Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.593
Cevap
22
Favori
330.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dortmund bildiğin tokatlıyor
  • Bu nasil bir sanstir ya ulan bayern
    Mac 3-0 olabilirdi
  • Dortmund neden lider olduğunu gösterdi.
  • Roben'den nefret ediyorum ceza sahasina girdigi an kendini yere atiyor
  • şu takımın taraftarı her şeyi hak ediyor, vallahi helal olsun. tebrikler beyler.
  • @grn00b
    Ekledim hocam

Maçtan sonra giremedim arkadaşlar.Lewandowski(Lewangoalski). 77'deki gelen gol derbideki galibiyeti getirdi.Ligin bitimine son dört maç kala Dortmund'umuz 69 puanla Bayern Münih'in 6 puan önünde bulunuyor.

• Dün maçı izleyememiştim, bugün özeti izledim de kaçırdığı penaltıdan sonra Subotic'in Robben'e verdiği ayar süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conquistador -- 12 Nisan 2012; 16:32:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: grn00b

Dün maçı izleyememiştim, bugün özeti izledim de kaçırdığı penaltıdan sonra Subotic'in Robben'e verdiği ayar süper.

Şekil a daki tablo;

• quote:

Orijinalden alıntı: ...F.E.A.R...

quote:

Orijinalden alıntı: grn00b

Dün maçı izleyememiştim, bugün özeti izledim de kaçırdığı penaltıdan sonra Subotic'in Robben'e verdiği ayar süper.

Şekil a daki tablo;

Süper ya zamanında Nuri de Podolski'ye yapmıştı.

• Dünkü maçın sonucu bu olmamalıydı, 3-0 ya da 4-0 olmalıydı. Savunmada mükemmel iş çıkarttı Dortmund, hücumda ise son vuruşlarda beceriksizdiler ancak takım olarak harikaydılar. Tebrikler.

Bu arada dünkü maçta Barrios niye oynamadı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Dünkü maçın sonucu bu olmamalıydı, 3-0 ya da 4-0 olmalıydı. Savunmada mükemmel iş çıkarttı Dortmund, hücumda ise son vuruşlarda beceriksizdiler ancak takım olarak harikaydılar. Tebrikler.

Teşekkür ederiz Evet Münih'ten çok bizimde pozisyonlarımız gol olmadı.Bu arada Jurgen Klopp Lucas Barrios'u yedek kadroya almış ancak Leitner,Patrick Owomoyela ve İvan Perisic'i oyuna dahil ettiği için oyuncu değiştirme hakkı kalmamıştı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Dünkü maçın sonucu bu olmamalıydı, 3-0 ya da 4-0 olmalıydı. Savunmada mükemmel iş çıkarttı Dortmund, hücumda ise son vuruşlarda beceriksizdiler ancak takım olarak harikaydılar. Tebrikler.

Teşekkür ederiz Evet Münih'ten çok bizimde pozisyonlarımız gol olmadı.Bu arada Jurgen Klopp Lucas Barrios'u yedek kadroya almış ancak Leitner,Patrick Owomoyela ve İvan Perisic'i oyuna dahil ettiği için oyuncu değiştirme hakkı kalmamıştı.

Bir ara Çin'e gidecek diye haberler çıkmıştı, maçta da görmeyince gitti sandım.

• Dortmund şampiyon diyebiliriz.
  • Bu Bayer clde yari finalist oldu sizde bir yere gelseniz super olurdu. Cabuk havlu attiniz clde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Bu Bayer clde yari finalist oldu sizde bir yere gelseniz super olurdu. Cabuk havlu attiniz clde.

Maalesef dediğiniz gibi Şampiyonlar Ligi'ne erken havlu atmasaydık şuan 3 kulvardada iyi bir zafer veya derece elde edebilirdik.Ama artık bu sene Avrupa yerine Bundesliga'yı düşünmek lazım.Gelecek yıllardan itibaren Avrupa kupalarına odaklanmamız gerekiyor tabiiki.
  • quote:

quote:

Bu Bayer clde yari finalist oldu sizde bir yere gelseniz super olurdu. Cabuk havlu attiniz clde.

Maalesef dediğiniz gibi Şampiyonlar Ligi'ne erken havlu atmasaydık şuan 3 kulvardada iyi bir zafer veya derece elde edebilirdik.Ama artık bu sene Avrupa yerine Bundesliga'yı düşünmek lazım.Gelecek yıllardan itibaren Avrupa kupalarına odaklanmamız gerekiyor tabiiki.

Bence Cl'de fazla ilerlememiş olmanız, lig için biraz daha yararınıza oldu.Seneye yıldız oyuncularınızı kaybetmez ve eksik yerlere bir kaç takviye ile Avrupa'da can yakabilicek bir takım olursunuz.Ayrıca Cl'deki başarısızlık birazda çıraklık döneminden kaynaklanıyor, seneye daha iyi bir tecrübe ile yarışacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mat_Cuborn

quote:

quote:

Bence Cl'de fazla ilerlememiş olmanız, lig için biraz daha yararınıza oldu.Seneye yıldız oyuncularınızı kaybetmez ve eksik yerlere bir kaç takviye ile Avrupa'da can yakabilicek bir takım olursunuz.Ayrıca Cl'deki başarısızlık birazda çıraklık döneminden kaynaklanıyor, seneye daha iyi bir tecrübe ile yarışacaksınız.

+1
    Sonuna kadar katılıyorum.Götze'de tam olarak iyileşip formunu bulunca takım daha iyi olacak kuşkusuz.Cl'nin dezavantajları olduğu kadarda avantajlarıda oldu bu sene.

• Ruhr derbisinde Dortmund, Schalke yi deplasmanda 2-1 yendi. Artık şampiyon B. Dortmund diyebiliriz. İki hafta boyunca en yakın iki rakibini yenerek "Bundesliga bu sezon benim" dedi adeta
  • Ve Ruhr derbisinin kazananı Dortmund'umuz oldu.İlk yarıda henüz 9. dakikada Farfan'ın golünü engelleyememesine rağmen 17.dakikada Piszczek'in şık golüyle durumu eşitledi.2.yarıda ise daha çok bastıran takımımız 63'te Kehl ile öne geçti ve maçın skorunu belirledi.Başta Lucas Barrios ve Mario Götze gibi isimler yedek kulübesindeydiler.Bu arada gözler 19.30'da oynanılacak B.Münih-Mainz maçına çevrildi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.