Şimdi Ara

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.589
Cevap
22
Favori
330.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kulübün borcu ne kadar basına yansıdı mı hiç ?

şaşırdım doğrusu o kadar doluyor stad ,geçen sene şampiyonluk , Şl den geçme parası
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Selection

kulübün borcu ne kadar basına yansıdı mı hiç ?

şaşırdım doğrusu o kadar doluyor stad ,geçen sene şampiyonluk , Şl den geçme parası

Net olarak birşey belirtilmemiş ancak,stad olayına bende şaşırıp kalıyorum 80.000 kişilik stad tıklım tıklım doluyor.Gerçi sadec bir stadyum ile bütün borç hemen kapanamaz ama,bence bu sene birkaç başarı daha gelebilirse eğer kulübün borcu yüksek dahi olsa biraz kapanabilir diye düşünüyorum.
  • dün akşam ki dortmund-stuttgart maçı hayatımda izlediğim en iyi maçlardan biriydi ama dortmund un savunmasıda bu sene gördüğüm en kötü savunmayı yaptılar.

• Salı günü yapılan antremandan sonra Götze'nin küçük bir röportajı bulunuyor."Artık sakatlıktan kurtuldum,ve şuan hiçbir sağlık sorunum yok.Ama takıma yeniden alışmak,ısınmak biraz zaman alabilir."Diye konuşan genç yıldız;sağlık ve ısınma programlarına yeniden devam etti.Teknik direktör Klopp ise,Götze'nin iyileşeceğini ancak zamana ihtiyacı olduklarını öncedende söylemişti.Tecrübeli teknik adamın önümüzdeki maçlarda "Genç Panzeri" sahaya sürmesi artık muhtemel durumda.
  • sampiyonlar ligi yari finalinden selamlar :)
  • @Mechaniker
    Şaşıracaksınız belki ama afedersiniz dönmelikte yapmıyorum Umarım Münih Madrid'i eler ve finale çıkar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...F.E.A.R... -- 5 Nisan 2012; 14:37:57 >
  • Günün maçı:Wolfsburg-Borussia Dortmund(Türkiye saatiyle 16.30)
  • Günün maçı:Wolfsburg 1-3 Borussia Dortmund Maçın ilk yarısında baskısını ortaya koyan takımımız 22.dk da Robert Lewandowski ile öne geçti.Ev sahibi takım etkisini ilk yarıda hiç gösteremedi İki pozisyon dışında.2.yarıyada hızlı başlayan taraf yine Sarı-Siyahlılar'dı.49'da İlkay Gündoğan'ın şık plase golüyle durumu 2-0 yaptı. Wolfsburg Mandzukic ile farkı 1 e indirsede uzatmaya girmek üzere son sözü Lewandowski söyledi; 3-1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...F.E.A.R... -- 8 Nisan 2012; 10:51:44 >
  • uzatmada atılmadıki arkadaşım.89.dakikada attı.Nerenle izliyon maçı
  • 89 un içinde ne demek 90'a girilmek üzere değilmi?

Hem Lewandowski gole giderken yardımcı hakemde elektronik tabelayı hazırlamıştı bile

Buyrun maçın golleri;

Artık gözler Çarşamba günü oynanılacak Borussia Dortmund-Bayern Münih maçına çevrildi.O maçın galibi ligde çok büyük bir avantaj elde etmiş olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...F.E.A.R... -- 8 Nisan 2012; 10:49:43 >
  • BVB taraftarlarının çok güzel koreografileri var. Özel koreografi görüntüleri araştırırken keşfettim.

https://www.facebook.com/pages/World-Fans/307581499310250

sayfama bu tür videoları ekliyorum. Şu an baya amatörce fakat zamanla zenginleşecek. Sadece taraftar videosu yayınlıyorum.
    BVB Taraftarlarına ait videoları da mevcut.
    İlginizi rica ederim.
  • Ve Bundesliga'da tarihi an geldi çattı.Almanya'nın hatta Dünya'nın "en büyük"ve"en ezeli derbilerinin arasında yer alan Borussia Dortmund-Fc Bayern München maçı yarın Alm. saatine göre 20.00 da TÜRKİYE saatine göre 21.00 da bütün nefesler tutulup hakemin düdüğüyle sezonun en kritik doksan dakikası başlayacak.Dortmund'umuza yürekten başarılarımızı diliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...F.E.A.R...

Ve Bundesliga'da tarihi an geldi çattı.Almanya'nın hatta Dünya'nın "en büyük"ve"en ezeli derbilerinin arasında yer alan Borussia Dortmund-Fc Bayern München maçı yarın Alm. saatine göre 20.00 da TÜRKİYE saatine göre 21.00 da bütün nefesler tutulup hakemin düdüğüyle sezonun en kritik doksan dakikası başlayacak.Dortmund'umuza yürekten başarılarımızı diliyoruz...

TRT verecek mi maçı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: ...F.E.A.R...

Ve Bundesliga'da tarihi an geldi çattı.Almanya'nın hatta Dünya'nın "en büyük"ve"en ezeli derbilerinin arasında yer alan Borussia Dortmund-Fc Bayern München maçı yarın Alm. saatine göre 20.00 da TÜRKİYE saatine göre 21.00 da bütün nefesler tutulup hakemin düdüğüyle sezonun en kritik doksan dakikası başlayacak.Dortmund'umuza yürekten başarılarımızı diliyoruz...

TRT verecek mi maçı?

evet
    inşallah dortmund kazanır. hatta fark atar
  • Insallah sadece TRT hd vermez...

Trt haber verecek mi maci?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kapitalist düzene karşı dortmund.

hadi bakalım iki gelsin iki, iki gelsin iki... öyle işiii
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Insallah sadece TRT hd vermez...

Trt haber verecek mi maci?

Trt'nin resmi sitesinden baktım hocam Trt HD 20:55 te Trt Haber ise 21:00 da maç yayını başlayacakmış.Geçen hafta oynanan Wolfsburg-Borussia Dortmund maçında spikerde söylemişti,Trt HD'den canlı yayın olacağını.O gün hatta 2 kanalda göstermişti maçı.Bu arada maça saatler kaldı
  • Yazın hocam beni de, yıllardır BVB destekçisiyim.
  • Gotze 3,4 aydir oynamiyor ne oldu bu cocuga...

Gotze olsaydi Borussia simdi co krahat 8,7 puan onde olurdu...

Borussia Dortmund Taraftarının Mekanı | HAYAT BİTTİ... BRAVO YİNE TARİH YAZDINIZ
  • Vaybe böyle bir maçı sadece hd veriyorlar...Alkışlamak lazım trtyi...

DÜZELTME: Trt Haber veriyormuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 11 Nisan 2012; 21:00:55 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.