGBVB #BVB

Gladbach'ı da yenersek güzel sinerji olacak. Reus, Götze ile 1564845623074960 gün sonra aynı anda sahada.
    Schürrle de haftalardır beni utandırıyor. Böyle devam koçum. Sen WC almış adamsın ya.
    Yalnız şu Castro çöpü yerine neden Dahoud olmaz be hocam neden?
    Zemin de acayip kötü, haydi hayırlısı.
  • GOOOOOOOOLLLLLLLLLL!
    MARCO REUS
    Leş zeminde enfes gol

• Net bir ofsayt ile top ağlarımızda. VAR kararı bekleniyor.
    Edit: VAR ofsayt dedi, gol iptal. Durum hala 0-1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 18 Şubat 2018; 20:43:45 >
  • FT: Gladbach 0-1 Dortmund [Reus]

Çok kritik bir galibiyet oldu. Maç fazlasıyla ikinciliğe yükseldik. Yarın Frankfurt-Leipzig maçı var, berabere bitmesi bizim için en iyisi olacaktır.
    Akanji beklediğimden de iyi.
    Maçın özellikle ikinci yarısında Gladbach sağ kanat ağırlıklı etkili oldu. Gerçek bir sol bek olmadan oynuyoruz bir aydır neredeyse. Bir gün patlamayız umarım. Schmelzer döner yakında.
    #hejabvb

• Dortmund dun cok sansliydi.

Bizim mac niye Pazartesi? Almanlar, pazarlama acisindan pazartesi maclari diyorlardi da, bu sene oldugunu bilmiyordum.
  • MATCHDAY!
    Atalanta v Borussia Dortmund
    23.05 @ Mapei Stadium
    TRT Spor maçı yayınlayacak.

Weigl cezalı. Schmelzer kadroda, hoca şans verirse başlar 11'de.
    Castro dökülmüştü ilk maçta. Dahoud - Nuri daha iyi olur.
    Zor maç, umarım alırız.
    #HejaBVB

• Borussia Dortmund Starting XI: Bürki, Piszczek, Sokratis, Toprak, Toljan, Dahoud, Sahin, Pulisic, Götze, Schürrle, Batshuayi
    Substitutes: Weidenfeller, Zagadou, Schmelzer, Beste, Castro, Reus, Isak

Gayet iyi kadro. İlk maça göre daha sert geçebilecek bir maçta Reus'u riske etmememiz iyi.

• Tur zora giriyor.. 1-0 Toloi

• BVB tur atlarsa sürpriz olacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.