Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.593
Cevap
22
Favori
330.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

bu sene dortmundda ne yanlış

Hoca.

keşke mancini hocam olsa...
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Herşey

Stoperler leş, Reus - Götze eskisi gibi değil yani takımı sırtlayacak yıldız oyuncuları yok, td desen çöp vs vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BREAKING: Peter Bosz will be sacked tomorrow. [sportbild] #bvb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

bu sene dortmundda ne yanlış

Hoca.

keşke mancini hocam olsa...

Keşke....
  • Reus ve Nuri, yöneticilerle birlikte toplantıdalar. Karar her an verilebilir. Yarın açıklanması bekleniyor. Fatih Demireli'nin tweetine göre de Stöger ve Favre adaylar arasında.

• Klopp ve Tuchel'in ardından Bosz da Bremen maçı sonrası görevinden ayrılacak.

• Faith terim iyi olur bu takıma arkasında 80bin kişi varken bi gaz verir her maç 5-0

• Bende Terim'i isterim.

• Mutlu Yıllar Neven Subotic
    Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün saat 14.00'da Bosz ile ilgili kararın açıklanacağı bir basın toplantısı olacak.

• Dembele hariç iyi bir genç yok demiştim burada tepki almıştım.

Weigl bomboş bir adam, Pulisic'in tabelaya katkısı yok.Orta sahada Nuri'yi anlatmaya gerek yok zaten.

Dortmund orta sahaya tempo yapacak iki tane adam bulmalı.Daha sonra kanatları yenilemeli.

Reus'u da yollamalılar artık onun yeri orta sıralar bundan sonra.Büyük bir takıma katkı verecek halde değil adam futbolu unuttu.

Bu çöp gençler ve rezil transfer politikasıyla her sene üç TD garanti değişir.
  • @MessiTugi Yeterli düzeyde oyuncuların ve kadro derinliğinin olmaması diyebilirim. Pisczek bir sakatlandı sağ bekte denenmedik adam kalmadı. Sırf ölücülük olsun diye 12ye Ömer alındı mesela. O paraya free 2 yıllık Pepe alırdın verirdin 6 milyon maaş.
    Takımın attığından fazlasını kaçırması da olur olmaz puanlara sebep oldu. 2-0 önde olduğumuz maçta 4-0'a kadar çok rahat gidebilecekken, dönüyor birden maç.
    Bosz'un Castro ısrarı, -özellikle CLde- bazı maçlara hiç defansif orta saha olmadan çıkması da ateşi harladı.

@Lady Sylvanas Windrunner Weigl > Barcelona orta sahası. Rezil transfer politikası demişsin, Paco Alcacer mi alalım takıma, Digne falan mı alalım, Arda mı alalım?

Çöp gençler demişsin de kim çöp Allah aşkına? Takımda genç dediğin bir tek Pulisic ve Weigl oynuyor hocam as olarak zaten.
    Larsen, Isak, Moukoko, Beste, Sancho gibi gençleri de U19da, BVB II'de izleyip yorum yaptığını düşünmüyorum açıkçası.

• ❗️❗️❗️According to BILD, Peter Stöger will take over the position as a coach at #BVB. From summer 2018, BVB want to sign Julian Nagelsmann from Hoffenheim.

• Peter Stöger geldi diyebiliriz. 3-4 yıldır Köln'de. İlk senesinde BuLi'ye çıkamıştı takımı, sonrasında her sene üstüne koyarak 12-9 ve 5. sırada bitirdi. Bu sene BuLi'de galibiyeti yoktu Köln'ün. Ligde genelde 4-4-2, UEFA'da 3-4-3, 4-3-3 gibi değişerek oynamışlar.

Sezon sonu Nagelsmann'a gel takımın başına geç denmiş. Haydi hayırlısı.

• Şöyle de bir kadro çizelim o halde.
    Bürki
    Bartra - Sokratis - Subotic - Guerreiro
    Yarmolenko - Weigl - Dahoud - Pulisic
    Kagawa
    Auba

4-4-2 nin ilerisi için Isak var şu an elimizde. Reus gelse orda SS olarak iş yapar. O yüzden 4-4-1-1 çizdim. Belli de olmaz tabi, Yarmo ilerde oynayıp Schürrle kanatta olabilir.

• Paulinho > Dortmund.

Şaka bir yana ben sadece Dortmund'da da garip garip isimler oynuyor diyorum.Sen yakıştırıyorsan takımına bu isimleri saygı duyarım senin fikrindir.Ben şahsen yetersiz buluyorum.

Herhangi bir orta sıra takımında çok rahat bulunabilecek 15-20m'lik adamlar oynuyor çoğu bölgede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 10 Aralık 2017; 14:1:27 >
  • Basın toplantısından.
    Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ

• BREAKING: Borussia Dortmund sack head coach Peter Bosz, and replace him with Peter Stoger.
  • Borussia Dortmund have today ended their cooperation with head coach Peter Bosz and appointed Peter Stöger as his successor. Hans Joachim Watzke, the Chief Executive Officer, cited the club's current sporting plight as the reason behind the decision. Detailed report will follow.

• quote:

Borussia Dortmund have today ended their cooperation with head coach Peter Bosz and appointed Peter Stöger as his successor. Hans Joachim Watzke, the Chief Executive Officer, cited the club's current sporting plight as the reason behind the decision. Detailed report will follow.

copu niye ekledin resme konuyla alakasız?

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.